Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
YURTDIŞI TURLARI
Anasayfa » Yurtdışı Turları » Ramazan Bayramı Turları

TURLAR

VİZE DURUMU

Ramazan Bayramı Turları

Hem çalışanların hem de öğrencilerin aileleriyle veya arkadaşlarıyla zaman geçirmeleri için mükemmel bir fırsat olan Ramazan Bayramı’nda, Golden Bay Tour’la unutulmaz bir tatil yapmaya hazır olun! Dünyanın en çok merak edilen yerlerinde uzun uzun vakit geçirmenizi sağlayacak programları içeren Ramazan Bayramı yurt dışı turlarını siz de Golden Bay Tour’un web sitesinde keşfedin!

Dolu Dolu Bir Tatil Heyecanı!

Kamboçya, Japonya, Güney Amerika gibi Türkiye’ye uzak yerlere seyahat planı yapanlar için ideal bir zaman olan Ramazan Bayramı’nda aynı anda birden fazla ülkeyi görmenizi sağlayacak Ramazan Bayramı turları; deneyimli rehberler eşliğinde bir kültür turuna dönüşüyor. Hava ve deniz yoluyla ulaşım sağlanacak pek çok farklı noktanın bulunduğu Ramazan Bayramı turları kapsamında tarihi dokusu ve coğrafi yapılarına tanık olabileceğiniz şehirler arasında Oslo, Seul, Tokyo, Londra, Rio De Jenario, Siem Reap ve çok daha fazla seçenek yer alıyor. Uzun ve doyurucu bir gezi planı sunan Ramazan Bayramı yurt dışı turları, gezdiğiniz şehirlerin tarihi mekanlarından mutfaklarına yerel halkın yaşantısından turistik detaylar içeren noktalarına kadar pek çok şeyi keyifle görebilmenizi sağlıyor. Sadece yetişkinlerin değil çocukların da ilgi alanına girebilecek önemli müze ve eğlence yerlerinin yer aldığı Ramazan Bayramı turları paketi ile ailenizle unutulmaz bir keşfe çıkabilirsiniz!

İster Avrupa ister Asya’da merak ettiğiniz birçok ülkeyi deneyimleme fırsatı sunan Ramazan Bayramı turlarını siz de Golden Bay Tour’un online kataloğunda detaylı şekilde inceleyebilir, dilerseniz kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1