Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
YURTDIŞI TURLARI
Anasayfa » Yurtdışı Turları » Uzakdoğu Turları » TÜRK HAVA YOLLARI İLE BALİ
TÜRK HAVA YOLLARI İLE BALİ

TÜRK HAVA YOLLARI İLE BALİ

Tanah Lot Tapınağı / Mengwi Tapınağı / Kintamani Yanardağı / Lembongan Adası
Tarihler: 29 Temmuz, 13-20-27 Ağustos
Günler: 6 GECE 7 GÜN
999 $
REZERVASYON
 • 1.Gün: İSTANBUL / BALİ 
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Havayolları kontuarında saat 23:00’de bulunulmasının ardından sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinizi yapılacaktır. Bilet ve bagaj işlerimlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK66 no.lu sefer ile saat 01:55’de National Geographic Dergisi tarafından dünyanın en güzel 10 tatil beldesinden biri olarak kabul edilen, Endonezya Takımadaları içerisinde tek Hindu Ada olan ve yeryüzünde Tanrılar Adası olarak adlandırılan Bali’ye hareket ve yerel saat ile 19:30’da varış. Havalimanında sizleri bekleyen özel aracınız ile otelinize transfer ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde…

  2.Gün: BALİ (TANAH LOT TAPINAĞI)
  Sabah otelinizde alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  öğleden sonra ekstra Tanah Lot turuna katılabilirler. Önce adanın iki büyük tapınağından biri olan Mengwi Tapınağı ziyaret edilir. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı ziyaret edilir.  Burada gün batımı izlendikten sonra otele dönülür. Geceleme otelinizde…

  3.Gün: BALİ (KİNTAMANİ YANARDAĞI)
  Sabah otelinizde alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak organize edeceği, Kintamani Volkan Turuna katılabilirler. Bu turumuzda önce Bali’nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan Barong Dansı izlenmeye gidilir ve sonrasında dünyanın en pahalı ve en  kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gezilir. Buradan Kintamani bölgesine devam edilir, yol boyunca Batik Ağaç Oymacılığı ve Resim sanatlarının geliştiği köyler gezilip, atölyelerde insanların nasıl  çalıştığı görülür. Arzu eden misafirlerimiz hediyelik eşya alışverişi yapabilirler.  Kintamani bölgesine varıldığında yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği alınır. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı ziyaret edilir ve daha sonra Bali’nin dünyaca ünlü Pirinç Terasları görülmeye gidilir. Son olarak içinde halen yaşanan Bali Köy Evi ziyaret edilir ve otele dönülür. Geceleme otelinizde…

  4.Gün: BALİ (LEMBONGAN ADASI)
  Sabah otelinizde alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Nusa Lembongan Adası turuna katılabilirler. Bali’nin yakınındaki Nusa Lembongan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Katamaranla adaya gidilir, seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır.  Çeşitli ikramlar yapılır.  Adada gün boyu şnorkel, banana boat, altı cam tekne gezileri limitsiz olarak hizmettedir . Öğle saatinde barbeque öğle yemeği verilir, şarap ve bira yemekle beraber ücretsizdir. Ada içinde nehir gezisi yapılır, isteyenler özel plajda günlerine devam edebilirler. Geceleme otelinizde…

  5.Gün: BALİ 
  Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra serbest zaman. 

  6.Gün: BALİ / İSTANBUL
  Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra serbest zaman. Rehberiniz bildireceği saatte havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarına ait TK67 no.lu sefer ile 21:00’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta…

  7.Gün: İSTANBUL
  Yerel saat ile 05:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  TOPLAM 06 GECE / 07 GÜN

  Not: Bu program acenteler ile ortak bir program olup, seyahatiniz esnasında diğer acentalardan bu programa iştirak edecek olan misafirler ile birlikte seyahat edeceksiniz. Rehberlik hizmetleri Bali’de başlayıp Bali’de bitmektedir.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Bali  / İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.
  *Tüm Havalimanı ve güvenlik vergileri.
  *Bali’de 5 gece tercihinize göre Grand Whiz Hotel 4* veya Patra Resort 5* bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.
  *Bali’de Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.
  *Bali’de İngilizce yerel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.
  *Zorunlu seyahat sigortası.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar. (telefon, minibar, restoran, kuru temizleme, vs.)
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
  *Öğle ve akşam yemekleri.
  *Endonezya ülkeden çıkış bedeli 
  *Program belirtilen ve belirtilmeyen ekstra turlar. 
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.)
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun gerek yurt içi ve yurt dışı iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour Force Majeure durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Otellerde 3lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir.
  *Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
  *Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları veya EURO götürmenizi tavsiye ederiz.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 1 x 20 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE GOLDEN BAY TOUR İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER)  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
  *Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
  *Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay olması gerekmektedir. Bu seyahat içerisinde adı geçen hiçbir ülke Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır.
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirlerarasında ki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya rücu eder. 
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk alınız.)
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Golden Bay Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb. artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.


   

 • İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı: 999$'dan itibaren
  Tek Kişi Farkı: 200$'dan itibaren
  Üçüncü Kişi İndirimi: Sorunuz
  2-11 Yaş Arası: Sorunuz

Misafir Yorumları

yorumlarASİYE YALÇINKAYA

08-17.02.2019 tarihinde Deniz Kılıç rehberliğinde unutulmaz bir tatil geçirdik. Bu turu organize eden her türlü ayrıntıyı bizim için düşünen, sorularımıza içtenlikle cevap veren Gonca Tekin ‘e vee varlığıyla bize hem rehberlik hem yoldaşlık yapan çok sevgili Deniz Kılıç’a bu müthiş deneyim için çok teşekkür ederim

Asiye YALÇINKAYA

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

yorumlarSEVAL KARAMANLIOĞLU

MSC Cruize splendida ile Italya Franca ispanya fas portekiz turuna katilmistik kasim 2016 da,Golden bay turizm duzenledigi 09 temmuz 2017 Amerikan Holland line NORVEC tutuna katildik 15 gun muhtesemdi rehberimiz Serdar Guzelce 'nin katkilariyla tesekkurler.

Seval KARAMANLIOĞLU

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1