Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Güneydoğu Asya Turları » VOLKANLAR VE TAPINAKLAR VADİSİ ENDONEZYA
Exclusive
VOLKANLAR VE TAPINAKLAR VADİSİ ENDONEZYA

VOLKANLAR VE TAPINAKLAR VADİSİ ENDONEZYA

Cakarta (1), Yogyakarta (1), Surabaya, Bromo (2), Ubud, Bali (3)
Tarihler: 27 Nisan & 25 Haziran 2023
Günler: 8 Gece 9 Gün
2990 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1.Gün                   İSTANBUL – BALİ

  Turumuz vermiş olduğunuz adrese gelecek olan özel araç ve şoförünüz ile buluşmanızla başlıyor. İstanbul Havalimanı’nda kurulacak Golden Bay Tour kontuarında buluşuyor; bilet-bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve pasaport kontrollerinin ardından Türk Havayolları’na uçuş ile Denpasar’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile akşam saatlerinde Denpasar havalimanına varıyoruz. Varışımızı takiben bizi karşılayan yerel rehberimiz ile birlikte Bali’de bulunan otelimize transfer ve odaların alınmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.


  2. Gün                  BALİ – UBUD – TANAH LOT – BALİ

  Kahvaltının ardından Bali adasını keşfe çıkıyoruz. Önce Ubud’a gidiyoruz ve adadaki sanatçıların yaşadığı Ubud’u keşife başlıyoruz. Bahçesindeki lotus çiçeği havuzuyla etkileyici görüntüye sahip olan Saraswati tapınağını ziyaret ediyoruz. Sonrasında yürüyerek Ubud’un merkezinden geçerek Kraliyet Sarayını ziyaret ediyoruz. Tukies coconut shop’ta mola verip yöreye özgü tamamen saf hindistan cevizinden yapılmış dondurmayı tadacağız . Bu kısa mola sonrası adanın en güzel pazarı olan Ubud pazarında hediyelik eşya için serbest zamanımız oluyor. Öğle yemeği öncesinde son durağımız insanlara alışkın maymunlarla dolu maymun ormanı ve içindeki Maymun Tapınağı. Adanın spesiyalitesi olan çıtır ördekli menümüzden oluşan öğle yemeği sonrası adanın en keyifli bölgesi olan Tanah Lot’a gideceğiz ve gün batımını Tanah Lot tapınağında, deniz manzarasıyla birlikte fotoğraflayabileceğiz. Tur bitimi otele transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

   

  3. Gün                  BALİ

  Kahvaltımızın ardından denize yakın ve havuzu bulunan otelimizin keyfini çıkarıyoruz. Öğle yemeğimizi otelde alıyoruz. Akşam gün batımından önce otobüsümüzle Uluwatu tapınağına doğru hareket ediyoruz. Tapınakta her akşam gün batımında yapılan ve temel enstrümanın dans edenler olduğu keçak dansını izliyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda aldıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  4. Gün                 BALİ - BROMO YANARDAĞI  

  Kahvaltı sonrası Bali adasını keşfetmeye devam ediyoruz. Tegalalang pirinç teraslarında yürüyüş yapacağız ve sonsuzluk salıncağını deneyebileceğiz.  Akabinde Tirta Empul, kutsal su tapınağını ziyaret edeceğiz. Bu etkileyici tapınakta, kutsal suyun aktığı çeşmelerin altından geçen ve havuzunda yıkanan Hinduları göreceğiz. Öğle yemeği sonrası havaalanına geçiyoruz ve Java adasındaki Surabaya şehrine uçuyoruz. Surabaya’ya varışımız sonrası akşam yemeğimizi almak üzere yerel bir restorana transferimiz gerçekleşecek. Yemek sonrası özel aracımızla Bromo yanardağının bulunduğu bölgeye doğru devam ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.


  5. Gün                 BROMO YANARDAĞI 

  Gün doğmadan jeeplere biniyoruz ve Dünyanın en güzel yanardağ manzarasını sunan Bromo yanardağını görmek için Seruni tepesine çıkıyoruz. Gün doğumunda oluşan muhteşem manzarayı hayatımızın sonuna kadar unutamayacağımız kesin. Sonrasında kahvaltı için otele dönüyoruz. Kahvaltı sonrası dinlenme. Öğle yemeğini otelde aldıktan sonra jeeplere binip Sea Sand’e gidiyoruz ve yanardağın kraterine çıkıyoruz. Fotoğraf molasının ardından, jeeplerle yanardağın etrafında geziniyor ve dağ etrafında teletubbies denilen farklı oluşumları gözlemliyoruz. Sonrasında Bromo’daki otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğini turlar esnasında alacağız. Konaklama Bromo’da bulunan otelimizde.


  6. Gün                 BROMO – SURABAYA – YOGYAKARTA 

  Kahvaltının ardından özel aracımız ile yerel havayolları ile yapacağımız Surabaya – Yogyakarta uçuşumuz için Surabaya kentine transfer oluyoruz.  Yogyakarta’ya varışımız sonrası Endonezya’nın en büyük Hindu tapınağı olan Prambanan Tapınağını ziyaret ediyoruz. Ardından Sultan Sarayı olarak adlandırılan Kraton bölgesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Son olarak gümüş sektörünün merkezi Kotagede denilen yerde eski bir Batik fabrikasını ziyaret edeceğiz. Öğle ve akşam yemeklerini turlar esnasında alacağız. Konaklama Yogyakarta’da.


  7. Gün                  YOGYAKARTA – CAKARTA  

  Kahvaltının ardından bugün seyahatin en önemli ziyaretlerinden birini yapacağız. Dünyanın tek parça halindeki en büyük Budist tapınağı olan Borobudur’u görme ve fotoğraflama şansına sahip olacağız. Budistlerin kitleler halinde geldiği bu tapınak taş işçiliği, ters çan şeklindeki stupaları ve muhteşem manzarasıyla sizleri büyüleyecek. Sonrasında öğle yemeğini alacağız ve havalimanına transfer olup Cakarta’ya uçacağız. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra otelimize transfer olacağız. Geceleme Cakarta.


  8. Gün                  CAKARTA   –İSTANBUL

  Kahvaltının ardından akşam uçuşumuz öncesinde, Cakarta şehrini gezeceğiz. Endonezya Milli müzesi, Milli Anıt, Endonezya’nın en büyük cami olan İstiklal Cami göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca Hollanda Koloni bölgesi olan Kota Tua’da dolaşacağız ve Endonezya’nın milli kültür parçası olan Kukla dükkanlarını gezeceğiz. Koloniyal mimarinin güzel bir örneği olan Batavia cafe’de mola vereceğiz. Tur sonrası akşam uçuşumuz için havaalanına gideceğiz. Türk havayollarının tarifeli seferi ile Cakarta-İstanbul uçuşu. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

   

  9. Gün                  İSTANBUL 

  Sabahın ilk saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuz sizi önceden vermiş olduğunuz adrese götürecek olan özel araç ve şoförünüz ile buluşmanız ve transferinizle son buluyor.

   

  OTELLER

  CAKARTA

  YOKYAKARTA

  BROMO

  BALİ

  5* Pullman Jakarta Central Park v.b..

  5***** EastParc Hotel in Jogyakarta v.b.

  4**** Plataran Bromo v.b.

  5***** Ayodya  Resort Bali v.b.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • Bu tura 14 yaşından küçük çocukları maalesef kabul edemiyoruz.

  Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 • FİYATLANDIRMA

  UÇUŞ DETAYLARI

  KALKIŞ TARİHİ

  KİŞİBAŞI

  2 ve 3 Kişilik Odada

   

  25 Haziran – 03 Temmuz 2023

  2.990 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati  24 Haziran Cumartesi saat 23:00

    25 Haziran  TK 66 İstanbul   02:10 -       Denpasar     19.30

    02 Temmuz  TK 57 Cakarta    21.05 -     İstanbul       05:05 +1 (03 Temmuz )

  27 Nisan – 05 Mayıs 2023

  2.990 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati  26 Nisan Çarşamba saat 23:00

    27 Nisan  TK 66 İstanbul   02:10 -                          Denpasar     19.30

    04 Mayıs   TK 57 Cakarta    21.05 -                        İstanbul    05:05 +1 (05 Mayıs)

    SINGLE Oda Farkı :

   

  + 590 USD

   

   

Misafir Yorumları

yorumlarGÖNÜL ÖNER

Golden Bay ile,
6 veya 7 tura katıldım, Baltık turundan yeni döndüm. Ankara'da Golden Bay de Barış Çağıran bey sayesinde, bu turları alıp, sorunsuz ve zevkli gezilere katıldık.

Gönül ÖNER

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

yorumlarAYŞE AKSU ALTAN

Golden Bay acentası ile yaptığımız tüm seyahatlerde vaadedilen konfor ve kalite..rehberlerin profesyonellikleri ...aklımıza seyahat denince ilk gelen isim..Her zaman memnun ayrıldık.Teşekkürler Tuğba Hanım,Mert Bey,Haluk Bey ....ve diğer kıymetli rehber arkadaşlarımız❤️👌🏼🍸💝

Ayşe Aksu ALTAN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında