Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Ren & Mosel Nehirleri » MS VIVIENNE ile LALE DÖNEMİNDE ROMANTİK REN & MAIN & TUNA NEHRİ
MS VIVIENNE ile LALE DÖNEMİNDE ROMANTİK REN & MAIN & TUNA NEHRİ

MS VIVIENNE ile LALE DÖNEMİNDE ROMANTİK REN & MAIN & TUNA NEHRİ

Amsterdam (1) – Köln – Rudesheim - Miltenberg – Wertheim -Wurzburg - Bamberg – Nurnberg – Regensburg – Passau - Munih
Tarihler: 15 Nisan(Ramazan Bayramı) 2023
Günler: 9 Gece 10 Gün
1599 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01.Gün |15.04.2023 |Cumartesi              İSTANBUL – AMSTERDAM (HOLLANDA)
  İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk havayolları kontuarında saat 07.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1957 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.45’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.20’da Amsterdam’a varış.Varışımıza takiben arzu eden misafirlerimizle ekstra Amsterdam & Volendam &Zaanse - Schans turu. Tura katılmayan misasfirlerimiz için şehir merkezinde serbest zaman. Tur sonrası gemimize check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz (Gemiye check-in saat 16.00’da başlamaktadır). Kabinlerimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği sonrası ekstra Amsterdam kanal & Red Light District turu. Tur sonrası gemimize transfer ve geceleme Amsterdam limanında demirli gemimizde.

  Gün    Liman                                     Varış               Kalkış                         Ekstra Tur

  02 |    Amsterdam | Hollanda                                   13.00                 Keukenhof Bahçeleri turu   
  03 |    Köln | Almanya                         13.00               20.00                       
  Köln şehir turu                     
  04 |    Rudesheim | Almanya             11.00              17.00        
  Müzik Aletleri Müzesi ve Turistik Tren turu
  05 |    Miltenberg | Almanya              11.00              15.00              Miltenberg şehir & Heidelberg turu

             Wertheim  | Almanya              19.00              19.30                      
  06 |    Wurzburg  | Almanya               08.30              18.00                    Wurzburg şehir turu        
  07 |    Bamberg| Almanya                  13.00              19.00                     Bamberg şehir turu          
  08 |    Nurnberg| Almanya                  06.00              17.00                    Nurnberg şehir turu         
  09 |    Regensburg| Almanya             11.30              19.00                    Regensburg şehir turu     

  10.Gün | 24.04.2023 | Pazartesi              PASSAU - MUNIH (ALMANYA) – İSTANBUL       
  Sabah 07.00’da Passau limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Münih’e transfer (160 km). Panoramik Münih şehir turu (trafik ve yol şartlarının el vermesi durumunda zamana bağlı olarak yapılacaktır.)  ve Münih Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1634 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.20’de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 18.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler gemi firması ve havayolları‘ndan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  *Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  * Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  * Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

  *Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

  Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  *Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

  *Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  *Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

  *Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

  *Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

  *Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

 • TUR ÜCRETİ: 

  Kabin Tipi

  Kişi Başı

      Tek Kişi Farkı

    Promo Dış Kabin /Alt kat (Pencere açılmaz)   - 15m2

    1599 Euro

            %70

    Dış Kabin /Alt kat (Pencere açılmaz)   - 15m2

   1699 Euro

            %70

    Panoramik Pencereli  Kabin /Orta kat (Pencere açılmaz) - 15m2

   1799 Euro

            %70

    French Balkonlu Kabin / Orta kat - 15m2

  1899 Euro

            %70

    French Balkonlu Kabin / Üst  kat - 15m2

  1999 Euro

            %70

    Junior Suite Kabin / Üst  kat - 22m2 /   2 Kabin

  2199 Euro

            %70

    Owner Suite Kabin / Üst kat – 30m2 /  1 Kabin

  2349 Euro

            %70

   *Tek kişi farkı vergi dahil fiyat üzerinden hesaplanacaktır.

  İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı): 

  İlave Ücretler

  Kişi Başı

    Gemi Personeli Servis Ücreti
    (Günlük kişi başı 11 € toplamda kişi başı 110€ olarak ilk gün ekstra tur katılımı ile birlikte rehberimiz tarafından toplanacaktır.)

  110 Euro

    Vize Ücreti (Bu seyahat için çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir)

  Sorunuz!

 • 4* SUPERIOR MS VIVIENNE GEMİSİ:            
  2000 yılında seferlerine başlayan,2020 yılında tamamen yenilenen gemi, 110 m. uzunluğunda, 11,40 m. genişliğinde toplam 35 görevli personeli ile 146 yolcuya hizmet verebilmektedir. Gemide; katlar arası asansör, kütüphane, bar, lounge bar gibi imkanlar sunulmaktadır. Kabinlerde ise; klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi ve 1.sınıf marka banyo ürünleri bulunmaktadır.

Misafir Yorumları

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

yorumlarGÖNÜL ÖNER

Golden Bay ile,
6 veya 7 tura katıldım, Baltık turundan yeni döndüm. Ankara'da Golden Bay de Barış Çağıran bey sayesinde, bu turları alıp, sorunsuz ve zevkli gezilere katıldık.

Gönül ÖNER

yorumlarOSMAN BARIŞ YAY

Hizmet ve insan kalitesi,fevkalade

Osman Barış YAY

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında