Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Kuzey Avrupa & Baltıklar Turları » LAPLAND NOEL BABA'NIN EVİ VE BUZKIRAN GEMİSİ
Exclusive
LAPLAND NOEL BABA'NIN EVİ VE BUZKIRAN GEMİSİ

LAPLAND NOEL BABA'NIN EVİ VE BUZKIRAN GEMİSİ

Rovaniemi(3 gece)
Tarihler: 01 Şubat 2023
Günler: 3 Gece 4 Gün
2360 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1.Gün:  İSTANBUL -  ROVANİEMİ // Çarşamba

  Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde 05:40’ta buluşarak, check-in işlemlerimizi tamamlıyor ve sonrasında özel Freebird Hava Yolları seferi ile saat 09.00 İstanbul-Rovaniemi uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 12.20’de varışımıza istinaden havalimanında karşılanıyor ve “Noel Baba’nın Köyü”ne transfer oluyoruz. Burada Kuzey Kutup Çizgisini geçiyoruz. Dilerseniz Noel Baba ile fotoğraf çektirebilir, sevdiklerinize kartpostal gönderebilir veya serbest zamanınızda hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam saatinde hava koşulları kuzey ışıkları görmek için uygun ise aracımız ile gezintiye çıkacağız. Şansımız iyi giderse büyüleyici kuzey ışıklarını görebileceğiz.


  2.Gün:  ROVANİEMİ // Perşembe

  Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile yaklaşık 20 dakika yol  alarak bir Husky çiftliğine varıyoruz. Burada kuzeye özgü sevimli hayvanlar ile bir arada zaman geçirecek ve sonrasında Husky kızağına bineceğiz ve 5km’lik bir sürüş gerçekleştireceğiz. Kızak turunun ardından öğle yemeğimiz yerel bir restoranda. Öğle yemeğimizin ardından özel aracımız ile Ren Geyiği Çiftliği’ne hareket ediyoruz. Bölgeye özel bu aktivitede kısa bir ren geyiği sürüş turu yapıyoruz. Bununla ilgili sertifikalarımızı alacağız. Öğleden sonra 2 saatlik kar motoru safarisi yapacağız. Bu eğlenceli aktivitenin ardından iglo otelimize yerleşeceğiz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


  3.Gün:  ROVANİEMİ  // Cuma

  Kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış yapıyoruz. Kemi’ye doğru yola çıkıyoruz. Her sene yeniden inşaa edilen Snow Castle’ı ziyaret ediyoruz. Kardan yapılan heykeller, kilise, restoran ve otel odalarını göreceğiz. Sonrasında öğle yemeğimizi alıp, limana doğru yola çıkacağız. Buz kıran gemisi ile Baltık Denizinde ilerleyeceğiz ve  dilerseniz özel kıyafetler giyip buz tutmuş denize girebilirsiniz. Harika manzaralar eşliğinde  turumuzu bitirdikten sonra Rovaniemi’ye dönüyoruz.


  4.Gün:  ROVANİEMİ - İSTANBUL //  Cumartesi

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Öncesinde Artikum Müzesi’ni ziyaret edeceğiz ve bölge halkının yaşamı ile ilgili bilgiler alacağız. Ardından Rovaniemi Havalimanına transfer oluyor ve check-in işlemlerinin ardından Freebird Hava Yolları  özel seferi ile 14:30’de İstanbul Havalimanı uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 17.25’te İstanbul’a varıyoruz ve size özel transfer aracımızın evinize bırakılmanız ile  turumuz son buluyor.

  **Tur programımızda hava durumu kaynaklı günlük yapılan aktiviteler değişiklik gösterebilir. **

   

  OTELLER

  ROVANIEMI

  Scandic Pohjonovi Yeni Odalar 4* Rovaniemi

 • fotoicon
  fotogaleri
 • Bu tura 14 yaşından küçük çocukları maalesef kabul edemiyoruz.

  Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

  Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir..

 • FİYATLANDIRMA

  UÇUŞ DETAYLARI

  KALKIŞ TARİHİ

  KİŞİBAŞI

  2 ve 3 Kişilik Odada

   

  01-04 Şubat 2023

  2.360 EURO

    Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 1 Şubat 2022 saat 06:00

    FH 811            IST      09:00   RVN   12:20

    FH  812           RVN   14:30   IST      19:35

  SINGLE Oda Farkı :

  Çocuk Fiyatı (2-12 Yaş)

  + 650 EURO

  2.310 EURO

   

Misafir Yorumları

yorumlarŞULE ŞAHİN

Çok değerli Mülkiye mezunları ve sevgili katılımcılar, bir ODTÜlü olarak bu gezide sizleri tanıdığım ve yepyeni dostlar edindiğim İçin çok mutluyum. Başta Tuğrul bey ve Golden Bay olmak üzere herkese bu güzel gezi icin çok teşekkür ediyorum. Sonraki gezilerde sağlıkla görüşmek dileğiyle çok sevgiler

Şule ŞAHİN

yorumlarBEYZA TUNCAY

Çok kaliteli bir tur organisyonuher seferinde mutlu olduk.

Beyza TUNCAY

yorumlarNURBANU PEKOL

Sevgili Tuba hanım,

sayenizde çok keyifli bir gezi yaptık çok teşekkürler. Her zamanaki gibi Goldenbay tarafından düzenlenen herşey sorunsuz geçti. Tuna ve Akdeniz turlarını dört gözlen bekliyoruz. bu arada sizin Peru turunuzu çok övdüler.Lütfen Kasım için aklınızda olalım...Çin olursa tekrar bizi unutmayın lütfen.

Sizlere çok teşekkür ederiz,iyiki varsınız.

Nurbanu PEKOL

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında