Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Tuna Nehri » TUNA NEHRİ TURLARI - YILBAŞI TURU
TUNA NEHRİ TURLARI - YILBAŞI TURU

TUNA NEHRİ TURLARI - YILBAŞI TURU

Viva Tiara ile Yılbaşı'nda Viyana & 4 Ülke
Tarihler: 28 Aralık 2020
Günler: 6 Gece, 7 Gün
999 €
BİLGİ İSTEYİNBİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün               İSTANBUL – MUNİH - PASSAU (ALMANYA) 
  28 Aralık 20  
       İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1629 numaralı seferi ile saat 07.45'de Münihe 'e hareket. Yerel saat ile 08.35’da Münih'e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau'da bizleri bekleyen gemimize transfer (200 km). Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz 15.00'da hareket edecektir.


  02. Gün                DURNSTEIN(AVUSTURYA) 
  29 Aralık 20  
         Sabah 06.00 da Dürnstein e varıyoruz. Kahvaltıdan sonra yürüyerek yapacağımız Dürnstein şehir turunda şehrin içerisinde tarih kokan dar sokaklarında dolaşıp likör dükkanlarını ziyaret edeceğiz. Dürnstein, Avusturya'nın Aşağı Avusturya eyaletindeki Krems-Land bölgesindeki Tuna nehrinde küçük bir kasabadır. Wachau bölgesindeki en çok ziyaret edilen turistik yerlerden biri ve aynı zamanda iyi bilinen bir şarap üretim alanıdır. Gemimiz saat 12:00 de Dürnstein dan hareket edecektir.  


  03. Gün               BUDAPEŞTE (MACARİSTAN) 
  30 Aralık 20
          Sabah 08:30 Budapeşte ye varış. Kahvaltı sonrası arzu edenlerle ekstra Panoramik Budapeşte Şehir turu. Budapeşte Şehir Turunda; Londra parlamentosu örnek alınarak yapılmış Macarların gururu olan Parlamento Binası, Macar halkının en önemli meydanı olan Kahramanlar Meydanı, Balıkçılar Burcu, St.Matthias kilisesi, Rakoczi alışveriş caddesi, Tren İstasyonu, Tunanın incisi Budapeşte’nin muhteşem köprülerinden olan Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü,   Buda Bölünün  en görkemli binası olan Budapeşte Sarayı,  panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Gemimiz saat 15:00 de hareket edecektir.


  04. Gün               BRATISLAVA (SLOVAKYA) – VİYANA (AVUSTURYA) 
  31 Aralık 20 
         Sabah 09:00 da  Bratislava ya varış. Kahvaltından sonra arzu edenlerle ekstra Bratislava Şehir turu. Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Bratislava 3 Ülkenin kesişme noktasında ve Tuna kenarında yer almaktadır. Kahvaltı sonrası, yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda ilk durağımız; 2.Dünya Savaşı sonunda hayatlarını Bratislavayı özgür kılabilmek için kaybeden Sovyet Askerleri anıt mezarı olacak. Bir sonraki durağımız Kelt döneminden beri Tuna kenarındaki yerleşim alanı olan Bratislava kalesi olacak. İmparatoriçe Maria Theresa için yapılmış düzenlemeler, Kale bölgesini ülkenin idari merkezi yapmış durumdadır. UNESCO miras listesinde yer alan Bratislavadaki yürüyüş turumuz ise eski şehri’ni tarihi St.Michael kapısından geçerek başlıyor. Sonrasında Belediye binası, Eski saray, Şehir merkezinde yer alan ünlü sanatçı ve bestecilerin yaşadıkları Orta Çağ mimarisinde yapılmış olan evleri ziyaret ederek, Opera binasında turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası gemimize dönüyoruz. Gemimiz 12:00 de Viyana ya hareket ediyor. 19:30 da Viyana varış. 

  YILBAŞI KUTLAMASI VİYANA

  05. Gün             VİYANA (AVUSTURYA) 
  01 Ocak 21 
         Kahvaltı sonrası arzu edenlerle ekstra Viyana şehir turuna başlıyoruz. Otobüsümüz bizi limandan alarak Viyana merkezine götürüyor. Meşhur renkli evlerden oluşan HUNDERD WASSA HOUSE’ı ziyaret ederek, ünlü RING STRASSE geliyoruz. Ring boyunca göreceğimiz yerler Savunma bakanlığı, Stat Park,Viyana Opera Binası, Mesuem Quarter, Parlamento Binası, Belediye Binası ve Holfburg Sarayı. Daha sonra gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz gece 22:00 de Viyana dan hareket edecektir.


  06. Gün             MELK (AVUSTURYA) 
  02 Ocak 21
          Kahvaltı sonrası arzu edenlerle ekstra Melk Manastır ve şehir turuna başlıyoruz. Kahvaltı sonrası, Dünya’nın en büyük Barok eserlerinden olan ve Umberto Eco'ya ''Gülün adı'' romanı için esin veren muhteşem Benedictine Manastırına gidiyoruz. 12.yy’da inşaa edilmiş Muhteşem bir tarih ve zenginliğe sahip bu yapıyı lokal rehberler eşliğinde geziyoruz. Bu yapı yalnızca Avusturya bölgesinde değil tüm Avrupa’da haklı bir üne sahip olan Babenberg Hanedanlığı döneminde muhteşem bir Manastır haline gelip, 16-17 yy’da zirveye ulaşmıştır. Avrupa’nın en zengin kütüphanesine sahip olan manastır kesinlikle görülmeye değer bir kültür mirası olup halen günümüzde aktif olarak kullanılmaktadır. Tur sonrası gemimize dönüyoruz. Gemimiz 14:00 de Melk den hareket edecektir.


  07. Gün              PASSAU – MÜNİH - İSTANBUL
  03 Ocak 21
          Gemimiz yerel saat ile 08.00’da Passau limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.40’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.25’da varış ve turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten olden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

  gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  * Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir

 • TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)

    Dış Kabin (1.Kat 14 m2) Arka Kısım

                                        649 Euro  

    Dış Kabin (1.Kat 14 m2)

                                        749 Euro  

    Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 14 m2)

                                        1149 Euro  

    Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 14 m2)

  1249 Euro  

    Single farkı

  Vergisiz Tutar Üzerinden %90  

  İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

    Liman Vergisi

  200 Euro  

    Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık ve İptal Güvence Sigortası

  150 Euro  

    Gemi Bahşişleri

  Dahil  

    Vize

  150 Euro  

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER
  * Türk Havayolları ile İstanbul - Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  * 2019 Yenilenen  5* Dlx Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
  * Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
  * Gemideki eğlence ve aktiviteler
  * Piyano eşliğinde özel eğlence geceleri
  * Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti
  * Gemi Personel Bahşişleri
  * Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
  * Havalimanı ve liman vergileri
  * Yurtdışı çıkış fonu
  * Schengen vizesi

   

 • 2007 yılında seferlerine başlayan gemi 2019 yılında tamamen renove edilmiştir. Uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 75 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 153 olarak belirlenmiştir. Dış ve French Balkonlu kabinler 14m2, Üç kişilik dış kabin ve Suite kabinler ise 17m2 büyüklüğündedir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur.

  Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Resepsiyondan rezervasyon yaparak ücretsiz Sauna ve Buhar odası gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz. Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve jakuzi havuzu (yüzme havuzu değildir, 2-3 kişilik serinleme havuzudur) ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin en alt katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi belirlenen masada alabilirsiniz. Geminin arka kısmında sizler için hazırlanmış olan Lido Bar bölümünde iskambil oyunları, tavla ve okey gibi oyunlar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz.   

Misafir Yorumları

yorumlarBİRSEN & NEJAT EFEOĞLU

Bu güzel bulusmayı organize eden başta Sevgili Tuğrul ve Sezen'e, Golden Bay'in bizim için gereken her şeyi en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren üyelerine candan teşekkür ederiz. Sağlıkla nice buluşmalar olsun.

Birsen-Nejat EFEOĞLU

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1