Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Uzakdoğu & Asya » HOLLAND AMERICA WESTERDAM ile GÜNEY DOĞU ASYA EGZOTİK ADALAR
HOLLAND AMERICA WESTERDAM ile GÜNEY DOĞU ASYA EGZOTİK ADALAR

HOLLAND AMERICA WESTERDAM ile GÜNEY DOĞU ASYA EGZOTİK ADALAR

Singapur – Phuket – Langkawi – Penang – Kuala Lumpur – Jakarta Semerang / Cava Adası – Surabaya – Bali – Singapur
Tarihler: 08 Aralık 2023
Günler: 16 Gece 17 Gün
2799 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1. Gün / 08.12.2023                      İSTANBUL – SİNGAPUR (TAYLAND)

  İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 15.00’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 208 no’lu seferi ile saat 17.55’de Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.


  2. Gün / 09.12.2023   SİNGAPUR (TAYLAND)

  Yerel saat ile sabah saat 09.20 ‘de  Singapur havalimanına varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Singapur Limanı’nda demirli olan gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00’de limandan hareket edecektir.

   

   

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  3

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  4

    Phuket

  Tayland

  08.00

  17.00

  5

    Langkawi

  Malezya

  08.00

  17.00

  6

    Penang

  Malezya

  08.00

  17.00

  7

    Kuala Lumpur (Port Klang)

  Malezya

  08.00

  17.00

  8

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  9

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  10

    Jakarta

  Endonezya

  07.00

  16.00

  11

    Semerang / Cava Adası

  Endonezya

  09.00

  18.00

  12

    Surabaya

  Endonezya

  08.00

  17.00

  13

    Bali (Celukan Bawang)

  Endonezya

  08.00

  23.00

  14

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  15

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

   

  16. Gün / 23.12.2023            SİNGAPUR (TAYLAND)

  Gemimiz yerel saat ile 07.00'de Singapur Limanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur Havalimanı’na transfer sonrası Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 55 no’lu seferi ile saat 23.45’ te İstanbul  Havalimanı’na hareket. Geceleme uçakta.

   

  17. Gün / 24.12.2023             İSTANBUL HAVALİMANI

  Yerel saat ile 06.10’da İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

  İyi seyahatler dileriz…

 • TUR ÜCRETİ  (Kişi Başı)                            

  08 Aralık 2023

  Promo İç Kabin

  2.799 €

  İç Kabin

  2.999 €

  İç Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

  Kısıtlı Görüş Dış Kabin

  3.199 €

  Dış Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

  Dış Kabin

  3.299 €

  Dış Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

  Balkonlu Kabin

  3.599 €

  Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

  Suit Kabin

  Sorunuz

  3/4. Kişi (yetişkin & çocuk)

  Sorunuz

  Personel Bahşişleri

  217 USD (Gemide Ödenecektir)

  Vize Bilgisi

  Endonezya Vizesi Gemide Alınacaktır (30 Usd)

  Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.

 • Geminin İlk Seferi: 2004 /2023 Yenilenme

  Yolcu sayısı: 2362 kişi

  Personel sayısı: 817 kişi

  Tonaj: 82.348 gross ton

  Uzunluk: 290 metre

  Genişlik: 32 metre

  Kabin sayısı: 984

  Yolcu katı sayısı: 12

Misafir Yorumları

yorumlarMELİHA ÇIRPANLI

Baltık Başkentlerine seyahat etmiştim süper hizmet
Aldık harika tatil yaptık Rehberlik hizmeti veren Feri Hanımefendiye sevgilerimi gönderiyorum

Meliha ÇIRPANLI

yorumlarSEVAL KARAMANLIOĞLU

MSC Cruize splendida ile Italya Franca ispanya fas portekiz turuna katilmistik kasim 2016 da,Golden bay turizm duzenledigi 09 temmuz 2017 Amerikan Holland line NORVEC tutuna katildik 15 gun muhtesemdi rehberimiz Serdar Guzelce 'nin katkilariyla tesekkurler.

Seval KARAMANLIOĞLU

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim