Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
YURTDIŞI TURLARI
Anasayfa » Yurtdışı Turları » Güney Amerika

TURLAR

VİZE DURUMU

RAMAZAN BAYRAMI'NDA BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA
RAMAZAN BAYRAMI'NDA BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA
Rio de Janeiro / Iguaçu Şelaleleri / Lima / Cuzco / Buenos Aires
16 Mayıs 2020
4599 $
İNCELE

Güney Amerika Turu

Diğer tüm ülkelerden ayrılan otantik yapısı, geçmişten günümüze kadar uzanan tarihsel zenginliği ve yerlilerinin kendilerine has yaşamları ile tüm dünya tarafından en çok merak edilen bölgelerden biri olan Güney Amerika’ya eşsiz bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? İster yeni bir kültür tanımak ister balayını değerlendirmek ister ailenizle hoş bir tatil yapmak için tercih edebileceğiniz Güney Amerika turlarını, Golden Bay Tour ayrıcalığıyla yapmaya hazır olun!

Buenos Aires, Santiago de Chile, Rio de Jenario, Sao Paolo gibi Güney Amerika’nın simge kentlerini görebileceğiniz Güney Amerika turu ile on günlük unutulmaz bir tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Her bölgenin kendine has lezzetlerini tadabileceğiniz, yöre insanlarıyla kaynaşabileceğiniz, değişik tarzda otellerde konaklayabileceğiniz bu turda; Iguaçu Şelaleleri, kurtarıcı İsa heykeli gibi tarihi – turistik yerle ile çeşitli konseptlerde hazırlanmış müzeleri görebileceksiniz.

Siz de tatil programınızı sıra dışı yerler görüp deneyimlemek üzerine yapmak istiyorsanız, Golden Bay Tour güvencesiyle hazırlanan Güney Amerika turlarını tercih edebilir; ilginizi çeken tura online olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon icon
+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Sizi Arayalım
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1