Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Uzakdoğu Turları » SAKURA DÖNEMİNDE GÜNEY KORE & JAPONYA
SAKURA DÖNEMİNDE GÜNEY KORE & JAPONYA

SAKURA DÖNEMİNDE GÜNEY KORE & JAPONYA

Seul / Tokyo / Kyoto / Osaka
Tarihler: 08 Nisan 2022
Günler: 9 GECE 10 GÜN
Yakında
BİLGİ İSTEYİN
 • 08 NİSAN 2022 CUMA: İSTANBUL / SEUL
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – Kore Havayolları’nın P kontuarı önünde saat 18:00’de buluşma. Golden Bay Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Daha sonra Kore Havayolları’na ait KE 956 nolu sefer ile Uzakdoğu’nun Japonya’dan sonraki en gelişmiş, en modern ve Türk halkına tarihi bağları bulunan Güney Kore’nin başkenti Seul’e saat 21:20’de hareket. Geceleme uçakta. 

  09 NİSAN 2022 CUMARTESİ: SEUL
  Yerel saat ile 13:25’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce Seul şehrini tanıtan güzel ve keyifli bir tur yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik, içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu (Bütün evler Seul şehrinin etrafından buraya taşınarak yeni baştan birebir ölçülerde restore edilmiştir.) Namsangol Hanok Köyü. Ardından Türkçe karşılığı ile Büyük Güney Kapısı diye adlandırılan, üzerinde 26 adet büyük alışveriş merkezi, 30.000 adet küçük mağaza ve 50.000 civarında irili ufaklı imalathanenin bulunduğu Namdaemun Pazarı’nı ziyaret edeceğiz. Gün batımına doğru 262 metrelik Namsan Tepesi’ne teleferikle çıkıp, burada deniz seviyesinden 480 metre yüksekliğe kadar uzanan, 1980 yılında 15 milyar Won harcanarak (yaklaşık 16 milyon Amerikan Doları) inşa edilmiş, 2005 yılında restore edilmiş dünyaca ünlü Seul Kulesini ziyaret edecek, kulenin camlı ‘observatory’ bölümünden şehrin doyumsuz manzarasını seyredeceğiz. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Kısa bir süre dinlenmenin ardından akşam yemeğimizi otel dışında yerel bir restoranda alacağız. Yemeğin ardından otelimize dönüş ve geceleme. 

  10 NİSAN 2022 PAZAR: SEUL 
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği 1394 yılında inşa edilmiş, Kral Taejo (Joseon Hanedanliğı 1392 – 1910) tarafından yaptırılmış en büyük 5 saraydan biri olan Gyeongbokgung Sarayı, Balık Pazarı ve Insadong Turu’na iştirak edebilirler. Bu turumuzda Eski Hanedanlık sarayını ziyaret ettikten sonra çok sayıda balık çeşitleri ve deniz canlılarını görebileceğiniz Kore’nin en ünlü Balık Pazarı’nı ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin de dahil olduğu bu turumuzu Seul’ün en popüler alışveriş ve sosyal merkezlerinden biri olan Insadong bölgesinde geçireceğimiz serbest zaman ile bitireceğiz. Akşam yemeğimizi otel dışında yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  11 NİSAN 2022 PAZARTESİ: SEUL / TOKYO
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir.) Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Kore Havayollarına ait KE 0707 nolu sefer ile saat 09:05’de dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olan ve hâlâ sembolik olarak imparatorluk ile yönetilen günümüzdeki 
  yegâne ülke olan Japonya’nın başkenti Tokyo’ya hareket ve yerel saatle 11:10’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan Tokyo şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. (Turumuzun geri kalan kısmını ise yarın gerçekleştireceğiz) Bu turumuz esnasında ünlü Asakusa Tapınağı, Tokyo’nun 24 saat boyunca en kalabalık bölgesi olan, restoranların, alışveriş merkezlerinin, café ve restoranların bulunduğu Ginza Bölgesi, Nakamise Caddesi göreceğimiz yerler. Ardından otelimize transfer. Odaların dağılımının ardından akşam yemeğimizi otelimizde alacağız. Geceleme otelimizde. 

  12 NİSAN 2022 SALI: TOKYO
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra başkent Tokyo’yu çok daha kapsamlı olarak tanıyacağımız tam günlük panoramik şehir turumuzu yapacağız. Bu turumuz esnasında elektronik cenneti Akihabara, Meiji Türbesi, Harajuku ve Omotesando, 52. katından Tokyo’nun muhteşem manzarasını 360 derece göreceğiniz Roppongi Hills göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğle yemeği tur esnasında serbest olarak alınacaktır. Ayrıca Şehrin sembolü olan, Paris’teki Eiffel Kulesi’ne benzetilmiş 333 metrelik Tokyo Kulesi, 11 binden fazla sanat eserinin ve arkeolojik kalıntının sergilendiği Ulusal Müze, hâlen imparator ve ailesinin ikamet ettiği İmparatorluk Sarayı (dışarıdan) ve Odaiba göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun sonunda otelimize rehberimiz eşliğinde kısa bir yürüyüş ile dönüş. Akşam yemeğimizi otelimize yürüyüş mesafesinde bulunan yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  13 NİSAN 2022 ÇARŞAMBA: TOKYO / HAKONE / KYOTO
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel aracımız ile Japonya’nın en yüksek noktası olan Fuji Dağı (3766 m) eteğindeki, eşsiz güzellikteki Hakone’ye hareket, yaklaşık bir buçuk saatlik kısa bir yolculuktan sonra varış. Muhteşem manzarasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Aşi Gölü’nde tekne gezintisi yapıp, Komagatake volkanik tepesine teleferikle çıktıktan sonra öğle yemeğimizi göl kenarındaki Il Miraggio adlı yerel bir restoranda alacağız. Öğleden sonra hızlı trenlerin kalktığı Odawara tren istasyonuna gidecek ve burada dünyanın en hızlı treni olarak bilinen kurşun tren Şinkansen’e bineceğiz. (TREN YOLCULUĞUNUZ ESNASINDA BİNDİĞİNİZ TREN YAKLAŞIK 180 İLA 250 KM ARASINDA BİR HIZDA SEYREDECEKTİR.) Yaklaşık 2 saat süren tren yolculuğundan sonra Japonya’nın kesinlikle en güzel şehri olan ve imparatorluğa tarih boyunca en uzun süre başkentlik yapmış (yaklaşık 1000 sene) Kyoto’ya varış. (II. Dünya Savaşı’nda Japonya’da bombalanmamış tek şehir Kyoto’dur. Ayrıca Kyoto, Japonya’nın en eski, en tarihi ve kesinlikle en güzel şehri olmakla beraber günümüzde hâlâ geleneksel kıyafetleriyle Japonları sokaklarda yürürken görebileceğiniz yegâne yerlerden de biridir.) İstasyona çok yakın olan otelimize yürüyerek transfer ve yerleşme. Akşam yemeğimizi otelimizin dışında yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  14 NİSAN 2022 PERŞEMBE: KYOTO
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra bu muhteşem şehri tanıtan tam günlük panoramik zengin bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuzda zarif Japon bahçesi ve muhteşem mimarisi ile Golden Pavilion Zen Tapınağı, altında akan su kaynağının kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı ve hemen önünde Japonya’ya özgü birçok orijinal ürün ve hediyelik eşya bulabileceğiniz alışveriş caddesi, Kinkakuji Tapınağı ve Ryoanji göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğle yemeğini tur esnasında yerel bir restoranda alacağız. Turdan sonra şehrin büyük çarşı ve mağazalarının bulunduğu ana caddesi Kavaramaçi’de serbest zaman. Daha sonra otele dönüş. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği, Japonlar’ın ünlü çay merasiminin de görülebileceği, geleneksel Japon Tiyatrosu, Kukla Sanatı, Geyşa dansı ve Japon müziğinin temsil edildiği Gion Corner gösterisine katılabilirler. Bu Eski Kyoto Gece Turu Geyşa mahallesindeki yürüyüş turunu da içermektedir. Akşam yemeği serbest olarak alınacaktır. Geceleme otelimizde.
   
  15 NİSAN 2022 CUMA: KYOTO / OSAKA

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile Kyoto’dan yaklaşık 40 km uzaklıktaki, Japonya’nın diğer büyük metropolü olan, liman ve endüstri merkezi Osaka’ya hareket edeceğiz. Kısa bir yolculuktan sonra varış. Otelimize transfer olmadan önce Osaka şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuzda 17. yüzyıldan kalma, geleneksel Japon mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Osaka Kalesi, günün her saati hareketli Dotonbori ve içinde birçok mağaza barındıran uzun kapalı pasajlardan oluşan Shinsaibashi ve Umeda Kulesi göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer. Dinlenmek veya alışveriş yapmak için serbest zaman. Akşam yemeğimizi otel dışında yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  16 NİSAN 2022 CUMARTESİ: OSAKA (NARA)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak ve çevreyi gezmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Nara turuna katılabilirler. Nara turumuzda Kyoto’nun 40 km kadar güneyinde bulunan ve burada 8. yüzyılda imparatorluk başkentliği yapmış, açık hava müzesi Nara şehrini ziyaret edeceğiz. Gezeceğimiz yerler sırasıyla Todaiji Tapınağı (Dünyanın ahşap bina içerisinde muhafaza edilen 15 metre boyundaki, en büyük bronz Buda heykeli burada bulunmaktadır.) 3000 fener ile süslenmiş Kasuga Şinto Tapınağı, ve 1200 ceylanın serbestçe etrafta gezindiği Kutsal Nara Ceylan Parkı. Öğle yemeği tur fiyatına dahil olarak yerel bir restoranda alınacaktır. Nara turunun ardından Osaka’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

  17 NİSAN 2022 PAZAR: OSAKA / İSTANBUL
  Sabah alınacak kahvaltıdan (bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) sonra deniz doldurularak yapılmış, havalandırma tertibatı ise havalimanı binasının içinde bulunan 2 adet devasa Boeing 747 motoru ile sağlanan dünyaca ünlü Kansai Uluslararası Havalimanı’na transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir.) Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Kore Havayollarına ait KE 722 nolu sefer ile Seul’e 09:30’da hareket ve yerel saat ile 11:20’de varış. Burada yapacağımız kısa bir aktarmadan sonra Kore Havayollarına ait KE 955 nolu sefer ile saat 13:40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:40’da İstanbul Yeni Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

  TOPLAM 09 GECE / 10 GÜN
   

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Seul / Tokyo – Osaka / Seul / İstanbul arası Kore Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
  *Tüm havalimanı vergileri.
  *Seul’de 2 gece Hotel Novotel Ambassador Yongsan veya bir benzeri otelde konaklama.
  *Tokyo’da 2 gece Hotel Grand Nikko Daiba, Kyoto’da 2 gece New Miyako Hotel, Osaka’da 2 gece Sheraton Miyako Osaka Hotel veya benzeri otellerde konaklamalar.
  *Seul ve Japonya’daki otellerde alınacak olan açık büfe sabah kahvaltıları (programda aksi belirtilmediği takdirde).
  *Seul’de otel dışında yerel restoranlarda alınacak olan 2 adet akşam yemeği.(içki ve meşrubat hariç)
  *Japonya’da otelde veya otel dışında yerel restoranlarda alınacak olan 6 adet yemek (içki ve meşrubat hariç)
  *Seul, Tokyo, Kyoto ve Osaka’da yapılacak olan yarımşar ve tam günlük panoramik şehir turları.
  *Programda belirtilen tekne ve teleferik yolculukları, Seul Kulesi giriş bileti, Namsangol Köyü giriş ücreti, Golden Pavillion Tapınağı girişi, Kiyomizu Tapınağı girişi, Nijo Kalesi, Ryoanji Tapınağı, Todaiji Tapınağı, Osaka Kalesi girişi, Roppongi Hills, Umeda Kulesi giriş ücretleri. 
  *Tokyo, Seul ve Osaka’da Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.
  *Özel otobüsle yapılacak olan Tokyo / Hakone ve Kyoto / Osaka arası transferler.
  *Tokyo / Kyoto arası Shinkansen adlı hızlı tren ile seyahat. (Koltuk bazında. Her bir vagon çift sıralı olmak üzere üçer koltukludur.)
  *Odawara ve Kyoto’da Tren istasyonu transferleri.
  *Tüm seyahat boyunca bizimle birlikte olacak olan Koreli ve Japon yerel rehberler.
  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.
  *Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası 

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (telefon, minibar, v.s…)
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
  *Programda belirtilmeyen yemekler.
  *Programda belirtilen ve belirtilmeyen yemeklerde alınacak olan meşrubat veya içkiler.
  *Seyahat esnasında olabilecek herhangi bir ayakbastı ücreti veya yerel vergiler.
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması, vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Kore Havayolları ve yerel havayollarından alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, şehirlerin program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
  *Havayolunun veya havayollarının yapacağı rötarlardan veya uçak iptallerinden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir.
  *Havayolunun rötarından kaynaklanan ve yolcunun bağlantı uçuşunu kaçırmasından Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Ekstra turlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 10 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
  *Panoramik şehir turları notlarda belirtilenlerin haricinde herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
  *Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Türk yolcuların bu seyahatte herhangi bir vizeye ihtiyaçları yoktur. Ancak pasaport temdit sürelerinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması gerekmektedir.
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz.
  *Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni biletin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına ücretsiz valiz hakkı 1 parça ve maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle Japonya ve Türkiye dönüşlerinde kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 7 kg olabilir.
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır.
  *Seyahatiniz esnasında kesinlikle yanınızda yiyecek bulundurmayınız. Aksi durumda Japon Gümrüğü bu konuda çok hassas olduğundan ötürü gümrük muhafızları para cezası uygulayabilir.
  *Seyahatiniz esnasında cep telefonlarınız işlemeyecektir. Zira Kore ve Japonya’da farklı bir teknolojik GSM sistemi (dijital) kullanılmaktadır. 3G ve üstü sistemlere sahip cep telefonlarını gerek G.Kore’de gerekse Japonya’da kullanabilirsiniz.
  *Büyük parça eşyalarınız Tokyo’dan Kyoto’ya ayrı bir araç ile gönderilecektir. Dolayısıyla Kyoto’daki ilk gecenizdeki konaklamanız için yanınıza elzem ihtiyaçlarınızı ve bir sonraki gün giyeceğiniz eşyaları almanızı tavsiye ederiz.
  *Japonya’nın para birimi Japon Yeni, G.Kore’nin ise Won’dur. Özellikle Japon Yeni para birimi olarak dünyanın her yerinde geçerli olup, seyahate çıkmadan önce Türkiye’deki bankalardan veya döviz bürolarından temin edebilirsiniz; ancak Won ülkemizde konvörtıbl bir para birimi değildir.
  *Güney Kore ve Japonya’daki otellerin oda standartları diğer ülke otellerinin oda standartlarından daha küçüktür. Özellikle Japonya’daki otellerde üç yataklı oda bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu tura iştirak ederken 3 lü oda olarak rezervasyon yaptırmanız mümkün değildir. Ancak 1 çift kişilik + 1 tek kişilik oda olarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. (tek yatak farkı ödemek kaydı ile)
  *Japonya standart olarak dünyanın en pahalı ülkelerinden biri konumundadır. Sizlere tavsiyemiz seyahatiniz esnasında Japonya’da mümkün olduğunca metro kullanmanız, taksiye binmemenizdir. Aksi takdirde kısa bir mesafe için bile en az 30 – 35 USD civarında bir para ödemeniz gerekebilir (Örnek Mesafe: Taksim – Mecidiyeköy arası) (Japonya’da taksilerin kapıları genelde şoförleri tarafından otomatik olarak açılır, sizin kapıyı açmanıza gerek yoktur.) Metro için genelde mesafeye bağlı olmak kaydıyla en fazla kişi başına tek yön 2 yada 3 USD ödenir. Alışveriş yapmak Japonya’nın her bölgesinde son derece pahalıdır. Şayet Tokyo’da alışveriş yapmak isterseniz en önemli alışveriş caddeleri Shinjuku ve Ginza üzerindedir.
  *Bu programa katılmak isteyen misafirlerimizin mutlaka yeni pasaportla seyahat etmeleri gerekmektedir. 
  *Programda içerisine dahil olan ve size sunulacak olan yemekler genelde tuzsuz, buharda pişirilmiş veya tütsülenmiş şekilde olmasına rağmen son derece sağlıklı, rafine ve doyurucudur.
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
   

 • Çok yakında...

Misafir Yorumları

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında