Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
GEMİ TURLARI
Anasayfa » Gemi Turları » Egzotikler

TURLAR

VİZE DURUMU

Gemi Şirketleri Fiyat Listesi
6* OCEANIA SIRENA ile BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (SADECE GEMİ)
6* OCEANIA SIRENA ile BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (SADECE GEMİ)
Dubai(1) / Khasab / Fujairah / Muscat / Bahreyn / Doha / Sir Bani Yas / Abu Dabi / Dubai
11 Aralık 2020
1549 €
İNCELE
İSTANBUL KALKIŞ / 6* OCEANIA SIRENA ile SÜVEYŞ KÖRFEZİ & BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (SADECE GEMİ)
İSTANBUL KALKIŞ / 6* OCEANIA SIRENA ile SÜVEYŞ KÖRFEZİ & BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (SADECE GEMİ)
İstanbul / Dikili / Kuşadası / Paphos-Baf / Haifa-Jerusalem-Kudüs(1) / Akabe / Luxor-Safaga(1) / Salalah / Fujairah / Dubai(1)
21 Kasım 2020
3599 €
İNCELE

Egzotikler

Geniş bir yelpazeye yayılan bölge çeşitliliği, hemen her noktaya ulaşabilen hizmeti ve deneyimli kadrosuyla sizi hayalinizdeki ülkelere götüren Golden Bay Tour; egzotik yerlere yapacağınız birbirinden keyifli gemi turlarını incelemek üzere sizleri web sitesine davet ediyor! Lüks ve konforlu bir hizmet sunan gemilerde bir yandan mavi suların derinliğinde kaybolurken bir yandan da benzersiz yerler görebileceğiniz egzotik gemi turları sizleri bekliyor!

Amerika, Fransa ve Meksika başta olmak üzere İsrail’den Mısır’a ve Umman’dan Hawaii’ye kadar ulaşan kapsamlı tur programlarının sizleri beklediği Golden Bay Tour’un egzotik gemi turlarında; Honolulu, Dubai, Tahiti, Hilo gibi popüler bölgeleri görmeniz mümkün. Aralarında Kızıldeniz’in, Fransız Polinezyası’nın ve Süveyş Kanalı’nın bulunduğu tarihi ve jeopolitik öneme sahip noktalardan da geçeceğiniz egzotik gemi turlarında; içinize çekeceğiniz tertemiz deniz havası eşliğinde birbirinden güzel yerleri deneyimleyebilirsiniz.

Eğer siz de hem keyifli ve konforlu bir gemi turu yapmak hem de uzak noktaların sıra dışı detaylarını görmek istiyorsanız Golden Bay Tour’un hazırladığı egzotik turlara katılabilir; hayatınıza bambaşka bir tecrübe kazandırabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon icon
+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Sizi Arayalım
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1