Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
YURTDIŞI TURLARI
Anasayfa » Yurtdışı Turları » Afrika Turları » G. AFRİKA CUMHURİYETİ & ZİMBABWE & BOTSWANA
G. AFRİKA CUMHURİYETİ & ZİMBABWE & BOTSWANA

G. AFRİKA CUMHURİYETİ & ZİMBABWE & BOTSWANA

Kısa & Uzun program seçeneği ile…
Tarihler: 29 Şubat 2020
Günler: 7 GECE 8 GÜN veya 10 GECE 11 GÜN
1850 $
REZERVASYON
 • 29 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ: İSTANBUL / DUBAI / CAPE TOWN
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour kontuarı önünde saat 13:45’de buluşma. Golden Bay Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Ardından Emirates Havayolları’na ait EK124 nolu sefer ile saat 16:30’de Dubai’ye ve burada yapılacak bir aktarma ile kıtanın en ucundaki en büyük şehir olan Cape Town’a hareket. Geceleme uçakta. 

  01 MART 2020 PAZAR: CAPE TOWN
  Yerel saat ile 11:45’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize gitmeden evvel ünlü Masa Dağına çıkacağız. (Hava şartları müsait olduğu takdirde Teleferik ile çıkış - bu dağa çıkış için havanın açık ve bulutsuz olması gerekmektedir.) Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşamüzerine doğru rehberiniz ile birlikte Cape Town’un en canlı ve en önemli bölgesi olan Victoria & Alfred’e yürüyerek gidip alışveriş yapabilir ya da burada bulunan barlarda içkilerinizi yudumlayıp, yemek yiyip okyanus manzarasını seyredebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  02 MART 2020 PAZARTESİ: CAPE TOWN (STELLENBOSCH & VINEYARDS)
  Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra Cape Town şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Masa Dağı, Bartolomeus Heykeli, Company Gardens, Jan Van Ribbeck Heykeli, Saint George Katedrali, Malay Mahallesi göreceğimiz yerler. Şehir turundan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stellenbosch & Vineyards turuna iştirak edebilirler. Bu turumuzda dünyanın hatırı sayılır şarap üreticilerinden biri olan Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en özel bağlarını ve bununla birlikte Hollanda’lı göçmenlerin hala o eski gelenek ve görenekleri ile yaşadıkları Stellenbosch’u ziyaret edeceğiz. Yüzyıllardır şarap yolu diye de adlandırılan bu turda çok ucuza çok kaliteli hediyelik şaraplar satın alabilirsiniz. Ayrıca vaktimiz kaldığı takdirde Spier’de Afrika Kartallarını gözlemleyebileceğimiz bir kuş Rehabilitasyon merkezini de ziyaret edeceğiz. Geceleme otelimizde.
   

  03 MART 2020 SALI: CAPE TOWN (ÜMİT BURNU)
  Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli ve kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz fokların yaşadığı Houtbay Adası, ünlü Chapmans Tepeleri ve Atlantik Okyanusu ile Hint Okyanusu’nun birleştiği nokta olan ünlü denizci, kâşif Vasco de Gama’nın geçtiği Ümit Burnu turuna katılabilirler. Bu turda ayrıca Cape Point’teki dünyanın en yüksek fenerini ve Boulders Beach’teki penguenleri göreceksiniz. Öğle yemeği dahil olan bu turda yemeğimizi deniz kenarında yerel bir restoranda açık havada alacağız. Öğle yemeğinin ardından Ümit Burnu ve Cape Point’te füniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  04 MART 2020 ÇARŞAMBA: CAPE TOWN / SUN CITY
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait MN456 nolu sefer ile saat 08:50’de Johannesburg Lanseria havalimanına hareket. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile palmiye ağaçları, suni gölleri, suni denizleri ve plajlarıyla beraber kumarhane, lüks oteller, golf şampiyonası merkezi ve Afrika’nın incisi olarak bilinen Sun City’e transfer. Burası inanılması çok güç şartlar altında Kıta Afrika’sında muazzam paralar harcanarak yoktan var edilmiş tüm dünyadan turistlerin akın ettiği bir kumar ve eğlence merkezidir. Yol üzerinde dileyenler ekstra olarak Aslan Parkını ziyaret edebilirler. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam üzerine doğru yürüyerek Sun City’i tanıtan bir keşif turu yapacağız. Akşam yemeği serbest olarak alınacaktır. Geceleme otelimizde.

