Yurtdışı iconEXCLUSIVE
YURT DIŞI TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURT DIŞI
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Hindistan Alt Kıtası Turları

TURLAR

VİZE DURUMU

Exclusive
NEPAL & HİNDİSTAN; SIDDHARTHA'NIN DOĞUŞ HİKAYESİ
NEPAL & HİNDİSTAN; SIDDHARTHA'NIN DOĞUŞ HİKAYESİ
Katmandu (2) & Agra (1) & Jaipur (2) & Varanasi (1) & Delhi (2)
14 & 16 Kasım & 7 Aralık 2023
2790 $
İNCELE
Exclusive
SRİ LANKA
SRİ LANKA
Dambulla - Kolombo - Habarana - Kandy - Negombo
3 Aralık 2023
2090 $
İNCELE

Hindistan Turları

Coğrafi özellikleri, ikonik halkları ve sıra dışı kültürüyle mistik ve orijinal bir yapıya sahip olan ve bu nedenle her kesimden insanın dikkatini çeken Hindistan; Golden Bay Tour tarafından oluşturulmuş kapsamlı turlarla sizlerin keşfini bekliyor! Bir haftayı aşan geniş bir zaman diliminde Hindistan’ın en ilgi çekici noktalarını detaylı bir şekilde gezme fırsatı bulabileceğiniz Hindistan turu ile bölgeye özgü pek çok etkinliğe katılıp insanlarla etkileşime girerek unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz!

Size Hint kültürünü eksiksiz bir şekilde yansıtan Delhi, Doha, Agra, Jaipur, Varanasi ve benzeri kentleri gezme ve inceleme imkânı sunan Golden Bay Tour’un özel olarak hazırlanmış programında Nepal’in Katmandu kentine de uğrayacaksınız. Zengin bir kültürel geçmişe sahip antik Hindistan’ı yansıtan yapıları, meşhur Ganj Nehri’ni, birbirinden güzel Buda heykellerini ve çok daha fazlasını hafızanıza kazıyabileceğiniz Hindistan turu sayesinde merak ettiğiniz sayısız şeyi kısa sürede görebileceksiniz.

Dünyanın en ilgi çekici rotalarından biri olan Hindistan’ı detaylı bir şekilde gezebilmenize yardımcı olacak Hindistan turlarını Golden Bay Tour’un web sitesinde inceleyebilir ve dilediğiniz tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim