Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Tuna Nehri » SWISS CROWN İLE BAYRAMDA TUNA NEHRİ (BUDAPEŞTE DÖNÜŞ)
SWISS CROWN İLE BAYRAMDA TUNA NEHRİ (BUDAPEŞTE DÖNÜŞ)

SWISS CROWN İLE BAYRAMDA TUNA NEHRİ (BUDAPEŞTE DÖNÜŞ)

Regensburg - Passau – Linz – Melk - Viyana(1)– Bratislava – Budapeşte(1)
Tarihler: 20 Nisan (Ramazan Bayramı) 2023
Günler: 5 Gece 6 Gün
999 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün                                  İSTANBUL – MÜNİH – REGENSBURG (ALMANYA)

  20 Nisan 23 / Perşembe    İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK1633 tarifeli seferi ile saat 11.50’de  Münih’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.30’ta Münih’e  varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile  Regensburg limanında ki gemimize transfer. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Arzu  eden misafirlerimiz  Regensbur’u yürüyerek keşfedebilirler. Gemimiz Regensburg limanından akşam 18.00’de hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  02. Gün                                  PASSAU (ALMANYA) – LİNZ (AVUSTURYA)

  21 Nisan 23 / Cuma         Gemimiz  sabah saat 05.30’de Passau limanına yanaşacaktır. Kahvaltının ardından burada yapacağımız kısa bir gezi sonrasında gemimiz saat 11.00’da Linz limanına hareket edecektir. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza getirmiş  olduğumuz kumanyalarımız ile alacağız. Tura katılmayan misafirlerimiz ise gemide öğlen yemeklerini alabilecektir. Gemimiz saat 18.00’ta Linz limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Salzburg şehir turu & Göller parkuru veya Chesky Krumlow turuna katılabilirler. Gemimiz akşam 24.00 de bu limandan hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  03. Gün                                  MELK (EMMERSDORF)  – VİYANA (AVUSTURYA)

  22 Nisan 23 /  Cumartesi  Gemimiz sabah 07.30’de Melk limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Melk Benedictine Manastırı turuna katılabilir.  Öğlen saat 13:30 de gemimiz Viyana limanına gitmek üzere hareket edecektir. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza getirmiş  olduğumuz kumanyalarımız ile alacağız. Tura katılmayan misafirlerimiz ise gemide öğlen yemeklerini alabilecektir. Gemimiz saat 20.00’de Viyana limanına yanaşacaktır ve bu gece limanda demirli kalacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Viyana Konser turuna katılabilir.  Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  04. Gün                                  VİYANA – BRATİSLAVA (SLOVAKYA)

  23 Nisan 23 / Pazar            Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel  olarak düzenleyeceği   Viyana  Şehir turuna katılabilir.  Viyana şehrinin güzelliklerini keşfettikten sonra Bratislava’ya uğramak için aracımızla transfer oluyoruz. Tura katılmayan misafirlerimiz için Saat 12.30’ de hareket eden gemimiz saat 16.30’da Bratislava limanına yanaşacaktır. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza getirmiş  olduğumuz kumanyalarımız ile alacağız. Tura katılmayan misafirlerimiz ise gemide öğlen yemeklerini alabilecektir. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel  olarak düzenleyeceği, Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Bratislava’da şehir turu yaparak kenti keşfedebilir.  Gemimiz buradan akşam 22.30’de hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  05. Gün                                  BUDAPEŞTE (MACARİSTAN)

  24 Nisan 23  / Pazartesi  Gemimiz sabah 10.00’ de Budapeşte limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Estergon & Visegrad & Szentendre Turuna katılabilirler. Öğle yemeğini bölgedeki bir yerel restorantta alacağız. Tura katılmayan misafirlerimiz öğlen yemeklerini gemide alabilmektedirler. Gemimiz bu gece Budapeşte limanında demirli kalacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

   

  06. Gün                                  BUDAPEŞTE – İSTANBUL

  25 Nisan 23 /  Salı          Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından Panoramik Budapeşte şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası Budapeşte havalimanına transfer oluyoruz. Check-in ve bagaj teslim etme işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1038 sayılı seferi ile saat 20.20’de  İstanbul havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.25’te varışımıza takiben turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler gemi firması ve havayolları‘ndan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  *Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  * Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  * Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

  *Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

  Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  *Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

  *Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  *Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

  *Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

  *Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

  *Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

 • TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

    KATEGORİLER

  20.04.2023

    Dış Kabin – Alt Kat 12 m2 (Promosyon Arka Taraf Kabin)

  999 Euro

    Dış Kabin – Alt Kat 14 m2

  1099 Euro

    Orta Kat Dış Kabin Panaromik Camlı (Açılır Pencere) 14 m2

  1249 Euro

    Üst Kat Gerçek Balkonlu Kabin 14 m2

  1399 Euro

  SINGLE Oda Farkı:

  ÇOCUK İndirimi:

  BEBEK:

    Single Dış Kabin Farkı 599 Euro - Orta Kat Dış Kabin Farkı 799 Euro - Balkonlu Kabin Farkı 999 Euro

    Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

  ULAŞIM DETAYLARI

  KALKIŞ TARİHİ

  GİDİŞ

  UÇUŞ KODU

  GİDİŞ

  SAATİ

  DÖNÜŞ
  TARİHİ

  DÖNÜŞ UÇUŞ KODU

  DÖNÜŞ

  SAATİ

  20.04.2023

  TK 1633

  IST-MUC

  11:50-13:30

  25.04.2023

  TK 1038

  BUD-IST

  20:20-23:25

 • 4* SWISS CROWN GEMİSİ:                                                     
  2000 yılında seferlerine başlayan gemi 2019 yılında tamamen renove edilmiş ve takip eden yıllarda da yenileme işlemleri devam etmiştir. Uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 67 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 138 olarak belirlenmiştir. Dış ve Balkonlu kabinler 14m2,  büyüklüğündedir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve masalar ve oturma yerleri ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin en alt katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi size gemide belirtilen masada alabilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

Misafir Yorumları

yorumlarASİYE YALÇINKAYA

08-17.02.2019 tarihinde Deniz Kılıç rehberliğinde unutulmaz bir tatil geçirdik. Bu turu organize eden her türlü ayrıntıyı bizim için düşünen, sorularımıza içtenlikle cevap veren Gonca Tekin ‘e vee varlığıyla bize hem rehberlik hem yoldaşlık yapan çok sevgili Deniz Kılıç’a bu müthiş deneyim için çok teşekkür ederim

Asiye YALÇINKAYA

yorumlarOSMAN BARIŞ YAY

Hizmet ve insan kalitesi,fevkalade

Osman Barış YAY

yorumlarMELTEM ATALAY

Merhaba,

28 Haziran - 5 Temmuz 2018 arası Amadeus Provence nehir gemisiyle yapmış olduğumuz Fransa Rhone-Saone Provence gezisi ile ilgili memnuniyetimizi iletmek istedim.

Gerek ekstra turlarin icerigi, gerek rehberimiz Burçak Targaç'ın tecrübe, derin donanımı ve ilgisi, gerek tur yetkilisi Tuba Doğan'ın yakın alakası ile gercekten dört dörtlük bir tatil yaşadık.

Tüm ekibi kutlar iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

Meltem ATALAY

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim