Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
YURTDIŞI TURLARI
Anasayfa » Yurtdışı Turları » Trans Sibirya Ekspresi

TURLAR

VİZE DURUMU

TRANS SİBİRYA EKSPRESİ İLE EFSANE YOLCULUK
TRANS SİBİRYA EKSPRESİ İLE EFSANE YOLCULUK
Rusya, Tataristan, Urallar, Sibirya, Buryat Cumhuriyeti, Moğolistan
03 Eylül 2020
4599 €
İNCELE

Trans Sibirya Ekspresi

Avrupa, Amerika, Asya ve benzeri popüler gezi noktalarına alternatif arayanlar için sıra dışı ve benzersiz bir tatil sunan Trans Sibirya ekspresi, Golden Bay Tour’un ayrıcalıklı hizmetiyle sizler için bambaşka bir deneyim kazanma fırsatı yaratıyor! Uçak ve tren olmak üzere iki ayrı ulaşım yolu ile birbirinden özel ve farklı seyahat tecrübeleri edinmenize imkân veren Trans Sibirya turu, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil olacak!

İki haftalık yoğun ve keyifli bir programın sizi beklediği Trans Sibirya ekspresinde; Sibirya’yı Moskova’dan başlayıp Sibirya ovaları üzerinden aralarında Kazan, Ekaterinburg, Novosibirsk, Irkutsk ve daha pek çok şehrin bulunduğu geniş bir yelpazede tanıyabileceksiniz. Türklerin kökenlerinin anlatıldığı Göktürk ve Tonyukuk yazıtlarını, dünyanın en eski göllerinden biri olan Baykal gölünü ve bölgedeki birçok müzeyi görebilme şansı bulabileceğiniz Trans Sibirya turu ile tren ve yurt çadırında konaklama fırsatı da yakalayabileceksiniz.

Eğer siz de farklı deneyimlere açıksanız ve benzersiz bir macera arıyorsanız, tatil programınızda Golden Bay Tour’un Trans Sibirya turuna yer verebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon icon
+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Sizi Arayalım
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1