  05 MART 2020 PERŞEMBE: SUN CITY
  Sabah erkenden Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en güzel Safari Parklarından biri olan Pilanesberg’e hareket. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuğundan sonra varış. (Bu park Sun City’e bitişik olup, 2005 senesinde Dünya Turizm Örgütü tarafından Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en iyi Safari Parkı seçilmiştir.) Açık araçla yapacağımız yaklaşık 2 - 3 saatlik safari sırasında kendi doğal yaşamları içerisinde 5 büyükler diye adlandırılan aslan, leopar, fil, gergedan ve bufalo, ayrıca zebra, zürafa, antilop gibi 54 farklı memeli türünü sabahın erken saatinde kendi doğal alanlarında beslenirken görme şansımız olacak. Dinlenmek ve otelimizin imkanlarından istifade etme için serbest zaman. Akşama doğru dileyenler safariyi ekstra olarak tekrarlayabilirler. Geceleme otelimizde.

  06 MART 2020 CUMA: SUN CITY / JOHANNESBURG / ISTANBUL 
  Sabah kahvaltısının ardından ülkenin en kozmopolit, en modern ve en büyük şehri Johannesburg’a hareket. Yolda arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Lesedi Kültürel Köyü turuna katılabilirler. Bu tema köyde, Güney Afrika bozkırlarında yaşayan kabilelerin gelenekleri ve yaşam tarzları hakkında gösteriler izleyip yaşam alanlarını gezebileceğiz. Zulu’ların savaş mızrakları ve samimi kulübeleri, Xhosa’ların mükemmel örülmüş çatıları ve kendilerine özgü beyaz battaniyeleri, Pedi kabilesinin ritmik davul ve ıslıkları, Basotho’ların koni şeklindeki kasketleri, kalın ve renkli battaniyeleri, Nbedele’lerin rengarenk evleri görülecekler arasında. Barbekü alacağımız öğle yemeğimizin ardından kabilelere özgü eşyaların bulunduğu mağazadan alışveriş fırsatımız da olacak. Tur bitiminde Johannesburg’a hareket. Kısa bir yolculuktan sonra varış. Otelimize transfer olmadan önce şehri tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Houghton, Rosebank, Sandton göreceğimiz yerlerden bazıları (yeterli zaman kaldığı takdirde Mandela’nın Evi panoramik olarak görülecektir.) Daha sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
  (KISA GÜNEY AFRİKA PROGRAMIMIZA KATILAN MİSAFİRLERİMİZİN OTEL–HAVALİMANI TRANSFERLERİ AYRI OLARAK ÖZEL BİR ARAÇ VE YEREL ŞOFÖR VASITASI İLE YAPILACAKTIR. YEREL ŞOFÖR TRANSFERDEN SORUMLU OLUP, CHECK-IN İŞLEMLERİNDEN SORUMLU DEĞİLDİR)
  Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Emirates Havayolları’na ait EK 766 nolu sefer ile 22:20’de Dubai’ye hareket. Burada yapılacak aktarma ile Istanbul’a hareket. 07 Mart Cumartesi günü yerel saat ile 14:45’de varış. Güney Afrika turumuzun sonu. 

  07 MART 2020 CUMARTESİ: JOHANNESBURG / VİCTORİA ŞELALELERİ (ZİMBABWE)
  Sabah erken saatte Johannesburg havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait sefer ile saat 10:50’de 1905 yılında ünlü kaşif ve misyoner Sir David Livingston tarafından keşfedilmiş Zambezi Nehri’nin ve UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilen, dünyanın en büyük 3 şelalesinden biri olan doğal şaheser Victoria şelalelerine ulaşmak üzere havalimanına hareket. Kısa bir uçuştan sonra 12:25’de varış. Vize işlemlerinin ardından havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Zimbabwe’de bulunan otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek ve çevreyi keşfetmek için serbest zaman. Akşamüzeri gün batımını izlemek için Zimbabwe Nehri üzerindeki bir tekneye binip içkilerimizi yudumlayıp bizlere sunulan snackler’den tadacağız. Geceleme otelimizde.

  08 MART 2020 PAZAR: VİCTORİA ŞELALELERİ / (BOTSWANA TURU)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra çevreyi tanımak ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek Botswana turuna katılarak tekne ile Chobe Nehri üzerinden yeni bir ülke ziyaret etme şansı, hem de güzel bir Safari yapma şansı yakalayabilirler. Ya da dileyenler ekstra olarak dünyanın en yüksek bungee jumping noktasında bu nefes kesici atraksiyonu yapabilir, helikopter ile gezebilir vb. aktivitelerde bulunabilirler. Akşam yemeği serbest olarak alınacaktır. Geceleme otelimizde.

  09 MART 2020 PAZARTESİ: VİCTORİA ŞELALELERİ / JOHANNESBURG / DUBAİ 
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra muhteşem şelaleleri göreceğiz. Zambiya ve Zimbabwe arasında sınır teşkil etmek suretiyle Nehir üzerinde yer alan Victoria Şelaleleri, adını Kraliçe Victoria’dan almıştır. Yaklaşık 1,7 km genişliğinde ve 128 metre yüksekliğinde olmakla birlikte, üzerinde hiç kaybolmayan bir gökkuşağı bulunmaktadır. Ardından havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel havayollarına ait sefer ile 13:25’de Johannesburg’a hareket ve saat 15:05’de varış. Valizlerimizi almamızın ardından uçuş vaktimiz geldiğinde Emirates Havayolları’nda check-in işlemlerimizi tamamlayacağız. EK1368 nolu sefer ile saat 22:20’de Dubai’ye hareket ve geceleme uçakta. 

  10 MART 2020 SALI: DUBAİ / İSTANBUL
  Yerel saat ile 08:15’de Dubai’ye varış ve burada yapılacak aktarma ile 10:40’da İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile 14:45’de İstanbul Yeni havalimanına varış. Turumuzun sonu. 

  TOPLAM 07 GECE / 08 GÜN – GÜNEY AFRİKA PROGRAMI
  TOPLAM 10 GECE / 11 GÜN – GÜNEY AFRİKA & ZİMBABWE PROGRAMI

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Dubai / Cape Town – / Johannesburg / Dubai / İstanbul arası Emirates Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.
  *Cape Town / Johannesburg arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı iç hat uçak bileti. 
  *Johannesburg / Victoria Falls / Johannesburg arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak biletleri.
  *Emirates Havayolları ve yerel havayolunun uçuş ve güvenlik vergileri.
  *Cape Town’da 3 gece AC Marriott Hotel’de, Sun City’de 2 gece Soho Hotel’de veya bir benzerinde açık büfe kahvaltı bazında konaklamalar. – (Kısa ve uzun program için geçerlidir.)
  *Capetown’da Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.
  *Capetown ve Johannesburg’da yarımşar günlük panoramik şehir turları.
  *Capetown’da Masa Dağına çıkış
  *Pilanesberg Milli Park’ında üstü açık safari araçları ile 1 adet safari.
  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.
  *Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası. 

  Uzun Program için geçerli ek servisler: 
  *Johannesburg’da 1 gece Park Inn Sandton Hotel’de, Zimbabwe’de 2 gece Cresta Sprayview Hotel’de veya bir benzerinde açık büfe kahvaltı bazında konaklamalar. 
  *Victoria Şelaleleri - Zambezi Nehrinde tekne ile gün batımı turu ‘Signature Deck’ 
  (Teknede snack tarzı yiyecekler ve içkiler dahildir).
  *Araç ile Zimbabwe’de Victoria Şelaleleri turu. 
  *Programda belirtilen parkur için özel araç ile transferler.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (minibar, bar, restoran, telefon, kurutemizleme)
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
  *Zimbabwe’ye girişte ödenecek olan vize ücreti (çift girişli vize ortalama 50USD).
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurt dışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75’lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  Çocukları ile seyehat edecek ailelerin dikkatine:
  Güney Afrika İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre  01 Ekim 2014 tarihinden itibaren bu ülkeye seyahat edecek ve/veya seyahatine bu ülkeden başlayacak 18 yaş altındaki çocuklar için bazı yeni uygulamalar yürürlüğe girmiştir. Buna göre pasaportun haricinde aşağıdaki belgelerin bulundurulması ülkeye girişte herhangi bir aksilik yaşanmaması açısından zorunludur; 
  Her iki ebeveyn ile seyahat edildiğinde çocuğun detaylı doğum belgesi ile birlikte tam vukuaatlı nüfus belgesi (nüfus müdürlüğünden) ve çocuğun nüfus cüzdanının bulundurulması, 
  Ebeveynlere ait evlilik cüzdanının bulundurulması, Ebeveynlerden sadece 1 tanesi ile seyahat edilmesi halinde yukarıdaki belgelere ilave olarak seyahatte bulunmayan ebeveyne ait muavakatname (seyahat tarihinden maksimum 3 ay önce alınmış) veya mahkeme tarafından verilmiş velayet belgesinin yanlarında bulundurulması, Ebeveynlerden 1 tanesinin vefat etmiş olması durumunda ise ölüm belgesinin de yanlarında bulundurulması,18 yaş altındaki genç seyahat edeceği zaman yukarıdaki aile durumlarına bağlı olarak belgeleri yanında bulundurması; bahsedilen dokümanların İngilizce lisanı haricinde olanların, yeminli tercüman tarafından İngilizceye çevirilmiş olması gerekmektedir..!

  NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
  *Ekstra turlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 10 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
  *Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
  *Otellere check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Programda belirtilen ve fiyatlarımıza dahil olan akşam yemekleri otel dışında yerel restoranlarda da alınabilir. Yemekler set menü şeklindedir.
  *Otellerde 3’lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir. (Ayrıca çoğu otel 3 Yetişkin (triple) kabul etmemektedir. Bazı oteller 12 yaş altı çocukların aileleri ile kalmalarına müsaade etmekte, ilave yataklar diğerlerinden farklı (açılır kanepe tipi) olmaktadır. 
  *Seyahat edeceğiniz ülke kendi yerel para birimini kullanmaktadır ve konvörtıbl değildir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları veya EURO götürmenizi tavsiye ederiz.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 30 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE GOLDEN BAY TOUR İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER)  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
  *Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
  *Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay ve en az “4 boş vize sayfası” olması gerekmektedir.
  *Bu seyahatiniz için sıtma ilacı almanızı tavsiye ederiz. Bu bir zorunluluk değildir, sadece tavsiye niteliğindedir.
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni biletin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı ve yağmurluk alınız).
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Dünyadaki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslararası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Golden Bay Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb. artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.
   

 • Kısa program için;

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı: 1.850$
  Tek Kişi Farkı: 420$
  2-11 Yaş Arası: Sorunuz

  Uzun program için;

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı: 2.799$
  Tek Kişi Farkı: 550$
  2-11 Yaş Arası: Sorunuz

Misafir Yorumları

yorumlarOSMAN BARIŞ YAY

Hizmet ve insan kalitesi,fevkalade

Osman Barış YAY

yorumlarBEYZA TUNCAY

Çok kaliteli bir tur organisyonuher seferinde mutlu olduk.

Beyza TUNCAY

yorumlarZEYNEP ULAŞAN

Tuba hanim,

Bizlere yasattiginiz tum guzel turlar icin gercekten cok tesekkurler. Hepsi ayri ayri cok keyifli idi. Daha nicelerinde bulusmak uzere . Sevgiler

Zeynep ULAŞAN

 

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1