Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Tuna Nehri » SWISS CROWN İLE TUNA NEHRİ (PEGASUS, SABİHA GÖKÇEN)
SWISS CROWN İLE TUNA NEHRİ (PEGASUS, SABİHA GÖKÇEN)

SWISS CROWN İLE TUNA NEHRİ (PEGASUS, SABİHA GÖKÇEN)

Macaristan – Slovakya – Avusturya - Almanya
Tarihler: 25 Nisan 2023
Günler: 4 Gece 5 Gün
749 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün                                  İSTANBUL – BUDAPEŞTE (MACARİSTAN)

  25 Nisan 23 / Pazar        İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Pegasus Havayolları'nın, PC 331  tarifeli seferi ile saat 11.45’te   Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12.10’da Budapeşte’ye   varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Budapeşte  şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası Budapeşte limanında ki gemimize transfer. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz Budapeşte limanından akşam 19.00’da hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  02. Gün                                  BRATİSLAVA (SLOVAKYA)

  26 Nisan 23 / Cumartesi    Gemimiz  öğlen saat 13.00’de Bratislava limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız öğle yemeğinin ardından Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel  olarak düzenleyeceği Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Bratislava’da şehir turu, Avusturya’nın başkenti  Viyana Şehir turu ve  tarihi MÖ 5000 lere dayanan birçok medeniyete tanıklık etmiş Devin Kalesi turumuzu yapmak üzere gemiden ayrılıyoruz. .  Gemimiz buradan akşam 21.00’de hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  03. Gün                                  VİYANA – KREMS -  MELK

  27 Nisan 23 /  Pazar            Gemimiz Viyana limanına sabah saat 04.30’ta yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel  olarak düzenleyeceği   Viyana ormanları & Seegrotte & Mayerling kasabası & Baden turuna katılabilir.  Öğlen yemeğimizi sabah gemiden getirdiğimiz kumanyalarımız ile alıyoruz. Viyana şehir turu sonrası Krems limanında demirli olan  gemimize  transfer. Tura katılmayan misafirlerimiz saat 11.00 de Krems limanına yanaşmak üzere Viyana limanından ayrılacaktır. Gemi krems limanına saat 17.30’ta yanaşacaktır.  Gemimiz  18.00’de Krems  limanından hareket ve Melk Limanına 21.30’ta yanaşacaktır.Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  04. Gün                                  MELK -  LİNZ (AVUSTURYA)

  28 Nisan 23 / Pazartesi   Gemimiz sabah saat 08.00’de Melk  Limanından ayrılacaktır.  Arzu eden misafirlerimiz gemiden aldığımız kahvaltı sonrasında rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Salzburg şehir turu & Göller parkuru turuna katılabilirler. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza aldığımız kumanyalarımız ile alıyoruz. Tura katılmayan misafirlerimiz akşam saat 18.00’de Linz limanına yanaşacaktır.  Gemimiz gece  23.59 de bu limandan hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  05. Gün                                  PASSAU (ALMANYA) - İSTANBUL

  29 Nisan 23  / Salı                Gemimiz  saat 08.30’ta yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Münih şehir turunun ardından Münih havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 1022  sayılı seferi ile saat 16.35’te İstanbul  Sabiha Gökçe havalimanına hareket. Yerel saat ile 20.10’da varışımıza takiben turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler gemi firması ve havayolları‘ndan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  *Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  * Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  * Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

  *Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

  Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  *Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

  *Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  *Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

  *Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

  *Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

  *Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

 • TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

    KATEGORİLER

  25.04.2023

    Dış Kabin – Alt Kat 12 m2 (Promosyon Arka Taraf Kabin)

  749 Euro

    Dış Kabin – Alt Kat 14 m2

  849 Euro

    Orta Kat Dış Kabin Panaromik Camlı (Açılır Pencere) 14 m2

  949 Euro

    Üst Kat Gerçek Balkonlu Kabin 14 m2

  1049 Euro

    SINGLE Oda Farkı:

    ÇOCUK İndirimi:

    BEBEK:

    Single farkı için sorunuz!

    Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

Misafir Yorumları

yorumlarSEVAL KARAMANLIOĞLU

MSC Cruize splendida ile Italya Franca ispanya fas portekiz turuna katilmistik kasim 2016 da,Golden bay turizm duzenledigi 09 temmuz 2017 Amerikan Holland line NORVEC tutuna katildik 15 gun muhtesemdi rehberimiz Serdar Guzelce 'nin katkilariyla tesekkurler.

Seval KARAMANLIOĞLU

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarMELTEM ATALAY

Merhaba,

28 Haziran - 5 Temmuz 2018 arası Amadeus Provence nehir gemisiyle yapmış olduğumuz Fransa Rhone-Saone Provence gezisi ile ilgili memnuniyetimizi iletmek istedim.

Gerek ekstra turlarin icerigi, gerek rehberimiz Burçak Targaç'ın tecrübe, derin donanımı ve ilgisi, gerek tur yetkilisi Tuba Doğan'ın yakın alakası ile gercekten dört dörtlük bir tatil yaşadık.

Tüm ekibi kutlar iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

Meltem ATALAY

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim