Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Akdeniz & Ege & Karadeniz » NORWEGIAN JADE ile YUNAN ADALARI
NORWEGIAN JADE ile YUNAN ADALARI

NORWEGIAN JADE ile YUNAN ADALARI

Atina / Girit / Rodos / Mikonos / Katakolon / Korfu / Santorini / Atina
Tarihler: 26 Eylül, 10 Ekim, 17 Ekim, 24 Ekim, 31 Ekim 2021
Günler: 7 Gece 8 Gün
7900 TL
BİLGİ İSTEYİN
 •  1. Gün             İSTANBUL  -  ATİNA / PİRE, YUNANİSTAN

  İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Hava Yolları’nın TK 1845 no’lu seferi ile saat 07.25’te Atina’ya hareket. Yerel saat ile 08.50’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Atina’nın Pire Limanı’nda demirli gemimize transfer. Gemiye giriş işlemlerinden sonra kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz bu gece 23.00’te limandan hareket edecektir.

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  2

  Girit (Kandiye)

  Yunanistan

  10.00

  19.00

  3

  Rodos

  Yunanistan

  08.00

  17.00

  4

  Mikonos

  Yunanistan

  07.00

  16.00

  5

  Katakolon

  Yunanistan

  08.00

  17.00

  6

  Korfu

  Yunanistan

  07.00

  15.00

  7

  Santorini

  Yunanistan

  12.00

  21.00

  8. Gün             ATİNA / PİRE, YUNANİSTAN - İSTANBUL

  Gemimiz sabah 06.00’da Atina’nın Pire Limanı’na yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası çıkış işlemleri ve aracımız ile Atina Havalimanı’na transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1844 no’lu seferi ile saat 21.35’te İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 23.05’te İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

  *31 Ekim hareketli tarihin gidiş uçağının hareket saati 08.10 varış saati 08.35’tir.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

  İyi Seyahatler Dileriz…

 • TUR ÜCRETİ  (Kişi Başı)                               

   

  26 Eylül

   

  10 Ekim

  17 Ekim

  24 Ekim

  31 Ekim

  İç Kabin

  9.500 TL

  8.500 TL

  8.500 TL

  7.900 TL

  8.900 TL

  İç Kabin Tek Kişi Farkı

  %90

  %90

  %90

  %90

  %90

  Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin

  10.500 TL

  10.500 TL

  10.500 TL

  9.900 TL

  9.900 TL

  Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin Tek Kişi Farkı

  %90

  %90

  %90

  %90

  %90

  Balkonlu Kabin

  13.500 TL

  14.900 TL

  14.500 TL

  13.500 TL

  13.900 TL

  Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı

  %90

  %90

  %90

  %90

  %90

  Liman ve Havalimanı Vergileri &

  İptal Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası

  3.500 TL (Yukarıda ki Fiyatlara Dahildir)

  İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)                                 

   

  Gemi Bahşişleri

  84 € / Gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir.

  Vize Bilgisi

  Multiple Schengen (Yeşil pasaporta vizesiz)

  Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Türk Havayolları ile İstanbul - Atina - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

  * Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler

  * Liman ve Havalimanı Vergileri & İptal Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası ( Kişi başı Toplam 3.500 TL)

  * Programda belirtilen tüm transferler

  * İptal Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası ( 70 yaş ve üstüne Sürprim uygulanır )

  * Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER                              

  * Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

  * Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)

  * Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek  tüm ekstra turlar

  * Geminin servis personeli bahşişleri          

  * Vize ücreti

  * Yurtdışı çıkış harcı  

 • 5* NORWEGIAN JADE

  Yapım tarihi: 2006 ( Yenilenme 2017)

  Yolcu sayısı: 2.402 kişi

  Personel sayısı: 1.037 kişi

  Tonaj: 93.558 gross ton

  Uzunluk: 294 metre

  Genişlik: 38 metre

  Kabin sayısı: 1.557

  Yolcu katı sayısı: 12

   

Misafir Yorumları

yorumlarNADİR ÖNEN

Bu seyahat firması ile 1968 yılı Mülkiyeden mezunlar olarak topluca Fransada bir nehir gezisinde bulunduk.İlgi,alaka ve iş anlayışları takdire şayan bir seviyede.İlgililerini gerçekten tebrik ediyorum ve herkese bu seyahat firmasını hararetle tavsiye ediyorum.

Nadir ÖNEN

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarMEHMET MÜDERRİSOĞLU

15-23 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlediğiniz GÜNEY AFRİKA turuna ailece katıldık.  

Öncelikle daha yola çıkmadan firmanızdan gördüğümüz ilgi Betül hanım sayesinde yolculuğumuzun çok iyi geçeceğini gösteriyordu.  Kendisine özellikle teşekkürlerimizi iletmenizi rica ederim.

Rehberimiz Deniz Kılıç ise şimdiye kadar gittiğim yirmiden fazla seyahatimde en ilgili, en candan, en işini sevgi ve istekle yapan biri idi. Sizi onunla çalıştığınız için kutlarken onu da ayakta alkışlamak isterim.

Güney Afrika uzak bir yol, bilinmeyen bir yer olduğu halde hiç sıkılmadan, yaşım icabı yorucuda olsa fevkalade zevk alarak katıldık.  Kaldığımız ilk otel çok harika olmasa bile idare eder derecede idi.  Ancak Sun Cityde kaldığımız otel fevkalade idi.  Açıkçası keşke bir gece daha kalabilseydik demek isterim.

Tümüyle GOLDEN BAY TURİZM ailesine sonsuz teşekkürler ederim, tümüyle her şey muhteşemdi.

Bundan sonra yapacağınız gezileri ilk duymak ve özellikle Deniz Kılıç ın katılacaklarını mutlaka uyarmanızı dilerim, gitmediğimiz destinasyonlara ise katılmak isterim.

Her şeye teşekkürler eder, tüm çalışan ailenize sevgilerimi iletirim.
 
Mehmet MÜDERRİSOĞLU

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında