Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Douro Nehri » DOURO CRUISER ile LİZBON & PORTO VE DOURO NEHRİ
Exclusive
DOURO CRUISER ile LİZBON & PORTO VE DOURO NEHRİ

DOURO CRUISER ile LİZBON & PORTO VE DOURO NEHRİ

Lizbon(1) – Porto Villa Nova de Gaia(1) – Regua(1) - Pinhao(1) – Pocinho Vega de Terron (*Salamanca) – Entre os Rios - Porto(2)
Tarihler: 22 Ekim 2022
Günler: 8 Gece 9 Gün
1799 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün                İSTANBUL – LİZBON (PORTEKİZ)

  22 Ekim 22         İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Hava Yolları kontuarı önünde 05.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yollarının, TK 1755 numaralı seferi ile saat 07.25’de Lizbon’a hareket. Yerel saat ile 10.20’de Porto'ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Lizbon şehir turu yapıyoruz. Daha sonra otelimize transfer geceleme otelimizde.

   

  02. Gün              LİZBON –PORTO (PORTEKİZ)
  23 Ekim 22         Sabah kahvaltıdan sonra Lizbon’dan Porto ya özel otobüsümüzle transfer. Yol üzerinde Hıristiyanlar ve Portekizliler için oldukça kutsal bir şehir olan Fatima’ya uğrayıp Porto’da nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında Vila Nova de Gaia'da geceleme.
   


  03. Gün               VİLA NOVA DE GAİA/PORTO - REGUA - PİNHAO             
  24 Ekim 22         Sabah saat 06.00'da Vila Nova de Gaia'dan Regua'ya hareket edilmektedir. Öğle 13:00 varışı takiben dileyen misafirler ekstra Quantino Bağ Gezisine katılabilirler. Yarım saat sonra 13:30'da Pinhao için limandan hareket edilmektedir. Saat 17:00 varış ve gemi Pinhao'da gecelemektedir.         


  04. Gün                PİNHAO - POCİNHO - VEGA DE TORRON                            
  25 Ekim 22         Sabah saat 06.30'da Pocinho'ya hareket edilmektedir. Öğlen 14:00'da varışı takiben dileyen misafirler ekstra Feiguera Castello Rodrico Gezisine katılabilirler. Yarım saat sonra 13:30'da Vega de Torron için limandan hareket edilmektedir. Saat 17:00 varış ve gemi Vega de Torron'da gecelemektedir.        

   

  05. Gün               VEGA DE TORRON                        
  26 Ekim 22         Gemimiz tam gün Vega de Torron limanında demirli olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra Salamanca Gezisine katılabilirler. Geceleme Vega de Torron limanında gerçekleşecektir.            


  06. Gün               VEGA DE TORRON - PİNHAO - REGUA                                
  27 Ekim 22         Sabah saat 06.30'da Pinhao'ya hareket edilmektedir. 11:30''da varışı takiben dileyen misafirler ekstra Avessada Çiftliği Gezisine katılabilirler. Yarım saat sonra 12:00'da Regua için limandan hareket edilmektedir. Saat 17:30 varış ve gemi Regua gecelemektedir.              

   

  07. Gün                REGUA - ENTRE OS RİOS - VİLA NOVA DE GAİA                                             
  28 Ekim 22          Sabah saat 09:00'da Entre os Rios'a hareket edilmektedir. Öğleden sonra 15:00''da varışı takiben dileyen misafirler ekstra Guimares Kalesi Gezisine katılabilirler. Yarım saat sonra 15:30'da Vila Nova de Gaia / Porto için limandan hareket edilmektedir. Saat 19:00'da varış ve gemi Vila Nova de Gaia / Porto'da gecelemektedir.      


  08. Gün               VİLA NOVA DE GAİA                                                                
  29 Ekim 22         Gemimiz tüm gün Vila Nova de Gaia / Porto limanında demirli olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra Porto Şehir & Ürün Tadımı Gezisine katılabilirler. Gemi Vila Nova de Gaia / Porto limanında gecelemektedir.         


  09. Gün               PORTO -  İSTANBUL
  30 Ekim 22         Erken kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Porto Havalimanına transfer .  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1452 numaralı seferi ile saat 11.00’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.40’da varış ve turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘ndan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Bin Rota sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  *BinRota, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. BinRota, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  * Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  * Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

  *Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

  Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  *Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

  *Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  *Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

  *Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

  *Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

  *Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Bin Rota sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 • TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

  KATEGORİLER

  22.10.2022

    Orta Kat Standart Geniş Pencere Kabin (14m2)

  1.799 €

    Orta Kat Superior Geniş Pencere Kabin (15m2)

  1.899 €

    Üst Kat Superior Balkonlu Kabin (14m2)

  2.099 €

    Üst Kat Deluxe Balkonlu Kabin (15m2)

  2.149 €

    Liman Vergisi & Havalimanı Vergisi & İptal Teminatlı

    Seyahat Sağlık Sigortası (Paket fiyata dahildir.)

  480 € (Yukarıdaki Fiyatlara Dahildir)

    Nehir Gemisi Servis Hizmet Ücreti

    Gemide misafir tarafından direkt olarak gemiye ödenir

  77 €

    SINGLE Oda Farkı:

   

    ÇOCUK İndirimi:

    BEBEK:

  Orta Kat Kabinlerde +1499 €, Üst Kat Kabinlerde +1699 €

   

  Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

 • 2008 yılında seferlerine başlayan 2017 yılında tamamen yenilenen geminin uzunluğu 78m, genişliği 12m.

  Toplam 3 katlı olan gemide 65 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 130 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur.

  Orta Kat kabinler pencereli üst kabinler de balkonlu kabinlerdir

Misafir Yorumları

yorumlarBİRSEN & NEJAT EFEOĞLU

Bu güzel bulusmayı organize eden başta Sevgili Tuğrul ve Sezen'e, Golden Bay'in bizim için gereken her şeyi en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren üyelerine candan teşekkür ederiz. Sağlıkla nice buluşmalar olsun.

Birsen-Nejat EFEOĞLU

yorumlarŞULE ŞAHİN

Çok değerli Mülkiye mezunları ve sevgili katılımcılar, bir ODTÜlü olarak bu gezide sizleri tanıdığım ve yepyeni dostlar edindiğim İçin çok mutluyum. Başta Tuğrul bey ve Golden Bay olmak üzere herkese bu güzel gezi icin çok teşekkür ediyorum. Sonraki gezilerde sağlıkla görüşmek dileğiyle çok sevgiler

Şule ŞAHİN

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında