Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Amerika & Kanada Turları » KURBAN BAYRAMI'NDA THY İLE AMERİKA & KANADA
KURBAN BAYRAMI'NDA THY İLE AMERİKA & KANADA

KURBAN BAYRAMI'NDA THY İLE AMERİKA & KANADA

Boston / Montreal / Québec / Toronto / New York
Tarihler: 30 Temmuz 2020
Günler: 10 GECE 11 GÜN
3999 $
REZERVASYON
 • 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE: İSTANBUL / BOSTON
  İstanbul Yeni Havalimanı THY-Golden Bay Tour kontuarı önünde sabah 11:00’de buluşma. Acenta yetkilisinin gerekli evrak ve dokümanları misafirlerimize vermesinin ardından check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri yapılacaktır. Daha sonra THY’nin TK081 no.lu seferi ile saat 14:35’de ABD’nin doğu kıyısındaki en büyük şehirlerden biri olan, New England Bölgesinde yeralan ve ülkenin ilk kurulan şehirlerinden, özellikle yüksek kaliteli öğrenim kurumları ile meşhur, İrlanda’lı göçmenlerin ağırlıklı olarak yaşadığı Boston’a hareket. Yaklaşık 11 saatlik direkt bir uçuştan sonra yerel saat ile 18:30 da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  31 TEMMUZ 2020 CUMA: BOSTON (SALEM)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Boston şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Beacon Hill, Freedom Trail, Prudential Center, Hancock Tower, State House, Little Italy, Harvard ve Massachussets Teknoloji Üniversiteleri, Faneuil Çarşısı göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Salem turuna katılabilirler. Salem ilk Protestan kolonilerinden biri olmakla birlikte, 1692 yılında kurulan Cadı Mahkemeleri ile ünlüdür. Salem turumuzdan sonra Boston’a dönüş. Geceleme otelimizde.

  01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ: BOSTON (NEW HAVEN / NEW PORT)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği 138 mil uzaklıktaki önemli liman şehri New Haven turuna katılabilirler. Bu turumuzda New Haven’ı tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Daha sonra Boston’un güneyinde yeralan milyonerleri, malikaneleri ve tekneleri ile ünlü, zengin insanların vakit geçirme merkezi haline gelmiş Newport’u ziyaret edeceğiz. Ardından Boston’a geri dönüş. Geceleme otelimizde.

  02 AĞUSTOS 2020 PAZAR: BOSTON / MONTREAL
  Sabah erkenden havalimanına hareket (bu sabah kahvaltı havalimanında sandviç, meyve suyu, yoğurt ve meyve şeklinde VEYA paket olarak alınacaktır) Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile 06:30 da Québec Eyaleti’nin en büyük şehri Montreal’e hareket. Yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir uçuşun ardından 07:45 de varış. Otelimize transfer olmadan önce Montréal’i tanıtan panoramik bir şehir turu gerçekleştireceğiz. 1976 Yaz Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış, göller ve ormanlar şehri Montréal, bugün Paris’ten sonra dünyada en çok Fransızca konuşulan ikinci büyük şehir olmakla beraber, dünyanın en gözde sanat ve kültür merkezlerinden biridir. Turumuzda Eski Montréal Bölgesi, Notre-Dame Bazilikası, Olimpiyat Stadyumu, Formula 1 Pisti Saint-Joseph Oratoryosu ve Mount Royal Parkı göreceğimiz yerler. Turdan sonra öğle yemeğimizi turumuz esnasında bir Montreal klasiği olan taze fırından çıkmış bagel ekmeği, füme somon, garnitürler ve meyve suyu menüsüyle hoş bir parkta piknik şeklinde alıyoruz. Ardından otelimize transfer. Odalalrın dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Montreal Yeraltı şehri, Botanik Bahçeleri, Olimpiyat Kulesi ve Biodome turuna iştirak edebilirler. Bu turumuzda ilk once inşasına 1967 yılında başlanmış yeraltı tünelleri, pasajları ve galerilerinden oluşan müthiş bir şehir planlaması harikası olan Montreal Yeraltı Şehri /Reseaux’yu kapsamlı olarak tanıyacağız. Alışveriş merkezleri, oteller, rezidanslar, üniversiteler, kamu kuruluşları ve yaşam alanlarının birbirine bağlandığı 28 km uzunluktaki bu devasa yapı sizi kendisine hayran bırakacak. Ardından metroyla  1976 yılında eşsiz bir mimarlık projesi olarak inşa edilmiş olimpiyat stadına gidecek ve füniküler sistemle 176 m yükseklikteki kuleye çıkacağız. Ardından tropik, yağmur ormanı ve kutup iklimi şartlarını tek bir yapı içerisinde barındıran Biodome’u ziyaret edecek ve son olarak içerisinde Montreal’de yaşayan Türk cemiyetine adanmış bir bahçeye de ev sahipliği yapan dünyanın dört bir yanından harikulade bahçe düzenlemelerine sahip Montreal Botanik Bahçeleri’ni de ziyaret edeceğiz.  Turdan sonra otele dönüş ve dinlenme.

  03 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ: MONTREAL
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, çevreyi tanımak ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Mont Tremblant turuna iştirak edebilirler. Bu turumuzda St.Sauveur kasabasında hoş bir kahve molası verecek, binlerce gölü içinde barındıran bölgede eşsiz güzellikte evlere sahip St.Agathe des Monts kasabasındaki Lac des Sables’ı ziyaret edecek ve yine başka bir göl kenarında, son durağımız hoş kafe ve restoranlara sahip pitoresk Mont Tremblant kasabasında alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman bulacağız. Turun ardından Montreal’e dönüş. Geceleme otelimizde.

  04 AĞUSTOS 2020 SALI: MONTREAL / QUEBEC 
  (CAP DE LA MADELEINE & BAIE- SAINT – PAUL & MONTMORENCY ŞELALELERİ & ILE D’ORLEANS)

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otobüsümüzle yapacağımız 1,5 saatlik manzaralı bir yolculuğun ardından ilk durağımız olarak Kanada’nın dünya üretiminin %80’ini elinde bulundurduğu Akçaağaç Pekmezi üretim ve satış merkezlerinden birini ziyaret edeceğiz. Ardından Saint-Pierre Gölü’nü geçerek üç nehrin kesişme noktası olan Trois-Rivières bölgesindeki Cap-de-la-Madeleine kasabasına varıyoruz. 35 binlik nüfusu ile küçük evlerden oluşan bu şirin beldede, eşsiz ustalıkla yapılmış vitrayları ile ünlü Our Lady of the Rosary Bazilikası’nı gezeceğiz. Ardından yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculuk sonrasında Baie St.Paul yakınında bulunan teleferikle çıkılan ve 84 metre yüksekten dökülen Montmorency Şelalesi turumuzu gerçekleştireceğiz. Takiben Quebec’e ilk gelen Fransız göçmenlerin yerleştiği pitoresk Ile d’Orleans’ı ziyaret edeceğiz. Buradaki yerel bir çikolatacıyı ziyaret ettikten sonra sakin kasabada kısa bir kahve-çay molası veriyoruz. Ardından Quebec şehrine geçiyoruz. Otelimize geçmeden önce Quebec Eyalet Meclisi, İngiliz-Fransız sömürge savaşlarına son noktanın konduğu Plaines d’Abraham, Grand Allee Caddesi ve şehir surlarını göreceğimiz kısa bir panoramik tur yapacağız Turun ardından otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

  05 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA: QUEBEC / TORONTO
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra ardından rehberimiz eşliğinde bu güzel şehrin eski sokak ve caddelerini ayrıntılarıyla tanıyacağımız bir yürüyüş turu yapıyoruz. Kuzey Amerika’nın etrafı surlar ile çevrili tek tarihi şehri olan, 17. yüzyılda Fransız kâşif Samuel de Champlain tarafından kurulmuş, UNESCO koruması altındaki, etrafı minik kulelerle çevrili, tarihte Yeni Fransa’nın başkenti olarak bilinen, ancak 1759 yılında İngiltere Kraliçesi tarafından bir İngiliz toprağı olarak kabul edilmiş ve kraliyet adına taçlandırılmış bu şehir size kendisine hayran bırakacak. Chateau Fronterac, Eski Şehir Surları, Quebec Kalesi, Dufferin Terası, Aşağı Quebec, Quartier Petite Champlain, Belediye Binası, Rue St.Jean, Başpiskoposluk Sarayı, Eski Postane ve Place Royale göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için kısa serbest. Akşam havalimanına transfer.. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile 18:55 de dünyanın en gelişmiş, en rahat, standardı en yüksek ülkelerinden biri olan ve yüzölçümüne göre dünyanın en büyük ikinci ülkesi olmasına rağmen, 35 milyonluk düşük nüfusu ile dikkat çeken Kanada’nın en kalabalık ve kozmopolit şehri Toronto’ya hareket ve 20:30 da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  06 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE: TORONTO (NIAGARA ŞELALELERİ)
  Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra özel aracımız ile Ontario Eyaleti’nin başkenti Toronto şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Çin Mahallesi, Fransızlar’ın sömürge döneminden kalma tarihi Belediye Binası, Parlamento, Yeni Vilayet Binası, ünlü Yong Caddesi, Royal Ontario Müzesi, Union Tren İstasyonu, şehrin sembolü olan 544 metrelik kule ve ticaret merkezi göreceğimiz yerler. Turdan sonra Toronto’ya 1,5 saat uzaklıkta bulunan dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Kanada-ABD sınırındaki Niagara’yı ziyaret edeceğiz. Ziyaretimiz esnasında “Maid of the Mist” adlı tekneye binip, bu büyük şelalenin altına kadar gideceğiz (bugün içerisinde yanınıza lütfen yedek bir çift ayakkabı ve yağmurluk alınız). Niagara Park bölgesi turumuzun ardından yol üzerinde Niagara nehri ve Ontario gölünün buluştuğu yere kurulmuş ve tarihi dokusunu korumuş olan şirin Niagara on the Lake kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Turumuzun ardından Toronto’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

  07 AĞUSTOS 2020 CUMA: TORONTO / NEW YORK
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile dünyanın en büyük en kozmopolit şehirlerinden biri olan ve ABD’nin bir numaralı şehri New York’a hareket. Yaklaşık 1 saat 30 dakiklaık bir uçuşun ardından varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce New York şehrini tanıtan tam günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Turun ardindan otelimize transfer. Odalarin dagilimindan sonra serbest zaman.  Geceleme otelimizde.

  08 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ: NEW YORK / İSTANBUL
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelimizden check-out. Alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için akşama kadar serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turumuzu gerceklestirecegiz. Bu turumuzda ABD’nin sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtını yakından görme ve fotoğraflama şansınız olacak. Ayrıca şu an New York’un en yüksek binası konumunda bulunan Empire States binasının 86. katındaki gözlem terasından New York şehrinin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. Akşam havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra THY’ye ait TK12 nolu sefer ile gece yarısı 00:10 da İstanbul’a hareket.

  09 AĞUSTOS 2020 PAZAR: İSTANBUL
  Akşam üzeri yerel saat ile 16:50 de İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

  TOPLAM 10 GECE / 11 GÜN

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *THY ile İstanbul / Boston – New York / İstanbul arası THY ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
  *Boston / Montreal / Toronto / New York arası yerel havayolları ile tek yön uçak biletleri.
  *THY’nin ve yerel havayollarının havalimanı vergileri.
  *Boston’da 3 gece Holiday Inn Bunker Hill’de, Toronto’da 2 gece Don Valley Suites’de, Quebec’de 1 gece Hotel Chateau Laurier’de, Montreal’de 2 gece Best Western Ville Marie’de, New York’ta 1 gece  Park Central veya bir benzeri otellerde yatak kahvaltı bazında konaklama.
  *Boston’da, Toronto’da, Quebec’de, Montreal’de ve New York’ta yarımşar günlük panoramik şehir turları 
  *Kanada’da Niagara Şelalesi (tekne dahil) Niagara on the Lake Kasabası, Cap de la Madeleine, Baie Saint Paul Montmorency Şelalesi turları.
  *Tüm Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.
  *Program esnasında otel dışında alınacak olan toplam 8 adet akşam yemeği (yemeklerde alınacak olan içki ve meşrubatlar hariç)
  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.
  *Türsab zorunlu acenta iflas seyahat sigortası

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (telefon, minibar, kurutemizleme, vs.).
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
  *Yerel havayollarının kişi başına bir adet 23 kg’lık valiz ücreti (7 kiloya kadar el çantasına ücret alınmaz) (ABD ve Kanada arasındaki yada iç hat uçuşlarında her yolcu başına valiz ücreti alınmaktadır. Bu ücretler havayoluna göre değişiklik göstermektedir. Ortalama valiz başına 25 ila 50 USD arasıdır)
  *ABD ve Kanada vize ücretleri. (Golden Bay Tour vasıtası ile vize başvurusu yapacak olan misafirlerimiz için ABD vize ücreti 220 USD Kanada vize ücreti 190 USD’dir)
  *Lokal rehber ve şoför bahşişleri (günlük tavsiye edilen rakam şoför 1-2 USD ve CAD, rehber 3 USD ve CAD)
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında yada seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz. **70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

   NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour force majeur durumlarda (doğal afet, yangın, grev, vs.) programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
  *15 kişinin katılımına kadar olan turlarımızda 21 ila 26 koltuklu araçlar kullanılmaktadır.
  *Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
  *Otellere check-in saati 14:00 – 15:00 arası, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Kanada’da Kanada Doları kullanılmaktadır. Seyahate çıkmadan önce Türkiye’de ki döviz bürolarından veya bankalardan tedarik etmenizi tavsiye ederiz. Kanada Doları tedarik edemediğiniz takdirde ABD Doları’da götürebilirsiniz, ancak Kanada Doları’na çevrilmesi gerekmektedir.
  *Cep telefonlarınız yurt dışı kullanımına açık ise gidilen her yerde cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz.
  *Kanada’da cep telefonları Triband sistemi ile çalışmaktadır. Bu sisteme sahip olmayan cep telefonları kullanılamayacaktır. Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
  *Kanada ve Amerika’da elektrik sistemleri 110 volt ile çalışmakta olup Türkiye’den farklı bir fiş ve priz sistemi mevcuttur. Yanınızda götürdüğünüz video kamera, dijital Fotoğraf makinesi, cep telefonlarını şarj etmek için bir dönüştürücüye ihtiyacınız olacaktır. Bunu Türkiye’deki elektrikçi dükkanlarından temin edebilir veya tur esnasında rehberiniz yardımı ile oradaki dükkanlardan da satın alabilirsiniz.
  *Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması gerekmektedir. 
  *THY’deki uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine (uçak içine) 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum iki parça valiz x 23 kg. ile sınırlıdır. (Kişi başına 46 kg / sadece ve sadece okyanus ötesi uçuşlar için THY’de geçerli olup, ABD ile Kanada arasındaki uçuşlarda bu kural geçerli değildir. Valizler ücrete tabidir) Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
  *Son zamanlarda artan terör ihbarları yüzünden kabin (uçak içine) içerisine alabileceğiniz eşyalar konusunda ciddi kısıtlamalar getirilmiştir. Kabin içerisine alacağınız çantalarınızda kesinlikle hiçbir kesici , delici, yanıcı, parlayıcı madde bulundurmayınız. (Deodorant, Tırnak makası, çakmak vb) Su dahil hiçbir yiyecek ,içecek maddesine müsaade edilmemektedir. El Kremi 50mg, Diş macunu 50mg, Parfüm 50ml limitlerini aşmayacak şekilde ve şeffaf bir poşet içerisinde kabine içerisine alınabilir. Laptop, Fotoğraf makinesi, Mp3 çalar gibi eşyalarınıza izin verilmektedir.  
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirler arasındaki diğer uçuş biletlerinin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.
  *Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun Kanada ve ABD vizelerine ihtiyaçları vardır. Golden Bay Tour vize alımlarında izlenecek prosedür hakkında yardımcı olabilir. Kanada Konsolosluğu veya Büyükelçiliği, Amerikan Konsolosluğu veya Büyükelçiliği randevu bazında çalışmakta olup, gerektiğinde vize müracaatını şahsen kabul etmektedir. Vize alımı özellikle yaz aylarında en az 28 iş günü kadar sürmektedir.
  *Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken vize ve vize başvurusu için Golden Bay Tour’a ödenen meblağ,  yolcu vize alamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Restoranlarda menüler oldukça büyüktür. Dolayısıyla sipariş verirken buna dikkat ediniz. Aksi takdirde tabağınızda yenememiş olarak ciddi bir porsiyon bırakabilirsiniz. 
  *Otellerde üçlü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir.
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır.
   *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar / miller / hediye miller ile kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.

 • İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı: 3.999$
  Tek Kişi Farkı: 899$
  Üçüncü Kişi İndirimi: 150$
  2-11 Yaş Arası: 3.799$

Misafir Yorumları

yorumlarGÖNÜL ÖNER

Golden Bay ile,
6 veya 7 tura katıldım, Baltık turundan yeni döndüm. Ankara'da Golden Bay de Barış Çağıran bey sayesinde, bu turları alıp, sorunsuz ve zevkli gezilere katıldık.

Gönül ÖNER

yorumlarMELİHA ÇIRPANLI

Baltık Başkentlerine seyahat etmiştim süper hizmet
Aldık harika tatil yaptık Rehberlik hizmeti veren Feri Hanımefendiye sevgilerimi gönderiyorum

Meliha ÇIRPANLI

yorumlarMEHMET MÜDERRİSOĞLU

15-23 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlediğiniz GÜNEY AFRİKA turuna ailece katıldık.  

Öncelikle daha yola çıkmadan firmanızdan gördüğümüz ilgi Betül hanım sayesinde yolculuğumuzun çok iyi geçeceğini gösteriyordu.  Kendisine özellikle teşekkürlerimizi iletmenizi rica ederim.

Rehberimiz Deniz Kılıç ise şimdiye kadar gittiğim yirmiden fazla seyahatimde en ilgili, en candan, en işini sevgi ve istekle yapan biri idi. Sizi onunla çalıştığınız için kutlarken onu da ayakta alkışlamak isterim.

Güney Afrika uzak bir yol, bilinmeyen bir yer olduğu halde hiç sıkılmadan, yaşım icabı yorucuda olsa fevkalade zevk alarak katıldık.  Kaldığımız ilk otel çok harika olmasa bile idare eder derecede idi.  Ancak Sun Cityde kaldığımız otel fevkalade idi.  Açıkçası keşke bir gece daha kalabilseydik demek isterim.

Tümüyle GOLDEN BAY TURİZM ailesine sonsuz teşekkürler ederim, tümüyle her şey muhteşemdi.

Bundan sonra yapacağınız gezileri ilk duymak ve özellikle Deniz Kılıç ın katılacaklarını mutlaka uyarmanızı dilerim, gitmediğimiz destinasyonlara ise katılmak isterim.

Her şeye teşekkürler eder, tüm çalışan ailenize sevgilerimi iletirim.
 
Mehmet MÜDERRİSOĞLU

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1