Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
NEHİR TURLARI
Anasayfa » Nehir Turları » Tuna Nehri » TUNA NEHRİ TURLARI
TUNA NEHRİ TURLARI

TUNA NEHRİ TURLARI

ROBERT BURNS ile TUNA NEHRİ ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE ve VİYANA’DA KONSER
Tarihler: 12 Ekim 2020
Günler: 4 Gece 5 Gün
1099 €
REZERVASYON
 • 01. Gün          İSTANBUL – MÜNİH - PASSAU (ALMANYA)
  12 Ekim 20     İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 04.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1629 numaralı seferi ile saat 06.45'de Münih'e hareket. Yerel saat ile 08.30’da Münih'e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Münih şehrine gidiyoruz. Burada önce otobüsle panoramik daha sonra yürüyerek yapılan şehir turu sonrasında serbest zamanımız olacaktır. Öğleden sonra  Passau'da bizleri bekleyen gemimize transfer (170 km). Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz 23.00'da hareket edecektir.
   

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  1

    Münih  *Panoramik Münih Şehir Turu

  Almanya

  *

  *

    Passau

  Almanya

  *

  23.00

  2

    Linz  * Salzburg veya Chesky Krumlow Ekstra Turları

  Avusturya

  06.30

  22.00

  3

    Wachau Vadisi Geçişi (Tuna Nehrinin en muhteşem bölgesinden gemi ile Panoramik geçiş yapıyoruz)     

    Viyana  *Viyana Şehir Turu & Konser Gecesi 

  Avusturya

  12.30

  23.00

  4

    Estergon  * Estergon - Vişegrad-Szendetre Turları

  Macaristan

  11.00

  11.30

    Budapeşte *Bu gece Gala Gecesi  (Ücretsiz)

  Macaristan

  15.00

  Geceleme

  5

    Budapeşte  *Panoramik Budapeşte Turu

  Macaristan

  *

  09.00


  05. Gün          BUDAPEŞTE - İSTANBUL
  16 Ekim 20   
    Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Panoramik Budapeşte Şehir turu. Budapeşte Şehir Turunda; Londra parlamentosu örnek alınarak yapılmış Macarların gururu olan Parlamento Binası, Macar halkının en önemli meydanı olan Kahramanlar Meydanı, Balıkçılar Burcu, St.Matthias kilisesi, Rakoczi alışveriş caddesi, Tren İstasyonu, Tunanın incisi Budapeşte’nin muhteşem köprülerinden olan Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü,   Buda Bölünün  en görkemli binası olan Budapeşte Sarayı,  panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Daha sonra havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1034 numaralı seferi ile saat 14.00’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.05’da varış.

  KİŞİ BAŞI 170 EURO FARK İLE ARZU EDENLER İÇİN 1 GECE BUDAPEŞTE DE KONAKLAMA. UZATMA İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ AŞAĞIDAKİ EK PROGRAMI YAPACAKTIR.

   

  05. Gün          BUDAPEŞTE (OTELDE KONAKLAMA)
  16 Ekim 20  
  Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri sonra panoramik Budapeşte turu. Budapeşte Şehir Turunda; Londra parlamentosu örnek alınarak yapılmış Macarların gururu olan Parlamento Binası,  Macar halkının en önemli meydanı olan Kahramanlar Meydanı, Gellert Tepesi, Balıkçılar Burcu, St.Matthias kilisesi, Rakoczi alışveriş caddesi, Tren İstasyonu, Tunanın incisi Budapeşte’nin muhteşem köprülerinden olan Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü,   Buda Bölümünün  en görkemli binası olan Budapeşte Sarayı,  panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

  06. Gün          BUDAPEŞTE - İSTANBUL
  17 Ekim 20   
  Sabah kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemleri ve sonrası havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1034 numaralı seferi ile saat 14.00’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.05’da varış.

   

 • fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
  fotoicon
  fotogaleri
 • Notlar ve bilmeniz gerekenler;
  Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.
  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

 • FİYATLAR

  * Çift Kişilik Dış Kabinde Kişi Başı                                                   :1.099 €
  * Çift Kişilik Orta Kat Fransız Balkonlu Kabinde Kişibaşı            :1.599 €
  * Çift Kişilik Üst Kat Fransız Balkonlu Kabinde Kişibaşı             :1.699 €
  * Çift Kişilik Mini Süitlerde Kişibaşı                                                :1.849 €
  * Çift Kişilik Üst Kat Süitlerde Kişibaşı                                           :1.999 €

   

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

  * Türk Havayolları ile İstanbul - Münih // Budapeşte - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  * 2018 Yapımı 5* Dlx Nehir gemisinde, 4 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
  * Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
  * İlk gün panoramik Münih şehir turu
  * Son gün panoramik Budapeşte şehir turu
  * Linz de Salzburg veya Chesky Krumlow Turu
  * Viyanada şehir turu ve gece konser
  * Estergon, öğlen yemekli Vişegrad ve Szentendre turları

  * Gemideki eğlence ve aktiviteler
  * Gemide internet hizmetleri
  * Gemide akşam yemeklerinde alınacak Alkolsüz içecek, Şarap veya Bira
  * Canlı müzik eşliğinde özel eğlence geceleri
  * Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti
  * Havalimanı Vergileri ve Liman vergileri (300 €)
  * Seyahat Sağlık ve İptal sigortası (70 Yaş ve üzeri için 25 € surprim alınmalıdır.)

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 44 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
  * Gemideki bazı alkollü ve alkolsüz içecekler
  * Yurtdışı çıkış fonu
  * Schengen vizesi

 • 5* DLX MS ROBERT BURNS GEMİSİ ÖZELLİKLERİ

  2018 yılında seferlerine başlamış olan Robert Burns Nehir gemisi Scylla gemi şirketinin lüks gemilerindendir. Uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur.
  (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).

Misafir Yorumları

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

yorumlarMELTEM ATALAY

Merhaba,

28 Haziran - 5 Temmuz 2018 arası Amadeus Provence nehir gemisiyle yapmış olduğumuz Fransa Rhone-Saone Provence gezisi ile ilgili memnuniyetimizi iletmek istedim.

Gerek ekstra turlarin icerigi, gerek rehberimiz Burçak Targaç'ın tecrübe, derin donanımı ve ilgisi, gerek tur yetkilisi Tuba Doğan'ın yakın alakası ile gercekten dört dörtlük bir tatil yaşadık.

Tüm ekibi kutlar iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

Meltem ATALAY

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

Bize Ulaşın

Telefon icon
+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Sizi Arayalım
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1