Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Meksika & Küba Turları » THY İLE MEKSİKA & KÜBA
THY İLE MEKSİKA & KÜBA

THY İLE MEKSİKA & KÜBA

Mexico City / Havana / Cancun
Tarihler: 05 Kasım 2021
Günler: 11 GECE 12 GÜN
Yakında
BİLGİ İSTEYİN
 • 05 KASIM / 06 KASIM 2021 CUMA / CUMARTESİ: MEXICO CITY / HAVANA
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY - Golden Bay Tour kontuarı önünde saat 23:00’de buluşma. Golden Bay Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Ardından Türk Havayolları’nın TK 183 nolu seferi ile saat 02:05 de Havana’ya hareket. Yerel saat ile 07:55’te Karayip Denizi’nin en güzel adalarından biri olan ve hâlâ koyu bir komünizm rejimiyle yönetilen dünyadaki ender ülkelerden; sahilleri, sıcakkanlı insanları, gece hayatı, rom, puro ve salsası ile ünlü Küba’nın başkenti Havana’ya varış. (Havana’ya varışta pasaport ve gümrük işlemleri oldukça ağır ilerlemektedir. Bundan ötürü biraz sabırlı olmanızı tavsiye ederiz.) Pasaport işlemleri ve valiz alımının ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile önce Havana şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında çoğu UNESCO’nun koruması altında olan Barok tarzı binalar, eski Amerikan arabaları ile ünlü sokaklar, efsanevi lider Fidel Castro’nun zamanında saatlerce süren ünlü nutuklarını okuduğu Devrim Meydanı, Washington’daki Capitol’den esinlenerek yapılmış El Capitolio (turistlere kapalıdır), Katedral Meydanı, Armas Meydanı, La Cabana Kalesi, Devrim Müzesi, Prado Caddesi, Sahil Şeridi göreceğimiz yerler. Şehir turu sırasında öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Ardından otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  07 KASIM 2021 PAZAR: HAVANA (HEMİNGWAYS HAVANA & DEVRİM MÜZESİ)
  Sabah kahvaltıdan sonra dinlenmek, çevreyi gezmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Hemingway’in Havana’sı diye adlandırılan turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda dünyaca ünlü efsanevi yazar Ernest Hemingway’in yaşadığı yer olan La Vigia’yı, bir balıkçı köyü olan Cojimar’ı ki Hemingway ünlü kitabı ‘’The Old Man and The Sea’’yi yazarken buradan ilham almıştır, Hemingway’in heykelini, teknesinin kaptanının (Gregori Fuentes) devamlı surette uğradığı ve kendisi için bir mabet niteliğindeki Las Terrazas adlı restoranı, Havana Denizcilik Kulübünü, yazarın 1930’larda her defasında hiç değiştirmeden kaldığı Ambos Mundos Otelinin 511 numaralı odasını ve ardından Küba’nın verdiği bağımsızlık mücadelesine dair birçok eserin bulunduğu ‘Devrim Müzesini’ ziyaret edeceğiz.  Turdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  08 KASIM 2021 PAZARTESİ: HAVANA (PINAR DEL RÍO & VIÑALES VADİSİ)
  Sabah kahvaltıdan sonra dinlenmek, çevreyi gezmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Küba’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve meşhur Küba purolarının yapıldığı Pinar del Río’yu ve tipik Küba köylerinin bulunduğu Viñales Vadisi’ni ziyaret edebilirler. (Bu turumuza öğle yemeği dahildir.) Turdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

  09 KASIM 2021 SALI: HAVANA /  MEXICO CITY 
  Sabah erkenden havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Interjet Havayollarına ait 4O 2901 nolu sefer ile saat 12:30 da Meksika’nın en büyük, en kozmopolit ve bir o kadar da mistik şehri başkent Mexico City’e hareket ve 4 saatlik bir uçuştan sonra yerel saat ile 14:50’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

  10 KASIM 2021 ÇARŞAMBA: MEXICO CITY (ULUSAL ANTROPOLOJİ MÜZESİ)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Mexico City’nin tarihi dokusunun yoğun olduğu merkezi ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretimiz esnasında panoramik olarak göreceğimiz yerler Zocalo Meydanı’nın (dünyanın ikinci büyük meydanı) etrafında bulunan Metropolitan Katedrali, Ulusal Saray, Aztek Tenochtitlan kalıntılarının bulunduğu Templo Mayor Müzesi ve Madero Caddesindeki Koloniyal Evler olacak. Ardından Frida Kahlo ve Diego Rivera’nın çalışmalarının etkisi altında kalmış olan koloni dönemi öncesi hazinelerinin çok geniş bir bölümüne ev sahipliği yapan, dünyanın en ünlü müzelerinden biri olan Ulusal Antropoloji Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. (Arkeolojik kazılarda bulunan heykel, çömlek, kabartma, ok, mızrak ve benzeri eşyalar sergilenmektedir. Mexico City ana meydanının altında bulunan Aztek Güneş Taşı ya da Aztek Takvimi heyecan veren bir bulgudur. Bir takvim işlevi görmekten çok dünya oluşumunu simgelediği rivayet edilir. Güneş Tanrısı ortada olmak üzere, dört yönünde bundan önceki 4 yaradılışa ait semboller yer almaktadır. Aztek inanışına göre, dünya bundan önce dört kez daha var olmuş ve yok olmuştur. Dört yaradılışı simgeleyen bölümün çevresinde ise Aztek takvimindeki 20 günün adının sıralandığı bir bant vardır. Aztek takviminde, her birinin ayrı adı, yani hiyeroglif sembolü, olan 20 gün ve 20 günden oluşan 18 ay vardır. Dünyanın güneş etrafındaki turunu tamamlamak için eksik kalan 5 gün ise uğursuz günler olarak ayrıca tanımlanmış ve karanlık bir dönem olarak sayılmıştır. Kalan 6 saat dikkate alınmamıştır.) İlk katın salonları Meksika’nın pre-hispanic dönemlerine dayanmaktadır. İkinci kat ise Pre-Hispanic medeniyetinde yaşayanların modern çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Giriş salonunda Rivera’nın öğrencileri O’Gorman ve Chavez Morado gibi sanatçıların duvar eserlerini görebilirsiniz. Bu müzede ayrıca Maya, Aztek, Toltek, Kızılderililer ve Körfez bölgesi halkları gibi eski uygarlıklara ait buluntular yer almaktadır. Öğle yemeği tur esnasında alınacaktır. Ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

  11 KASIM 2021 PERŞEMBE: MEXICO CITY (FRİDA KAHLO MÜZESİ & XOCHİMİLCO)
  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra dileyenler ekstra olarak Frida Kahlo Müzesi’nin bulunduğu Coyoacan & Xochimilco turuna katılabilirler. UNESCO koruması altındaki Xochimilco Parkı’nı ziyaret edeceğiz. Xochimilco Park’ta bir renk cümbüşü içerisinde parkın içinden geçen nehirdeki teknelere bineceksiniz, ardından el işi satılan mağazalara yürüyerek gidip buradan alışveriş yapma imkanınız olacak. Öğle yemeğinizi teknede piknik şeklinde alacaksınız. Daha sonra Frida Kahlo Müzesi’nin bulunduğu Coyoacan’a hareket ve ünlü Meksika asıllı Amerika’lı aktris Salma Hayek’in başrolünü oynayarak canlandırdığı filmde ülkenin en önemli şahsiyetlerinden biri olan Frida Kahlo’nun Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Turdan sonra otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

  12 KASIM 2021 CUMA: MEXICO CITY / CANCUN 
  Sabah erken saatte otelimizden çıkış işlemlerimizi yaparak havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel havayollarına ait 4O 2368 nolu sefer ile 10:00’da dünyanın en önemli tarihi ve turistik beldesinden biri olan Cancun’a hareket. Ortalama 2 saatlik bir uçuştan sonra yerel saat ile 13:15’te varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile kısa panoramik bir tur yaparak otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  13 KASIM 2021 CUMARTESİ: CANCUN (CHICHEN ITZA)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile Maya – Toltek sentezi bir kent olan Chichen Itza’yı ziyaret edeceğiz. Önceleri Maya kenti olan Chichen Itza, 13.yy’da Toltek istilasına uğramıştır. Mayalar’ın en ilginç yapılarından El Caracol – Gözlemevi, Chichen Itza’da bulunmaktadır. Mayalar, Güneş ve Ay’ın doğuş ve batış hareketlerini saptamak için bu yapının platform, kapı ve pencerelerinin oluşturduğu gözlem hattını kullanmışlardır. Dağınık bir düzende göreceğimiz diğer yapılar arasında Tanrı Kukulkan’a adanmış tapınak El Castillo, Rahibeler Manastırı, Casa Colorada, Savaşçılar Tapınağı bulunmaktadır. Bu yapıların duvar resimlerinde, Tolteklerin Chichen Itza’yı fethi ve Maya liderlerinin kurban edilişi resmedilmiştir. Aztek ve Maya kültürlerinde yaygın olan bir çeşit top oyunun oynandığı top sahası (Pelote günümüzde Fransa’da resmi bir spor olarak oynanmaktadır) ve insan kurbanı kültürünün Chichen Itza’da da varolan bir gelenek olduğuna işaret eden Tzompantli – Kafatası Rafı bulunmaktadır. İnsan kurbanının, Maya kentine Tolteklerle gelen bir gelenek olduğu rivayet edilir. Bu yapıda, duvarlarının üzeri kafatası kabartmalarıyla kaplanmıştır. Öğle yemeği için İk-Kil parkına gidecek ve burada su ile dolmuş  ‘Cenote Ik-Kil’ doğal çukurunu ziyaret edecek ve muhteşem doğada yüzme şansı yakalayacağız. Turdan sonra otelimize dönüş ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  14 KASIM 2021 PAZAR: CANCUN (TULUM & XCARET)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelin havuzundan, denizden, güneşten istifade etmek için serbest zaman. Dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam gün sürecek olan öğle yemekli Tulum ve Xcaret turuna katılabilirler. Tulum’da arkeolojik bölgeyi ziyaret ettikten sonra Xcaret Eco Tema parkına devam edeceğiz. Tema parkında Mayan kültürünü, Flora ve Fauna, arkeolojik turları ve su atraksiyonlarını barındırmaktadır. Akşamüzeri ise 300 den fazla oyuncunun sahne aldığı Meksika tarihini pre-Hispanic zamandan bugüne dek anlatan renkli kostümler ve danslarla müzikal bir şova sahit olacaksınız. Ardından otelimizde transfer ve geceleme otelimizde. 

  15 / 16 KASIM 2021 PAZAR & PAZARTESİ: CANCUN / İSTANBUL
  Sabah erken saatte alınacak mini kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir). Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarına ait TK181 nolu sefer ile 10:10’da İstanbul’a hareket ve ertesi gün yerel saat ile 06:15’de varış.  Turumuzun sonu. 

  TOPLAM 11 GECE / 12 GÜN

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Havana / - Cancun / İstanbul arası THY ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.
  *Havana / Mexico City / Cancun arası Interjet, Aero Mexico vb. ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar.
  *Yukarıda belirtilen tüm havayollarının güvenlik ve havalimanı vergileri.  
  *Meksika’da 3 gece Hampton Inn & Suites veya bir benzerinde oda kahvaltı bazında konaklamalar. 
  *Havana’da 3 gece Melia Habana Hotel’de veya bir benzerinde oda kahvaltı bazında konaklamalar (akşam yemeklerinden bir tanesi dışarıda alınacaktır). 
  *Cancun’da 3 gece Hotel Krystal Grand Punta Cancun’da veya bir benzerinde oda kahvaltı bazında konaklamalar.
  *Havana’da 1 ve Meksika’da 2 adet öğle yemeği (içecek ve meşrubatlar hariçtir).
  *Programda belirtilen tüm turlar ve sit alanı, müze, katedral giriş ücretleri. (Bazı müze ve katedraller sadece panoramik olarak dışarıdan görülecektir.)
  *Özel araç ile kat edilen yollarda ödenecek olan tüm otoban ücretleri.
  *Tüm havalimanı / otel / havalimanı transferleri.
  *Havaalanı ve oteldeki vale bahşişleri.
  *Meksika’da kişi başına % 2 tutan otel vergisi, % 15 olarak ödenen hizmet vergisi ve % 15 tutan federal vergiler.
  *Tüm tur boyunca gruba tahsis edilecek olan klimalı bir araç.
  *Meksika ve Küba’da seyahat süresince gruba hizmet edecek olan İngilizce bilen yerel rehberler.
  *Türsab zorunlu seyahat sigortası.
  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmeti.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Programda belirtilmemiş olan yemekler.
  *Program fiyatına dahil olan yemeklerde alınacak olan içki ve meşrubatlar.
  *Yerel rehberlere verilecek olan bahşişler. 
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar.
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
  *Meksika ve Küba vize ücreti.
  *Şayet seyahat tarihlerini kapsayan geçerli bir ABD vizeniz mevcut ise bu program için Meksika vizesi almanıza gerek yoktur. Zira Meksika geçerli bir ABD vizesi olan Türk Vatandaşlarından ülkeye girişte vize istememektedir. Vizenin kesinlikle çok giriş çıkışlı olması gerekmektedir!
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75’lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz.
  *Golden Bay Tour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı bayram dönemi dahi olsa iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
  *Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir.
  *Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
  *Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Otel standartları gidilen ülkelere göre her türlü konfora haizdir. Programda belirtilen yemeklerin yerleri değişkenlik gösterebilir. Yani otel yerine yerel restoranlarda da alınabilir. Yemek menüleri Türk damak zevkine göre seçilmiştir. 
  *Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları ve Küba için özellikle Euro götürmenizi tavsiye ederiz. 
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 2 adet valiz x 20 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE GOLDEN BAY TOUR İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER)  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir. (Bu program için Havana / Mexico City / Cancun uçuşlarında kişi başına 1 parça x 20 kg ile sınırlıdır. Ancak yukarıda da belirtildiği gibi kişi başına valiz hakkı seyahatiniz esnasında değişkenlik gösterebilir. Bu uçuşlarda ikinci valiz için parça başına 15 ila 25 USD arası bir ücret havayolları tarafından talep edilebilir)
  *Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay olması ve pasaportunda en az vize vurulabilir 3 adet sayfası olması gerekmektedir. 
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirlerarasında ki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya rücu eder.
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk ve bol bol film alınız)
  *Son zamanlarda artan terör ihbarları yüzünden kabin içerisine alabileceğiniz eşyalar konusunda ciddi kısıtlamalar getirilmiştir. Kabin içerisine alacağınız çantalarınızda kesinlikle hiçbir kesici, delici, yanıcı, parlayıcı madde bulundurmayınız. (Deodorant, Tırnak makası, çakmak vb) su dahil hiçbir yiyecek, içecek maddesine müsaade edilmemektedir. El Kremi 50mg, Diş macunu 50mg, Parfüm 50ml limitlerini aşmayacak şekilde ve şeffaf bir poşet içerisinde kabine içerisine alınabilir. Laptop, Fotoğraf makinesi, Mp3 çalar gibi eşyalarınıza izin verilmektedir.  
  *Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Golden Bay Tour’a ödenen vize meblağı vize alınamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde hem vize ücreti hem de depoziti iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır. 
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde rezervasyon değişikliği ve hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kendi imkanları ile kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Dünyadaki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslararası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Golden Bay Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

 • Çok yakında...

Misafir Yorumları

yorumlarSENİHA ÖZKARTAL

En son Eylül ayında Kanada-Alaska turu yaptık çok güzel bir gezi programı ve muhteşem bir organizasyondu
Her zaman ilk tercihimiz Golden Bay gemi turlarıdır herkese tavsiye ederim

Seniha ÖZKARTAL

yorumlarNURBANU PEKOL

Sevgili Tuba hanım,

sayenizde çok keyifli bir gezi yaptık çok teşekkürler. Her zamanaki gibi Goldenbay tarafından düzenlenen herşey sorunsuz geçti. Tuna ve Akdeniz turlarını dört gözlen bekliyoruz. bu arada sizin Peru turunuzu çok övdüler.Lütfen Kasım için aklınızda olalım...Çin olursa tekrar bizi unutmayın lütfen.

Sizlere çok teşekkür ederiz,iyiki varsınız.

Nurbanu PEKOL

yorumlarBİRSEN & NEJAT EFEOĞLU

Bu güzel bulusmayı organize eden başta Sevgili Tuğrul ve Sezen'e, Golden Bay'in bizim için gereken her şeyi en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren üyelerine candan teşekkür ederiz. Sağlıkla nice buluşmalar olsun.

Birsen-Nejat EFEOĞLU

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında