Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

AÇIK RIZA ONAY METNİ

  1. İşbu Açık Rıza Onay Metni, 25 Mayıs 2018 tarihinde 95/46 sayılı Avrupa Birliği Direktifini ilga ederek yürürlüğe giren 2016/679 Sayılı Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü, 18.10.1982 tarihinde kabul edilerek, 9.11.1982 tarihinde 17863(mükerrer) sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 2709 sayılı Anayasa’nın 20. Maddesi’nin 3. Fıkrası ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Koruması Kanunu 5. Madde 1. Fıkra, 6. Madde 2. Fıkra, 8. Madde 1. Fıkra ve 9. Madde 1. Fıkra uyarınca hazırlanmıştır

  1. İşbu Açık Rıza Onay metni ile alınacak Onay, kişisel verilerin, müşteri tarafından Goldenbay Turizm Yatırımları A.Ş.’den satın alınan hizmetin ve bunun gereği doğan hukuki sorumluluğun, veri sorumlusu Goldenbay Turizm Yatırımları A.Ş. tarafından gereği gibi yerine getirilebilmesi adına müşteri tarafından verilen kişisel verilerin (kimlik, fotoğraf, pasaport bilgileri ve pasaport fotoğrafı, vize, her türlü konsolosluk, adres ve telefon bilgileri dahil olmak üzere tüm kişisel veriler) şirket bünyesinde işlenmesi ve yurtiçi ve/veya yurtdışında yerleşik üçüncü gerçek veya tüzel kişilere aktarılmasına dair açık rıza onayı verilmesine ilişkindir.

Ekte yer alan “Müşteri Kişisel Verilerinin Veri Sorumlusu Tarafından İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metni” uyarınca edindiğim bilgiler doğrultusunda, veri sorumlusu ile paylaştığım her türlü kişisel verimin veri sorumlusu tarafından işlenmesine ve yurtiçi ve/veya yurtdışında yerleşik üçüncü gerçek ve/veya tüzel kişilere aktarılmasına Açık Rıza ile ONAY veriyorum.

Ayrıca, “E-posta” ve “SMS” yoluyla Goldenbay Turizm Yatırımları tarafından, tarafıma reklam ve bilgi amaçlı olmak kaydıyla ilgili şirket kampanyalarının iletilmesine ONAY veriyorum.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında