Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Avustralya & Yeni Zelanda » OOSTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
OOSTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA

OOSTERDAM ile AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA

Sydney (1) / Tazmanya / Milford Sound / Fiordland National Park / Port Chalmers / Dunedin / Lyttelton / Christchurch / Wellington / Napier / Tauranga / Rotorua / Auckland / Whangarei / Sydney
Tarihler: 03 Ocak 2022
Günler: 18 Gece 19 Gün
3229 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1. Gün / 03.01.2022              İSTANBUL - SYDNEY, AVUSTRALYA

  İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Qatar Havayolları kontuarı önünde saat 11.00’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Qatar Havayolları’nın QR240 no’lu seferi ile saat 13.35’de Doha’ya hareket. Yerel saat ile 17.45’te varış. Burada yapılacak aktarma sonrası Qatar Havayolları’nın QR908 no’lu seferi ile saat 20.20’de Sydney’e hareket. Geceleme uçakta

   

  2. Gün / 04.01.2022              SYDNEY, AVUSTRALYA

  Yerel saat ile 18.45’te Sydney’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sydney gece turu. Geceleme otelimizde.

   

  3. Gün / 05.01.2022              SYDNEY, AVUSTRALYA

  Arzu eden misafirlerimiz için sabah erken başlangıçlı ekstra Sydney şehir turuna katılabilirler. Turun son noktası liman olacaktır. Tura katılmayan misafirlerimiz için öğlen otelimizden çıkış işlemlerinin ardından bizleri bekleyen aracımız ile Sydney Limanı’nda demirli olan Oosterdam Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00’de limandan hareket edecektir.

   

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  4

    Denizde seyir

   

   

   

  5

    Hobart, Tazmanya

  Avustralya

  08.00

  18.00

  6

    Denizde seyir

   

   

   

  7

    Denizde seyir

   

   

   

  8

    Milford Sound (görsel seyir)

  Yeni Zelanda

   

   

    Fiordland National Park (görsel seyir)

  Yeni Zelanda

   

   

  9

    Dunedin (Port Chalmers)

  Yeni Zelanda

  08.00

  18.00

  10

    Christchurch (Lyttelton)

  Yeni Zelanda

  08.00

  18.00

  11

    Wellington

  Yeni Zelanda

  08.00

  16.00

  12

    Napier

  Yeni Zelanda

  07.00

  14.00

  13

    Rotorua (Tauranga)

  Yeni Zelanda

  08.00

  18.00

  14

    Auckland

  Yeni Zelanda

  08.00

  17.00

  15

    Whangarei

  Yeni Zelanda

  07.00

  14.00

  16

    Denizde seyir

   

   

   

  17

    Denizde seyir

   

   

   

   

  18. Gün / 20.01.2022            SYDNEY, AVUSTRALYA

  Gemimiz yerel saat ile 06.00'da Sydney Limanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Sydney Havalimanı’na transfer. Arzu eden misafirlerimiz transfer öncesi ekstra tur seçeneklerinden birine katılabilir yada transfer sonrası valizlerini havalimanı emanetine bırakarak check-in saatine kadar Sydney’de serbest zaman geçirebilir. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Qatar Havayolları’nın QR909 no’lu seferi ile saat 21.45’te Doha’ya hareket. Geceleme uçakta.

   

  19. Gün / 21.01.2022            İSTANBUL

  Yerel saat ile 05.05’te Doha’ya varış. Burada yapılacak aktarma sonrası Qatar Havayolları’nın QR239 no’lu seferi ile saat 07.50’de İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 12.25’de varış ve programın sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

  *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

   

  İyi seyahatler dileriz…

 •   TUR ÜCRETİ  (Kişi Başı)                               

   

    İç Kabin

  3229 Euro

    İç Kabin Tek Kişi Farkı

  1449 Euro

    Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin

  -

    Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin Tek Kişi Farkı

  -

    Dış Kabin

  3569 Euro

    Dış Kabin Tek Kişi Farkı

  1789 Euro

    Balkonlu Kabin

  3729 Euro

    Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı

  1949 euro

    Suit Kabin

  sorunuz

    3/4. Kişi (yetişkin & çocuk)

  sorunuz

    Vize Bilgisi

  Avustralya ve Yeni Zelanda

    Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.

   

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Qatar Havayolları ile İstanbul - Sydney - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

  * Gemide 15 gece 16 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
  * Havalimanı & Liman vergileri (1260 Euro)

  * Sydney’de birinci sınıf, merkezi otelde 1 gece konaklama

  * Programda belirtilen tüm transferler
  * Seyahat sağlık ve iptal sigortası (70 yaş ve üstü yolcular için sigorta sürprimi uygulanır)

  * Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)


  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Geminin servis personeli bahşişleri (217,5 USD / gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir)          

  * Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

  * Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)

  * Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

  * Vize ücreti

  * Yurtdışı çıkış harcı 

 • 5* OOSTERDAM

  Yapım tarihi: 2003

  Yolcu sayısı: 1964 kişi

  Personel sayısı: 817 kişi

  Tonaj: 82.305 gross ton

  Uzunluk: 289.8 metre

  Genişlik: 32.2 metre

  Kabin sayısı: 1010

  Yolcu katı sayısı: 11

Misafir Yorumları

yorumlarOSMAN BARIŞ YAY

Hizmet ve insan kalitesi,fevkalade

Osman Barış YAY

yorumlarSEVAL KARAMANLIOĞLU

MSC Cruize splendida ile Italya Franca ispanya fas portekiz turuna katilmistik kasim 2016 da,Golden bay turizm duzenledigi 09 temmuz 2017 Amerikan Holland line NORVEC tutuna katildik 15 gun muhtesemdi rehberimiz Serdar Guzelce 'nin katkilariyla tesekkurler.

Seval KARAMANLIOĞLU

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında