Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Güneydoğu Asya Turları » PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU UZAKDOĞU KIYI ROTALARI
PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU UZAKDOĞU KIYI ROTALARI

PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU UZAKDOĞU KIYI ROTALARI

Pattaya (2), Phuket (3), Bangkok(2)
Tarihler: Tüm Sezon Boyunca
Günler: 7 Gece 9 Gün
1487 $
BİLGİ İSTEYİN
 • 1.Gün                   İSTANBUL – BANGKOK

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Türk Havayollarına ait tarifeli sefer ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.

   

  2. Gün                  BANGKOK – PATTAYA

  Yaklaşık on saatlik bir uçuşun ardından Bangkok’a varıyoruz. Pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından alanda bizleri bekleyen özel araçlarımız ile Pattaya’ya doğru yola çıkıyoruz. Pattaya’ya varışımızın ardından serbest zaman. Dilerseniz sonrasında opsiyonel olarak düzenlenecek Fil Safarisi turuna (kişi başı 35usd) gidebilirsiniz. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safariye çıkıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirler Alcazar Şov’a (kişi başı 35usd) katılabilirler. Tayland’in Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

   

  3. Gün                  PATTAYA

  Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Mercan Adası turuna (Kişi başı 50usd) katılabilirler. Pattaya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık , çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

   

  4. Gün                 PATTAYA – BANGKOK – PHUKET

  Kahvaltının ardından Phuket uçuşumuz için Bangkok havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Phuket’e uçuyoruz. Phuket’e varınca, otelimize transfer olacağız. Günün geri kalanı serbest zaman, uçuşun yorgunluğunu atmak için deniz kum güneşin tadını çıkartabilir, otelimizin havuzunda içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Akşam etkinliği olarak opsiyonel Fantasea Show (Kişi Başı 65usd). Phuket’in en meşhur kabare gösterisi. Şov öncesi aksam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonar gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar,  akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yastan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir gösteri. Gösteri sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   

  5. Gün                  PHUKET

  Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği öğle yemekli ve teknede sınırsız alkolsüz içecekli Phi Phi Adaları Turuna (75usd/kişi başı) katılabilirler. Bu turumuzda Tayland’ın belki de en egzotik adasına sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Surat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkânı. Güneşin ve kumsalın tadına doyamayacaksınız. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarasını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi adasında. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

   

  6. Gün                 PHUKET

  Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği öğle yemekli ve teknede sınırsız alkolsüz içecekli James Bond Adası (75usd/kişi başı) Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında ,  koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz , adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek). Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

   

  7. Gün                  PHUKET - BANGKOK

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Bangkok uçuşumuzun ardından alanda bizleri bekleyen özel araçlarımız ile panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında Altın Buda, Çin mahallesi, Çiçekçiler Caddesi, Parlamento binası, Demokrasi Anıtı ve Kraliyet Caddesi görülecek yerler arasındadır.  Gezilerimizin sonrası otelimize transfer ve check in yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Kanallar turuna (30 USD Kişi Başı) katılabilirler. Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Gece Pazari ( 40 USD kişi başı) turuna katılabilirler. Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde, 41 metre genişliğindeki teknemizde, canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir aksam yemeği sizleri bekliyor Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan ,okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş , tarih ve modernizemin iççice geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkân ve restoran ile , Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Gecenin sonunda otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

   

  8. Gün                  BANGKOK

  Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği yüzen çarşı turuna (50 USD Kişi Başı)  katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca taninmiş Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız Yüzen çarsıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’in en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

   

  9.Gün                   BANGKOK - İSTANBUL

  Sabahın erken saatinde Bangkok Havalimanına transfer oluyoruz. Uçuşumuzun ardından öğle saatlerinde İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Uçuşun ardından İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

   

  PATTAYA

  PHUKET

  BANGKOK

  4* Mercure Hotel vb.

  4* Best Western Patong vb.

  3* İbis Hotel vb.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

 • FİYATLANDIRMA

  UÇUŞ DETAYLARI

  TUR TARİHİ

  KİŞİBAŞI

  2 ve 3 Kişilik Odada

  %10 EB İNDİRİMLİ

   

  23 Nisan –       1 Mayıs 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 23 Nisan Pazar saat 13:30

    23 Nisan   TK 58     İstanbul – Bangkok     16:50 - 06:20*          (Bangkok varış 24 Nisan)

    1 Mayıs     TK 59    Bangkok – İstanbul      07:50 - 13:55

  14-22 Mayıs 2023

  1.653 USD

  1.487 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 14 Mayıs Pazar saat 13:30

    14 Mayıs   TK 58     İstanbul – Bangkok     16:50 - 06:20*           (Bangkok varış 15 Mayıs)

    22 Mayıs    TK 59    Bangkok – İstanbul      07:50 - 13:55

  24 Haziran –   2 Temmuz 2023

  1.697 USD

  1.527 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 24 Haziran Cumartesi saat 13:30

    24 Haziran     TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*            (Bangkok varış 25 Haziran)

    2 Temmuz      TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  1-9 Temmuz 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 1 Temmuz Cumartesi saat 13:30

    1 Temmuz      TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*          (Bangkok varış 2 Temmuz)

    9 Temmuz      TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  8-16 Temmuz 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 8 Temmuz Cumartesi saat 13:30

    8 Temmuz      TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*          (Bangkok varış 9 Temmuz)

    16 Temmuz    TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  15-23 Temmuz 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 15 Temmuz Cumartesi saat 13:30

    15 Temmuz     TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 16 Temmuz)

    23 Temmuz     TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  22-30 Temmuz 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 22 Temmuz Cumartesi saat 13:30

    22 Temmuz     TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 23 Temmuz)

    30 Temmuz     TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  28 Temmuz -   5 Ağustos 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 28 Temmuz Cuma saat 13:30

    28 Temmuz     TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 29 Temmuz)

    5 Ağustos         TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  19-27 Ağustos 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 19 Ağustos Cumartesi saat 13:30

    19 Ağustos       TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 20 Ağustos)

    27 Ağustos       TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  26 Ağustos –   3 Eylül 2023

  1.697 USD

  1.527 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 26 Ağustos Cumartesi saat 13:30

    26 Ağustos       TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 27 Ağustos)

    3 Eylül               TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  2-10 Eylül 2023

  1.653 USD

  1.487 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 2 Eylül Cumartesi saat 13:30

    2 Eylül               TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 3 Eylül)

    10 Eylül             TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  9-17 Eylül 2023

  1.653 USD

  1.487 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 9 Eylül Cumartesi saat 13:30

    9 Eylül         TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış      10 Eylül)

    17 Eylül       TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  16-24 Eylül 2023

  1.653 USD

  1.487 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 16 Eylül Cumartesi saat 13:30

    16 Eylül        TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*             (Bangkok varış 17 Eylül)

    24 Eylül        TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  23 Eylül –         1 Ekim 2023

  1.697 USD

  1.527 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 23 Eylül Cumartesi saat 13:30

    23 Eylül         TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*         (Bangkok varış 24 Eylül) 

    1 Ekim           TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  30 Eylül -         8 Ekim 2023

  1.697 USD

  1.527 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 30 Eylül Cumartesi saat 13:30

    30 Eylül         TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*            (Bangkok varış 1 Ekim)

    8 Ekim           TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  14-22 Ekim 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 14 Ekim Cumartesi saat 13:30

    14 Ekim           TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*          (Bangkok varış 15 Ekim)

    22 Ekim           TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  20-28 Ekim 2023

  1.742 USD

  1.567 USD

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati : 20 Ekim Cuma saat 13:30

    20 Ekim           TK 58    İstanbul – Bangkok   16:50 - 06:20*          (Bangkok varış 21 Ekim)

    28 Ekim           TK 59    Bangkok – İstanbul   07:50 - 13:55

  SINGLE Oda Farkı :

  ÇOCUK İndirimi :

  BEBEK :

  + 334 Usd

  - 50 Usd

  445 Usd

   

Misafir Yorumları

yorumlarAYŞE AKSU ALTAN

Golden Bay acentası ile yaptığımız tüm seyahatlerde vaadedilen konfor ve kalite..rehberlerin profesyonellikleri ...aklımıza seyahat denince ilk gelen isim..Her zaman memnun ayrıldık.Teşekkürler Tuğba Hanım,Mert Bey,Haluk Bey ....ve diğer kıymetli rehber arkadaşlarımız❤️👌🏼🍸💝

Ayşe Aksu ALTAN

yorumlarASİYE YALÇINKAYA

08-17.02.2019 tarihinde Deniz Kılıç rehberliğinde unutulmaz bir tatil geçirdik. Bu turu organize eden her türlü ayrıntıyı bizim için düşünen, sorularımıza içtenlikle cevap veren Gonca Tekin ‘e vee varlığıyla bize hem rehberlik hem yoldaşlık yapan çok sevgili Deniz Kılıç’a bu müthiş deneyim için çok teşekkür ederim

Asiye YALÇINKAYA

yorumlarZEYNEP ULAŞAN

Tuba hanim,

Bizlere yasattiginiz tum guzel turlar icin gercekten cok tesekkurler. Hepsi ayri ayri cok keyifli idi. Daha nicelerinde bulusmak uzere . Sevgiler

Zeynep ULAŞAN

 

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim