Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Avrupa Turları » KURBAN BAYRAMI'NDA BAŞTANBAŞA İSKANDİNAVYA & FİYORTLAR ve BALTIK
KURBAN BAYRAMI'NDA BAŞTANBAŞA İSKANDİNAVYA & FİYORTLAR ve BALTIK

KURBAN BAYRAMI'NDA BAŞTANBAŞA İSKANDİNAVYA & FİYORTLAR ve BALTIK

Kopenhag / Oslo / Balestrand (Geilo - Flam) / Bergen / Stockholm (Drottningholm) / Gemi (Silja Line Gemisi) / Helsinki
Tarihler: 30 Temmuz 2020
Günler: 9 GECE 10 GÜN
2399 €
REZERVASYON
 • 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE: İSTANBUL / KOPENHAG
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – Türk Hava Yolları kontuarı önünde sabah 08:30’da buluşma. Golden Bay Tour rehberinin gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Ardından, Türk Havayollarına ait TK 1781 no.lu sefer ile 11:45’de İskandinavya’nın 4 ülkesinden biri olan, kişi başı gelir itibarı ile dünyanın en zengin, en ferah ve en düzenli ülkelerinden biri olarak kabul edilen Danimarka Krallığı’nın başkenti Kopenhag’a hareket ve yerel saat ile 14:00’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer olmadan önce bu güzel ve düzenli şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Christianborg Kalesi (günümüzdeki Parlamento Binası), Kraliyet Tiyatrosu, Rosenborg Kalesi, Amalienborg Sarayı, eski Borsa Binası, Deniz Kızı Heykeli, Kopenhag Belediye Binası ve Tivoli Bahçeleri göreceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşamüzeri rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Kanallar & Tivoli parkı turuna katılabilirsiniz. Akşam havanında geç kararmasından ötürü rehberiniz ile birlikte ünlü Belediye Meydanı’ndan yürüyerek trafiğe kapalı alışveriş caddesi üzerinde kısa bir gezinti yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  31 TEMMUZ 2020 CUMA: KOPENHAG / OSLO
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Kuzey Danimarka Seeland Bölgesi ve Hamlet şatosu diye bilinen Kronburg Şatosu ve Frederiksborg turuna iştirak edebilirler. Turdan sonra Kopenhag’a dönüş. Öğleden sonra limana transfer. Danimarka’nın en büyük gemi şirketi olan DFDS Seaways’e bağlı bir gemi ile fiyordlar ülkesi olarak bilinen ve kesinlikle dünyanın en güzel ülkelerinden biri olarak kabul edilen, Norveç Krallığı’nın başkenti Oslo’ya hareket edeceğiz. Akşam yemeğinizi gemide açık büfe olarak alacaksınız. Geceleme gemide.

  01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ: OSLO
  Sabah erkenden alınacak İskandinav usulü kahvaltıdan sonra gemiden check-out işlemleri gerçekleştirilecektir. (Gemimiz Oslo Limanı’na sabah 7 civarında yanaşmış olacaktır.) Gemiden inişimizin ardından valizlerimizi alarak liman bölgesinde bizleri bekleyen özel otobüsümüze yerleşme. Oslo’da ki otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. (Gemiden indikten sonra liman bölgesinde şehir turumuzu ve otel transferimizi gerçekleştirecek olan otobüsümüzü rehberimizin geminin boşalmasından kaynaklanan kalabalıktan ötürü bulması biraz zaman alabilir. Bu konuda biraz sabırlı olmanızı rica ederiz). Tur esnasında Frogner Park’ı (parkın içinde Norveçli sanatçı Gustav Vigeland’a ait dünyaca ünlü heykeller vardır), Parlamento Binası, Katedral, Kraliyet Sarayı, Akershus Kalesi ve Nobel Barış Ödülü’nün verildiği Belediye Sarayı ve ünlü Karl Johansgate Caddesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  02 AĞUSTOS 2020 PAZAR: OSLO – FLAM – BALESTRAND
  Sabah çok erken alınacak kahvaltıdan sonra 07:15 de özel otobüsümüz ile muhteşem doğa manzaralarına ev sahipliği yapan, Fiyord’lar ve Göller Bölgesinin başlangıç noktalarından biri olarak kabul edilen Honefoss, Hallingdal Vadisi, Gol ve kış sporları merkezi Geilo üzerinden Flam’a hareket. Yolda Tyri Fiyord’unu, muhteşem bir panoramaya sahip Hallingdal Vadisini ve doğal güzelliklerini göreceğiz.  Saat 11:30 civarında Geilo’ya varış. Daha sonra Muhteşem bir manzaraya sahip Hardangervidda Dağının Platosu üzerinden Myrdal’a varış. Myrdal’da alışveriş yapmak ve fotoğraf çekmek için serbest zaman. Saat 13:25’de panoramik bir İsviçre tipi klasik dağ treni ile Flam’a hareket. Flam dünyanın en güzel doğa manzaralarına sahip yerlerinden biridir. Aurland Fiyord’u nun hemen kenarına kurulmuş sempatik Flam İstasyonuna kadar inerek muhteşem bir öğleden sonrası yaşayacağınızı şimdiden garanti ediyoruz.  (Trenin parkuru yaklşık 20 km civarında olup, seyir esnasında karların erimesinden kaynaklan irili ufaklı onlarca şelale görecek ve hala zirvesi karlarla kaplı dağları göreceksiniz) Saat 14:30 da Flam’a varış. (Tren yolculuğumuz esnasında otobüsümüz bizleri Flam’a giderek buradaki istasyonda bekliyor olacaktır.) Daha sonra dünyada fiyortların kralı olarak adlandırılan Sognefiyordu’nun bir uzantısı olan Aurlandfiyordu’nun kıyısından hareket. Yolda 26km’lik tünelden Oppheim’dan Vangnes’e hareket. Yol üzerinde muhteşem bir doğa manzarasına şahit olacaksınız. Vangnes’e varışın ardından ferry boat ile Vangnes-Dragsvik üzerinden geçerek Balestrand’a varış. Varışımızı müteakip otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Flam treni yaz sezonunda oldukça dolu olmakta ve önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Program esnasında Flam treninin yolcu yoğunluğundan ötürü oluşabilecek aksaklıktan, trene binememekten veya belirlenen saatten daha erken / daha geç trene binmek durumunun hasıl olmasından Golden Bay Tour ve Golden Bay Tour rehberi kesinlikle sorumlu değildir.)

  03 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ: BALESTRAND – SOGNEFJORD – BERGEN
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile HANSEATİK KENT Bergen’e hareket. Yol aslında oldukça kısa olmasına rağmen fiyordlar bölgesinden geçiş yapacağımızdan ötürü bazı noktalarda yolumuza ferryboat ile devam edeceğiz. Saat 09:00 gibi yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek olan Fiyordlar’ın Kralı olarak bilinen tamı tamına 200 km lik bir yarık içerisine su dolarak oluşmuş Sogne Fiyordu’nun kollarında ferry boat ile yol alacağız. Saat 11:45 de Gudvangen’e varış. Buradan Stalheim üzerinden Voss’a varış. Burada ünlü Tvindefossen Şelalesinde durup kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. Öğleden sonra yağlı boya tabloları bile kıskandıracak güzellikteki Batı Norveç’in en büyük şehri Bergen’e varış. Otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra Bergen’i tanıtan yürüyerek panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Bergen Liman Bölgesi, Bergen Balık ve Çiçek Pazarı, Gamla Bergen göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak ve dinlenmek için serbest zaman. Şehir turundan sonra Bergen’in merkez noktasında bulunan yamaç treni (Flobahn) ile tepeye çıkacağız. Buradan Bergen’i en güzel haliyle kuşbakışı görebileceksiniz. (Hava güneşli olduğu takdirde Bergen’i çevreleyen minik adaları ve fiyord bölgesini çok net bir şekilde görebilirsiniz) Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

  04 AĞUSTOS 2020 SALI: BERGEN / STOCKHOLM
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait sefer ile refah ve özgürlükler ülkesi İsveç Krallığı’nın başkenti Stockholm’e hareket ve öğle saatlerinde varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer olmadan önce 13yy.’ın karakterini yansıtan tarihi 57 köprünün bağladığı, 14 ada üzerini kurulu bu güzel şehri tanıtan yarım günlük kapsamlı panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı, Vasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (şayet saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  05 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA: STOCKHOLM
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek, alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü Drottningholm Kraliçe Adası turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında tekne ile bir gezinti yapıp, Versailles Sarayı’nın Avrupa’daki diğer bir örneği olan Yazlık Kraliyet Sarayı’nın açık olan bölümlerini, bahçelerini dolaşacaksınız. (Sarayın içerisinde ayrıca Osmanlı Padişahları’nın İsveç Kraliyet Ailesi’ne hediye ettikleri tablolar ve çok değerli el işi hediyelerde mevcuttur) Öğleden sonra Stockholm’e dönüş, alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  06 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE: STOCKHOLM / GEMİ / HELSİNKİ
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra öğleden sonrasına kadar serbest zaman. Daha sonra limana transfer. Akşamüzeri (Gemiye binişte Kopenhag’da ki uygulamanın aynısı bu limanda da mevcuttur. Lütfen elzem eşyalarınızı ve çantalarınızı aynen Kopenhag’da ki gibi hazırlayıp yanınıza alınız.) İskandinavya’nın en büyük gemi firmalarından biri olan Silja Line’a ait büyük bir gemi ile hem İskandinav hem de bir Baltık ülkesi sayılan Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye hareket. Akşam yemeğinizi gemide açık büfe olarak alacaksınız. Geceleme gemide.

  07 AĞUSTOS 2020 CUMA: HELSİNKİ
  Sabah erkenden alınacak İskandinav usulü kahvaltıdan sonra gemiden check-out işlemleri gerçekleştirilecektir. Gemiden inişimizin ardından valizlerimizi alarak liman bölgesinde bizleri bekleyen özel otobüsümüze yerleşme. Helsinki’de ki otelimize transfer olmadan önce panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli tekne turuna iştirak edebilirler. Bu yemekli turda Helsinki’ yi çevreleyen yüzlerce adanın yarattığı mükemmel geometriyi göreceksiniz. Geceleme otelimizde.

  08 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ: HELSİNKİ / İSTANBUL
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra çevreyi tanımak ve alışveriş yapmak için serbest zaman (bugün odaların 12’ye kadar boşaltılması gerekmektedir). Öğleden sonra rehberinizin belirteceği saatte otelimizden ayrılacak ve havalimanına hareket edeceğiz. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra THY’ye ait TK1764 no.lu sefer ile 19:00’da İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 22:25’de varış. Turumuzun sonu.

  TOPLAM 09 GECE / 10 GÜN

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Kopenhag – Helsinki / İstanbul arası THY ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
  *Bergen / Stockholm arası yerel havayolları ile tek yön uçuş ve havalimanı vergileri. 
  *Kopenhag’da 1 gece Scandic Kodbyen, Oslo’da 1 gece Radisson Blu Scandinavia Hotel, Balestrand’da 1 gece Kviknes Hotel, Bergen’de 1 gece Thon Orion Hotel, Stockholm’de 2 gece Elite Palace Hotel, Helsinki’de 1 gece Original Sokos Hotel veya benzerlerinde açık büfe sabah kahvaltıları bazında konaklamalar.
  *Kopenhag / Oslo arası DFDS gemisi ile dış kabinlerde geçiş.
  *Stockholm / Helsinki arası Silja Line gemisi ile dış kabinlerde geçiş.
  *Stockholm / Helsinki arası gemide alınacak olan 1 adet açık büfe sabah kahvaltısı ve 1 adet akşam yemeği (kişi başına 1 bardak yerel bira veya bir kadeh yerel şarap veya bir adet yerel meşrubat dahildir.)
  *Balestrand’da 1 adet set menü yemek. (Yemeklere içki ve meşrubat dahil değildir.) 
  *Gemi’lerde alınacak 2 adet açık büfe yemek. (Yemeklere içki ve meşrubat dahil değildir.) 
  *Oslo’dan Bergen’e kadar grubumuz ile birlikte olacak konforlu otobüs.
  *Tüm havalimanı ve gemi limanı transferleri.
  *Fiyordlarda 2 gece / 3 gün esasına göre özel otobüsümüz ile yukarıda programda belirtilmiş olan katedilecek parkur.
  *Tek yön Myrdal – Flam dağ treni bileti 
  *Fiyordlar’daki ferry boat geçiş ücretleri.
  *Otoban vergileri.
  *Kopenhag, Oslo, Bergen, Stockholm, Helsinki yarımşar günlük panoramik şehir turları.
  *Bergen’de Flobahn teleferiği ile tepeye iniş ve çıkış bileti.
  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.
  *Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası 

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (kuru temizleme, telefon, mini bar, vs.)
  *Schengen vize ücreti. (Yeşil pasaport sahibi misafirlere vize gerekmemektedir)
  *Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz).
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75’lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz. **70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda (Schengen statüsüne göre iç hat olarak değerlendirilmektedir) uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour force majeur durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
  *Ekstra turlar en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 15 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
  *Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
  *Otellere check-in saati Avrupa’da 14:00 – 15:00 arası, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Bu programa İstanbul dışından iştirak edecek olan yolcularımız iç hat farkı ödeyerek hem İstanbul’a gidiş dönüş olarak uçabilir hem de bulundukları şehirden Kopenhag’a kadar check-in yapabilirler.
  *Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir.
  *İskandinavya’nın Fiyord’lar bölgesinde sezon sadece 3 ay ve otellerdeki doluluk oranı yüksek olduğu için programda belirtilen Fiyord Köylerinin isimleri değişebilir. Balestrand, Vik veya Laerdal olabilir. Bununla birlikte Fiyord Köylerin’deki otellerin sezonları çok kısa sürdüğünden dolayı odalara valiz taşınması hususunda personel eksikliği bazen söz konusu olabilmektedir. (az personel çalışmasından ötürü) Bu konuda rehberiniz elinden geleni yapacaktır.
  *Seyahat esnasında alınacak olan tüm kahvaltılar ve yemekler oldukça zengin olup genelde balık ağırlıklıdır. Alınacak olan yemeklerin yerleri programda belirtildiği gibi otel yerine yerel restoranlarda veya tam tersi şekilde de alınabilir.
  *Turumuz esnasında kalınacak olan oteller merkezi ve kategorisi yüksek olan otellerdir. Ancak fiyordları dolaşırken kalınacak olan otellerin standardı büyük şehirlerdeki otellerin aksine standart olarak daha düşük olmasına rağmen her türlü konfora haizdir.
  *Gidilecek olan ülkelerin hava şartları Türkiye’den biraz daha serttir. Dolayısıyla yanınıza mutlaka kalın bir hırka veya mont veya kaban, bir adet yağmurluk, rahat yürüyebileceğiniz bir çift ayakkabı alınız.
  *Gidilecek olan ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar. (Gerek Danimarka Kronu, gerek Norveç Kronu gerekse İsveç Kronu’nu banka veya döviz büfelerinden seyahate çıkmadan önce tedarik edebilirsiniz.) (Finlandiya’da Euro kullanılmaktadır.)
  *Cep telefonlarınız yurt dışı kullanımına açık ise gidilen her yerde cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz.
  *Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması gerekmektedir.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni biletin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk ve fotoğraf makinesi alınız.)
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun Schengen vizesine ihtiyacı vardır. (Yeşil, Gri, Kırmızı Pasaportlar sahipleri hariç) Schengen vizesi için Golden Bay Tour vize alımlarında yardımcı olabilir. Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması kesinlikle gerekmektedir. 
  *Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Golden Bay Tour’a ödenen meblağ vize alınamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Restoranlarda menüler oldukça büyüktür. Dolayısıyla sipariş verirken buna dikkat ediniz. Aksi takdirde tabağınızda yenememiş olarak ciddi bir porsiyon bırakabilirsiniz. 
  *Program esnasında kullanılacak olan otobüsler en fazla 5 yaşında olup seyahate iştirak eden yolcu sayısına göre en az 21 koltuklu en fazla 54 koltukludur. Otobüs yolculuğu esnasında kişi başına 1 adet valiz ve 2 adet el çantası alınabilir.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız. Danimarka Konsolosluğu veya Büyükelçiliği müracatları şahsen ve randevu ile kabul etmektedir. Randevularınız Golden Bay Tour tarafından siz istediğiniz takdirde alınabilir.
  *Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslararası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Golden Bay Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb. artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

 • İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı: 2.399€
  Tek Kişi Farkı: 650€
  Üçüncü Kişi İndirimi: Sorunuz
  2-11 Yaş Arası: 2.199€

Misafir Yorumları

yorumlarNURBANU PEKOL

Sevgili Tuba hanım,

sayenizde çok keyifli bir gezi yaptık çok teşekkürler. Her zamanaki gibi Goldenbay tarafından düzenlenen herşey sorunsuz geçti. Tuna ve Akdeniz turlarını dört gözlen bekliyoruz. bu arada sizin Peru turunuzu çok övdüler.Lütfen Kasım için aklınızda olalım...Çin olursa tekrar bizi unutmayın lütfen.

Sizlere çok teşekkür ederiz,iyiki varsınız.

Nurbanu PEKOL

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarZEYNEP ULAŞAN

Tuba hanim,

Bizlere yasattiginiz tum guzel turlar icin gercekten cok tesekkurler. Hepsi ayri ayri cok keyifli idi. Daha nicelerinde bulusmak uzere . Sevgiler

Zeynep ULAŞAN

 

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1