Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

AÇIK RIZA AYDINLATMA METNİ

  1. Veri sorumlusu Goldenbay Turizm Yatırımları A.Ş. müşterilerine karşı akit dışı veya akit dahilinde sunacağı her türlü seyahat, biletleme, organizasyon vb. hizmetlere ilişkin olarak müşterilerinin kişisel verilerini (kimlik, fotoğraf, pasaport bilgileri ve pasaport fotoğrafı, vize, her türlü konsolosluk, adres ve telefon bilgileri dahil olmak üzere tüm kişisel veriler) gerekli hizmeti ve hukuki sorumluluğunu yerine getirebilmek adına şirket bünyesinde işleyebilecek ve yurtiçi ve/veya yurtdışında yerleşik üçüncü gerçek veya tüzel kişilere aktarabilecektir.

  1. Müşterilerin kişisel verilerinin işlenmesi ve aktarılması, 25 Mayıs 2018 tarihinde 95/46 sayılı Avrupa Birliği Direktifini ilga ederek yürürlüğe giren 2016/679 Sayılı Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü, 18.10.1982 tarihinde kabul edilerek, 9.11.1982 tarihinde 17863(mükerrer) sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 2709 sayılı Anayasa’nın 20. Maddesi’nin 3. Fıkrası ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Koruması Kanunu ilgili hükümleri koruması altında gerçekleşecektir.

  1. İşbu “Aydınlatma Metni”, 10 Mart 2018 tarihinde 30356 Sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edilerek yürürlüğe giren Aydınlatma Yükümlüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca veri sorumlusu tarafından hazırlanarak müşterilerin bilgisine sunulmuştur.

  1. İşbu “Aydınlatma Metni” doğrultusunda, veri sorumlusu Goldenbay Turizm Yatırımları A.Ş.’nin müşterilerden kişisel verilerinin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak hukuki zorunluluk olarak Açık Rıza Onayı alması gerekmektedir.

  1. Müşteriler, ekteki “Kişisel Verilerin Korunması Kapsamında Bilgi Edinme İçin Başvuru Formu” aracılığıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 11. Maddesi uyarınca veri sorumlusuna başvurarak yazılı ve ayrıca Kişisel Verileri Koruma Kurulu tebliğ ve yönetmelikleri (Bkz: 3071 Sayılı Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanun 6. Madde) uyarınca belirlenecek diğer yöntemlerle de bilgi edinme hakkına sahiptir.

*KVKK hakkında detaylı bilgilendirme ve KVK hakkında Başvuru Formu web sayfamızda “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında” başlıklı sekmede tarafınıza sunulmaktadır.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında