Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
GEMİ TURLARI
Anasayfa » Gemi Turları » Güney Amerika & Antarktika

TURLAR

VİZE DURUMU

Gemi Şirketleri Fiyat Listesi

Güney Amerika & Antarktika Turları

Dünyanın bir ucunu temsil eden iklimi, sıra dışı canlı çeşitliliği ve buzullardan oluşan görsel zenginliği ile dünyanın en ilgi çekici noktalarından biri olan Antarktika’yı; Güney Amerika’dan başlayarak adım adım keşfetmeye ne dersiniz? Golden Bay Tour’un iki haftadan fazla süren oldukça doyurucu ve keyifli Güney Amerika ve Antarktika turları, ekstrem seyahatleri sevenler için hayatları boyunca unutamayacakları eşsiz bir tatil sunuyor!

Güney Amerika’nın merkezi noktalarından biri olan Şili’de uzun uzun vakit geçirmeyi mümkün kılan bu gezide; Puerto Montt, Puerto Chacabuca, Macellan Boğazı, Punto Arenas ve daha birçok ilgi çekici noktayı görebileceksiniz. Kusursuz bir seyir zevkine sahip Alley Buzulu, Horn Burnu, Beagle Kanalı gibi oluşumları yakından inceleme fırsatı yakalayabileceğiniz Güney Amerika ve Antarktika turlarında; Uruguay, Arjantin, Falkland Adaları ve Buenos Aires gibi noktalara da uğramayı ihmal etmeyeceksiniz.

Güney Amerika hayalinizi Antarktika’nın benzersiz doğasıyla buluşturmak için tercih edebileceğiniz Golden Bay Tour’un düzenlediği Güney Amerika & Antarktika turlarının detaylarını web sitesi üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz!

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1