Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Münferit Turlar » SEYŞELLER
SEYŞELLER

SEYŞELLER

Seyşeller (Münferit / Kişiye Özel)
Tarihler: Her uçuş günü!
Günler: 7 gece 8 gün
1990 €
BİLGİ İSTEYİN

 • 1.GÜN: İSTANBUL / SEYŞELLER
  Golden Bay Tour satış yetkilisinin gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, uçuş gününüzde sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemlerini yaptıracaksınız. Türk Hava Yollarına ait TK 748 nolu sefer ile 01:55’te önümüzdeki Seyşeller’e hareket. Afrika’nın doğusunda ve Madagaskar’ın kuzeydoğusunda 115 adadan oluşan, telaş ve kargaşadan tamamen uzak güler yüzlü insanların bizleri karşılayacağı, dünyanın en küçük ülkelerinden biri Seyşeller’e yerel saat ile 11:00’de varışımızın ardından otelimize transfer. (Odalara check-in müsaitlik durumuna göre saat 12:00 – 14:00 arasındadır). Odaların alınmasına kadar otelde deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  2.GÜN: SEYŞELLER
  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir, konaklayacağınız adaya özel ve farklı düzenlenecek ekstra turlar ve çevre gezileri için ise yerel acente yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  3.GÜN: SEYŞELLER
  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir, konaklayacağınız adaya özel ve farklı düzenlenecek ekstra turlar ve çevre gezileri için ise yerel acente yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  4.GÜN: SEYŞELLER
  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir, konaklayacağınız adaya özel ve farklı düzenlenecek ekstra turlar ve çevre gezileri için ise yerel acente yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

  5.GÜN: SEYŞELLER
  Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir, konaklayacağınız adaya özel ve farklı düzenlenecek ekstra turlar ve çevre gezileri için ise yerel acente yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  6.GÜN: SEYŞELLER / İSTANBUL
  Muhteşem kumsala ve manzaralara sahip otelinizdeki kahvaltınızın ardından denizin, kumsalın, güneşin ve tesisin imkanlarının tadını çıkarmak için serbest zaman. Bugün odaların saat 12:00’de boşaltılması gerekmektedir. Öğleden sonra Seyşeller Havalimanına transfer. Check-in pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’na ait TK 749 nolu sefer ile 22:05’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

  7.GÜN: İSTANBUL
  Yerel saat ile 04:45’de varış. Turumuzun sonu.

  TOPLAM 06 GECE / 07 GÜN
   

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Seyşeller / Istanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.
  *Seyşeller’de seçilen otel, oda tipi ve pansiyon durumunda 7 gece konaklama.
  *Havalimanı / otel / havalimanı transferleri.
  *Türsab zorunlu seyahat sigortası. 

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar. (telefon, minibar, restoran, kurutemizleme, vs.)
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
   *HDI Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için HDI Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda HDI Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan HDI Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:

  *Şeyşeller'e varış yapacak her misafirin PCR testi için örnek vermesi gerekmektedir. Test sonucunda mutlaka testin yapıldığı tarih belirtilmelidir. Ülkere girişte İngilizce negatif Covid-19 Test sonucu ibrazı gerekir.
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Hava Yolları’ndan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, doğal felaketlerden ötürü uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun gerek yurt içi ve yurt dışı iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden, bunun akabinde yolcunun yapmış olduğu harcamalardan (belirtilen havayolunun dışında ki havayolunun bileti veya yolcunun kendi insiyatifine göre başka bir otelde kalması) acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour force majeur durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour sorumlu değildir.
  - All Inclusive (her şey dahil) bir tesis seçtiğinizde alkollü ve alkolsüz içeceklerin ücrete dahil olup olmadığını size verilen paket fiyat detayında görebilirsiniz.
  - Yarım pansiyon (sabah kahvaltısı + akşam yemeği) veya tam pansiyon (sabah kahvaltısı + öğle yemeği + akşam yemeği) bazında konaklamalarda seçtiğiniz tesisin içinde ki a la carte restoranlardan herhangi birinde (şayet otel tarafından kısıtlama yok ise veya aksi belirtilmedikçe) yemeklerinizi alabilirsiniz.
  - Bazı tesislerin yarım ve tam pansiyon hizmetleri açık büfe olarak verilmektedir.
  *Su sporları ve tekne ile yapılabilecek olan çevre gezileri için rezervasyonlar buradan yapılamamaktadır. Şayet bu tarz aktivitelere iştirak etmek isterseniz rezervasyonlarınızı tesiste kaldığınız zaman zarfında bir iki gün öncesinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
  *Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları veya EURO götürmenizi tavsiye ederiz.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 1 x 30 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE GOLDEN BAY TOUR İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER)  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
  *Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
  *Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay olması gerekmektedir. Bu seyahat içerisinde adı geçen hiçbir ülke Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır.
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirlerarasında ki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya rücu eder. 
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır.
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
   

 • 5* Kempinski Seychelles Resort – Yarım Pansiyon – kişi başı 1.990€’dan itibaren
  **Tarihe ve seçeceğiniz tesise göre fiyatlar değişmektedir.**

Misafir Yorumları

yorumlarBİRSEN & NEJAT EFEOĞLU

Bu güzel bulusmayı organize eden başta Sevgili Tuğrul ve Sezen'e, Golden Bay'in bizim için gereken her şeyi en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren üyelerine candan teşekkür ederiz. Sağlıkla nice buluşmalar olsun.

Birsen-Nejat EFEOĞLU

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında