Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Tuna Nehri » SWISS CROWN İLE BAYRAMDA TUNA NEHRİ (TÜM TURLAR DAHİL)
Exclusive
SWISS CROWN İLE BAYRAMDA TUNA NEHRİ (TÜM TURLAR DAHİL)

SWISS CROWN İLE BAYRAMDA TUNA NEHRİ (TÜM TURLAR DAHİL)

Regensburg - Passau – Linz – Melk - Viyana(1) – Bratislava – Budapeşte(1)
Tarihler: 20 Nisan (Ramazan Bayramı) 2023
Günler: 5 Gece 6 Gün
1549 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün                                  İSTANBUL – MÜNİH – REGENSBURG (ALMANYA)

  20 Nisan 23 / Perşembe   Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK1633 tarifeli seferi ile saat 11.50’de  Münih’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.30’da Münih’e  varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Regensburg limanında ki gemimize transfer. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz Regensburg limanından akşam 18.00’de hareket edecektir.

   

  02. Gün                                  PASSAU (ALMANYA) – LİNZ (AVUSTURYA)

  21 Nisan 23 / Cuma         Gemimiz  sabah saat 05.30’de Passau limanına yanaşacaktır. Burada yapacağımız kısa bir gezi sonrasında gemimiz saat 11.00’da Linz limanına hareket edecektir. Öğle yemeğimizi gemiden almış olduğumuz kumanyalarımız ile tamamlayacağız. Gemimiz saat 18.00’ta Linz limanına yanaşacaktır. Rehberimiz ve özel aracımızla Salzburg şehir turu & Göller parkuru turu için hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi de gemide alacağız. Gemimiz akşam 24.00 de bu limandan hareket edecektir.

   

  03. Gün                                  MELK (EMMERSDORF)  – VİYANA (AVUSTURYA)

  22 Nisan 23 /  Cumartesi  Gemimiz sabah 07.30’de Melk limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Rehberimiz ve özel aracımızla Melk Benedictine Manastırı turu için hareket ediyoruz. Öğlen yemeğimizi gemimizde alacağız.  Öğlen saat 13:30 de gemimiz Viyana limanına gitmek üzere hareket edecektir.  Gemimiz saat 20.00’de Viyana limanına yanaşacaktır ve bu gece limanda demirli kalacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Viyana Konser turuna katılabilir. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

   

  04. Gün                                  VİYANA – BRATİSLAVA (SLOVAKYA)

  23 Nisan 23 / Pazar         Kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberimiz ve özel aracımızla   Viyana  Şehir turu için gemiden hareket ediyoruz.  Viyana şehrinin güzelliklerini keşfettikten sonra Bratislava’ya uğramak üzere gemimize dönüyoruz.  Öğlen yemeğimizi gemimizde alıyoruz. Saat 12.30’ de hareket eden gemimiz saat 16.30’da Bratislava limanına yanaşacaktır. Rehberimizle beraber  Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Bratislava’da şehrini yürüyerek keşfedeceğiz. Gemimiz buradan akşam 22.30’de hareket edecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

   

  05. Gün                                  BUDAPEŞTE (MACARİSTAN)

  24 Nisan 23  / Pazartesi   Gemimiz sabah 10:00’ de Budapeşte limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Rehberimiz ve özel aracımızla  Estergon & Visegrad & Szentendre Turu için hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi bölgedeki bir yerel restorant’ta alıyoruz. Gemimiz bu gece Budapeşte limanında demirli kalacaktır.  Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

   

  06. Gün                                  BUDAPEŞTE – İSTANBUL

  25 Nisan 23 /  Salı           Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından Rehberimiz ve özel aracımızla Budapeşte şehir turunu yapıyoruz. Tur sonrası serbest zamanımız olacaktır ardından Budapeşte havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK1038 sayılı seferi ile saat 20.20’de İstanbul havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.25’te varışımıza takiben daha önceden  bildirmiş olduğunuz adresinize transfer ile turumuz sona ermektedir.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler gemi firması ve havayolları‘ndan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  *Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  * Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  * Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

  *Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

  Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  *Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

  *Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  *Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

  *Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

  *Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

  *Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

   

 • TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

  KATEGORİLER

  20.04.2023

    Orta Kat Dış Kabin Panaromik Camlı (Açılır Pencere) 14 m2

  1549 Euro

    Üst Kat Gerçek Balkonlu Kabin 14 m2

  1699 Euro

    SINGLE Oda Farkı:

    ÇOCUK İndirimi:

    BEBEK:

    Single farkı Orta kat +799€, Üst kat +999€ şeklindedir.

    Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

Misafir Yorumları

yorumlarSENİHA ÖZKARTAL

En son Eylül ayında Kanada-Alaska turu yaptık çok güzel bir gezi programı ve muhteşem bir organizasyondu
Her zaman ilk tercihimiz Golden Bay gemi turlarıdır herkese tavsiye ederim

Seniha ÖZKARTAL

yorumlarMELTEM ATALAY

Merhaba,

28 Haziran - 5 Temmuz 2018 arası Amadeus Provence nehir gemisiyle yapmış olduğumuz Fransa Rhone-Saone Provence gezisi ile ilgili memnuniyetimizi iletmek istedim.

Gerek ekstra turlarin icerigi, gerek rehberimiz Burçak Targaç'ın tecrübe, derin donanımı ve ilgisi, gerek tur yetkilisi Tuba Doğan'ın yakın alakası ile gercekten dört dörtlük bir tatil yaşadık.

Tüm ekibi kutlar iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

Meltem ATALAY

yorumlarGÖNÜL ÖNER

Golden Bay ile,
6 veya 7 tura katıldım, Baltık turundan yeni döndüm. Ankara'da Golden Bay de Barış Çağıran bey sayesinde, bu turları alıp, sorunsuz ve zevkli gezilere katıldık.

Gönül ÖNER

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim