Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Uzakdoğu & Asya » MSC BELLISSIMA İLE “VİZESİZ” JAPONYA & GÜNEY KORE ** TÜRK HAVA YOLLARI **
MSC BELLISSIMA İLE “VİZESİZ” JAPONYA & GÜNEY KORE ** TÜRK HAVA YOLLARI **

MSC BELLISSIMA İLE “VİZESİZ” JAPONYA & GÜNEY KORE ** TÜRK HAVA YOLLARI **

TOKYO - YOKOHAMA - OSAKA - KOCHI - GANGJEONG-JEJU ADASI - KAGOSHIMA - YOKOHAMA - SEUL
Tarihler: 20 Eylül 2022
Günler: 11 Gece / 12 Gün
1949 €
BİLGİ İSTEYİN
 • TUR ROTASI / 20.09.2022 / 12 GÜN

  TARİH

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  20.09.2022

  ISTANBUL –  TOKYO UÇUŞU (02:20 – 19:20)

  21.09.2022

  TOKYO OTEL KONAKLAMASI

  22.09.2022

  YOKOHAMA

  JAPONYA

  -

  19:00

  23.09.2022

  OSAKA

  JAPONYA

  15:00

  00:00

  24.09.2022

  KOCHI

  JAPONYA

  10:00

  00:00

  25.09.2022

  DENİZDE SEYİR

  -

  -

  -

  26.09.2022

  GANGJEONG-JEJU ADASI

  GÜNEY KORE

  08:00

  16:00

  27.09.2022

  KAGOSHIMA

  JAPONYA

  09:00

  23:00

  28.09.2022

  DENİZDE SEYİR

  -

  -

  -

  29.09.2022

  YOKOHAMA

  JAPONYA

  08:00

  -

  SEUL OTEL KONAKLAMASI

  30.09.2022

  SEUL OTEL KONAKLAMASI

  01.10.2022

  SEUL – İSTANBUL UÇUŞU (23:45 – 05:10)

   

   

  MSC BELLISSIMA TUR PROGRAMI TASLAĞI

   

  01. GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – TOKYO

  İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde saat 23.00'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 0198 sefer sayılı uçak ile saat 02.20’de hareket ediyoruz.  Tokyo’ya yerel saat ile saat 19.20’de varışımızın ardından havaalanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Tokyo’da konaklayacağımız otelimize transfer. Check-in sonrası odalarımıza yerleşmemizin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

   

  02.GÜN TOKYO

  Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın ardından kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Tokyo Şehir Turu ” na katılabilrler. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından ihtişamlı Kraliyet Sarayı,Odaiba,Akiharaba Caddesi panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Tokyonun en ünlü caddesi Ginza ve ünlü yaya geçidi ile bilinen Shinjuku’yu göreceğiz. Tur sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından Tokyo’da konakladığımız otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  03.GÜN TOKYO - YOKOHAMA

  Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın ardından kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilrler. Shibuya Yaya Geçidi, Edo Müzesi, Meiji Tapınağı, Ometosandou Caddesi, Takeshita Douri, Shinjuku turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası gemimizin hareket edeceği Yokohama Limanına doğru yola çıkacağız. Gemiye varışımız sonrası check-in işlemleri ve kabinlere yerleşmemizin ardından serbest zaman. Gemimiz saat 19:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

   

  04.GÜN OSAKA

  Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz öğleden sonra saat 15.00'da Osaka limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Osaka Şehir & Kyoto Turu” ‘na katılabilirler. Osaka’ya geleneksel olarak "Milletin Mutfağı" veya Japonya’nın gürme yiyecekler başkenti gözüyle bakılmaktadır. Osaka sade anlamıyla "Büyük Tepe" ya da "Büyük Bayır" anlamına gelir. Turumuza ilk olarak Osaka Kalesine ve bahçelerine kısa bir yürüyüş için geliyoruz. Buradan  Osaka şehir merkezindeki Istanbul’un Beyoglunu andıran Dotonbori mahallesindeki en güzel yürüyüş sokağı Shinsaibashi ye geliyoruz. Işıklı kalabalık sokakğı gördükten sonra eski başkent Kyotoya yaklaşık 45 dakikalık bir yolculukla varıyoruz. Kyotoda ilk kutsal ayazma tapınağı Kyomizudera’ya geliyoruz. Tapınaga çıkan çok güzel Japon sokağını yukarı çıkıp  çeşmesinden kutsal suyunu içip aracımızla Yasaka Shrine-Tapınağını ışıkları ilegörüp şehrin eski sokaklarından  geçerek geyşaların hala yaşadığı Gion mahallesinde yürüyeceğiz. Oradan pek de uzak olamayan  Schijoo Ohashi köprüsünden geçerek daracık  Pontocho sokağında gene kırmızı fenerler içinde yürüyerek ana caddeye varacağız.  Vakit kalırsa, Koprunun orada otobüse binip Fushimi İnari tapınağının iç içe geçmiş kırmızı Tori kaplarınında fotograf çekeceğiz. sonrası  gemiye dönüş. Gemimiz gece saat  00.00'da limandan ayrılacak. 

   

  05.GÜN KOCHI

  Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz saat 10.00'da Kochi limanına yanaşacak. Kochi, zengin tarım toprakları ve Shikoku’nun güney kıyısı boyunca balık çiftliklerinin bulunduğu bir eyalettir. Güneybatı kıyısındaki ulusal parkta dalıştan balinaları izleme olanağına kadar çok çeşitli açık hava etkinlikleri mevcuttur. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Kochi & Kochi Kalesi Turu” ‘na katılabilirler.

  Godaisan Manzara Terası,ikonik Kochi Kalesi, Chikurin-ji Tapınağı turumuz turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları. Gemimiz gece saat  00.00'da Kochi limanından ayrılacak.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.

   

  06.GÜN DENİZDE SEYİR

   

  Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

   

  07.GÜN GANGJEONG / JEJU ADASI

  Gemimiz saat 08.00'de Gangjeong(Jeju Adası) limanına yanaşacak. Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan “Jeju Adası Turu” ‘na katılabilirler. Kore’nin en güzel adalarından biri sayılan Jeju’da turumuz adanın en çok fotoğrafı çekilen yerlerin başında olan Hyopjaeri Plajı ile başlayacak. Bir sonraki durağımız Hallim Parkı; burada bölgeye özgü bitkiler ve çeşitli heykeller görülecek. Uzakdoğu’nun en önemli ürünlerinden biri olan çayla ilgili O’Sulloc Çay Bahçesi ve Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Son durağımız ise Dongmun Pazarı’dır. Tur sonrası gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz saat  16.00'da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

   

  08.GÜN KAGOSHIMA

  Gemimiz sabah saat 09.00’da Kagoshima Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Japonya'nın Napoli'si olarak da adlandırılan Kagoshima Napoli ile benzer tarz iklim yapısına ve Volkanik oluşuma ev sahipliği yapar. Arzu edenler misafirlerimiz ekstra olarak rehberlerinin düzenleyeceği “Kamikaze & Sanganen Japon Bahçesi Turu” ‘na katılabilirler. Bu etkileyici turumuzda II. Dünya Savaşı sırasında Amerikalıların savaş sonuna kadar kamuoyuna açıklama yapamadıkları, son seferleri olduğunu bildikleri halde ülkeleri için gözlerini kırpmadan ölüme giden Kamikaze pilotları ve uçaklarını anlatan Chiran Barış Müzesi ilk durağımız olacak. Sonrasında ülkenin en güzel geleneksel Japon Bahçelerinden biri sayılan Senganen’de bu güzel sanatı daha iyi anlayarak keyifli bir yürüyüş yapacağız.  Bu bahçenin içindeki Shimadzu ailesinin nesiller boyu sevdiği evi ziyaret edeceğiz. Japon bahçeleri, Kagoshima Körfezindeki ve Sakurajima volkanı'nın özel manzarasının tadını çıkaracağız. Prens Shimadzu Tadayoshi'nin yaşam tarzı hakkında bilgi edineceğiz. Hem Japonya'dan hem de denizaşırı ülkelerden o zamanlarda gelen seçkin konukların Shimadzu ailesi tarafından Sengan-en'de nasıl karşılandığını göreceğiz. Sengan-en ve Shoko Shuseikan Müzesi, 2015 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Alanı olarak yazılmıştır. Shoko Shuseikan Müzesi, Japonya'nın 1865 yılında inşa edilmiş en eski taş fabrikası binasında yer almaktadır. Bu müze bahçelerin hemen girişinde ve müzede Shimadzu ailesinin 800 yılı aşkın gidişatını takip edip ve oluşturdukları uluslararası ilişkilerin Kagoshima, Kyushu ve Japonya'da endüstriyel modernleşmenin gelişmesine nasıl yol açtığını göreceğiz. Kagoshima’da ana caddeden limana geri dönüş.  Gemimiz akşam 23.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

   

  09.GÜN DENİZDE SEYİR

  Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

   

   

  10.GÜN YOKOHAMA – SEUL

  Gemimiz sabah saat 08.00’da Yokohama Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman.Gemi çıkış işlemlerimizi hallettikten sonra gemimizden ayrılıp özel aracımız ile Havalimanına hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından yerel hava yolu uçuşu ile Seul’e hareket ediyoruz. Seul’e varışımız sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  11.GÜN SEUL

  Otelimizde yapacağımız kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan “Seul Şehir Turu” na katılabilirler. Turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında 1395 Yılında Jaseon Hanedanı’nın kurucusu olan Kral Taejo tarafından yaptırılan Gyeongbokgung Sarayı, şehrin kalbinde yer alan Insa Dong caddesi ve birçok pahalı markaya ev sahipliği yapan Myeong-Dong caddesi göreceğimiz yerler arasında olacak. Turumuzun ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  12.GÜN  SEUL – İSTANBUL HAVALİMANI

  Otelimizde yapacağımız kahvaltıdan sonra serbest zaman. Check-out işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile otelimizden ayrılıyoruz. Dileyen konuklarımız rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Kuzey Kore sınırında bulunan “Tarafsız Bölge / DMZ Turu” na katılabilirler. Dünyada ikiye bölünmüş tek ülke olan Kore’yi bir başka açıdan görebileceksiniz. Son derece güvenli bu askerden arındırılmış tampon bölgeye gittiğimizde burada neler olduğunu hissedecek ve Kore’ye neler olduğunu da anlayabileceksiniz. Pasaportunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayın. Tur sırasında Özgürlük köprüsünde yürüyecek, 1978 yılında bulunan Kuzey Korelilerin iki sınır arasında yaptığı 1.7 km uzunluğundaki Üçüncü Sızma Tüneline ineceksiniz. Dorasan tren istasyonunda mola verip,  Gözetleme Merkezinden Kuzey Kore'ye bakacaksınız. Daha sonra Imjingak Anıtı ve Birleşme Köyününden geçerek  Seul havalimanına doğru yola çıkıyoruz.

   

  Seul Havalimanına varışımız sonrası bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından saat 23:45’de  hareket edecek olan Türk Hava Yolları’nın TK0091 sefer sayılı uçuşu ile Seul’den İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05.10’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • İPTAL İADE ŞARTLARI

  * TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

  Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30

  / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

 • FİYAT LİSTESİ

  KATEGORİ

  20 EYLÜL 2022

  İÇ BELLA KABİN

  1949€

  İÇ FANTASTİCA KABİN

  1999€

  DIŞ BELLA  KABİN

  2099€

  DIŞ FANTASTICA KABİN

  2149€

  BALKONLU BELLA KABİN

  2249€

  BALKONLU FANTASTİCA KABİN

  2299€

  TEK KİŞİ FARKI

  %80

  3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN

  1799€

  3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK

  1699€

  HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİLDİR)

  640€

  FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR

  GRUP KABİNLERİ GTY GARANTİ TİPİ KABİNLERDİR. KABİN NUMARALARI BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.

Misafir Yorumları

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

yorumlarAYŞE AKSU ALTAN

Golden Bay acentası ile yaptığımız tüm seyahatlerde vaadedilen konfor ve kalite..rehberlerin profesyonellikleri ...aklımıza seyahat denince ilk gelen isim..Her zaman memnun ayrıldık.Teşekkürler Tuğba Hanım,Mert Bey,Haluk Bey ....ve diğer kıymetli rehber arkadaşlarımız❤️👌🏼🍸💝

Ayşe Aksu ALTAN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında