Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Avustralya & Yeni Zelanda

TURLAR

VİZE DURUMU

Gemi Şirketleri Fiyat Listesi
OOSTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
OOSTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
Sydney (2) / Melbourne / Hobart / Milford Sound / Fiordland National Park / Port Chalmers / Dunedin / Akaroa / Christchurch / Picton / Wellington / Napier / Tauranga / Rotorua / Auckland (1)
13 Ocak 2021
3539 €
İNCELE
REGAL PRINCESS ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
REGAL PRINCESS ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
Sydney (2) / Tazmanya / Fiordland National Park / Port Chalmers / Dunedin / Akaroa / Christchurch / Picton / Wellington / Tauranga / Rotorua / Auckland (1)
19 Ocak 2021
3709 €
İNCELE
REGAL PRINCESS ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
REGAL PRINCESS ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
Auckland (1) / Tauranga / Rotorua / Wellington / Lyttelton / Christchurch / Port Chalmers / Dunedin / Fiordland National Park / Hobart / Sydney (1)
01 Şubat 2021
3439 €
İNCELE
OOESTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
OOESTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
Sydney (2) / Eden / Melbourne / Milford Sound / Fiordland National Park / Port Chalmers / Dunedin / Akaroa / Christchurch / Picton / Wellington / Napier / Tauranga / Rotorua / Auckland (1)
10 Şubat 2021
3699 €
İNCELE
REGAL PRINCESS ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
REGAL PRINCESS ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
Sydney (2) / Hobart / Fiordland National Park / Port Chalmers / Dunedin / Akaroa / Christchurch / Picton / Wellington / Tauranga / Rotorua / Auckland (1)
11 Şubat 2021
3339 €
İNCELE

Avustralya & Yeni Zelanda Turları

Dünyanın her yerine düzenlediği gemi turlarıyla seyahat etme özgürlüğünü deniz tutkusu ve temiz havayla bütünleştiren Golden Bay Tour, Avustralya ve Yeni Zelanda’yı merak eden herkese birbirinden keyifli turlar sunuyor! Tamamı Avustralya gezisinden oluşan ya da Avustralya ile Yeni Zelanda’nın aynı program içinde yer alan turlar; lüks, güvenli ve konforlu gemi turları ile sizlere yepyeni keşifler yapma fırsatı veriyor!

Siz de hemen heyecan dolu bambaşka keşiflere yelken açmak için Golden Bay Tour’un web sitesinde özenle hazırlanan turları inceleyin ve hayallerinizdeki noktaları içeren programları keşfedin!

Bambaşka Bir Dünyaya Masmavi Bir Yolculuk!

Yaklaşık iki haftayı aşan tur programlarıyla farklı kentlerde konaklama imkânı sunarak doyurucu ve verimli bir tatil yapmayı sağlayan Golden Bay Tour, Tazmanya ve Kanguru Adası özelinde düzenlediği Avustralya turunu denizde seyirle renklendiriyor. Mellbourne, Hobart, Adelaide gibi ülkenin öne çıkan noktalarını görebileceğiniz, Endonezya durağıyla Bali ve Komodo adalarını keşfedebileceğiniz Avustralya turu; sizlere enerji dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Wellington, Napier, Milford Sound, Dunedin, Tauranga gibi yerleri içeren Yeni Zelanda turu ise doğayı denizle buluşturan rotasıyla eşsiz bir tatil anısı yaratıyor. Coğrafi özelliklerinin yanında kendine özgü bir kültüre ve özgün bir topluluğa sahip olan Yeni Zelanda’nın yerli halkıyla etkileşim kurma imkanı da yaratan Yeni Zelanda turu, sıra dışı geziler arayanlar için mükemmel bir tercih olmayı başarıyor.

Eğer Yeni Zelanda ve Avustralya sizin de en merak ettiğiniz ülkeleri oluşturuyorsa Golden Bay Tour’un özenle hazırladığı Avustralya ve Yeni Zelanda turu çeşitlerini web sitesinde inceleyebilirsiniz. Maasdam, Regal Princess, Oosterdam gibi lüks gemilerle seyahat etme fırsatı sunan turların detayları ve fiyatları hakkında bilgi alabilir; dilerseniz tek tuşla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1