Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Amerika & Kanada Turları » DOMİNİK CUMHURİYETİ
DOMİNİK CUMHURİYETİ

DOMİNİK CUMHURİYETİ

Dominik Cumhuriyeti
Tarihler: 11 Mayıs
Günler: 5 gece 7 gün
2469 $
BİLGİ İSTEYİN
 • 11 / 12 MAYIS 2021 SALI - ÇARŞAMBA: İSTANBUL / LA ROMANA (DOMİNİK CUMHURİYETİ)
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları’nın kontuarı önünde saat 22:00’de buluşma. Rehberinizin gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Ardından Türk Havayollarına ait TK 3280 nolu sefer ile saat 02:00’de Dominik’e direkt uçuş. Sabah yerel saat ile 07:00’de La Romana havalimanına varış ve gümrük işleri sonrasında havalimanında bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile otelimize hareket ve odalarımıza yerleşme. Konaklama yapacağınız otelimiz alkollü içecekler dahil olmak üzere ‘Her şey Dahil’ konseptinde hizmet vermektedir. Otelinizde dinlenmek için serbest zaman. Denizden ve güneşten faydalanma imkanı. Akşam saat 21:00’de otelde Hoşgeldiniz Partisi – Welcome Party. Geceleme otelimizde.

  13 MAYIS 2021 – PERŞEMBE: DOMİNİK CUMHURİYETİ (Santo Domingo Turu) 
  Sabah kahvaltısı sonrası tam gün öğle yemeği dahil Santo Domingo şehir turu ve Zona Colonial gezisi için otelimizden hareket. Santo DomSanto Domingo gezimize Plaza Espana bölgesinden başlıyoruz. Amerika’nın ilk bilinen ticaret yolundan geçilerek Kristof Kolombun oğlu Diego’nun ve Kolombun aile üyelerinin yaşadığı sarayı ziyaret ediyoruz. Ticaret yolunda 15. Ve 16. yüzyıllarda inşa edilen ve depo olarak kullanılan Reales Atarazanaslari göreceğiz. Plaza De Espana bölgesinde Nicolás de Ovando'nun bir heykeli bulunmaktadır. Nicolas de Ovando soylu bir aileden gelen bir İspanyol asker ve İspanya'nın askeri bir tarikatı olan Alcántara Nişanı Şövalyesidir. Tarihi kraliyet evinin önünde 1753 tarihli güneş saatini bulunmaktadır. Bu saat 1990 yılında Santo Domingo Kolonyal Şehri UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi ne eklenmiştir. Plaza de Espana’dan ayrılarak şehrin ara sokaklarındaki tarihi yerleri keşfetmeye çıkıyoruz. İlk durağımız Panteon Nacional, 1714-1746 yılları arasında İspanyol Geronimo Quezada y Garçon tarafından inşa edilen Dominik’in ulusal kilisesidir. Calle de Mercedes, Telekomünikasyon Binası, Dominik’in ilk bankasi Bank Reservasin önünde geçerek yol üzerinde bulunan hediyelik eşya satan yerlere uğrayacağız. Larimar ve Mamajuana satan küçük dükkânları ziyaret ediyoruz. Son olarak Dominik’in ilk bilinen hastahanesi olan San Nicolás de Bari’yi ziyaret edip Santo Domingo’nun en çok turist çeken bölgesi olan Zona Coloniale ulaşıyoruz. Bu bölgede öğlen yemeği turumuza dahildir. Sonrasında otele dönüş için yola çıkacağız ve otelde serbest zamanımız olacaktır. Akşam yemeği otelimizde. 

  14 MAYIS 2021 – CUMA: DOMİNİK C. (TABACALERİA DE GARCİA PURO FABRİKASI) 
  Sabah kahvaltı sonrasında otelimizde serbest zaman. Öğlen yemeği sonrasında Puro fabrikası gezisi
  için lobide buluşma. TABACALERİA DE GARCİA PURO FABRİKASI için otelden hareket. Burada yapılacak gezi ve tanıtım sonrasında alışveriş imkanı. 1971 yılında kurulan Tabacaleria de Garcia günümüzde dünyanın en büyük el yapımı puro fabrikası olarak bilinmektedir. Tarihi ve ürünlerinin çeşitliliğiyle ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Sadece puro severleri değil fabrikayı ziyaret eden tüm turistlerin ilgisini çekmektedir. Fabrikada rehberimizin vereceği bilgiler eşliğinde puronun üretim sürecini aşamalarıyla birlikte görme şansımız olacaktir. Yaklaşık 4000 çalışanın yer aldığı fabrikada dünyaca ünlü Monte Cristo, Romeo y Julieta, Don Diego, Vega Fina gibi markaların üretimi yapılmaktadır.

  15 MAYIS 2021 – CUMARTESİ: ACUN MEDYA ÇEKİM PARKURLARI TURU
  Sabah kahvaltı sonrasında otelimizde bulunan Amfi Tiyatroda Pcr testi için buluşma* 
  13:30-18:00 Özel aracımız ile Acun Medya çekimlerinin yapıldıgı oyun parkuru ziyareti için otelimizden hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik çekim ziyaretimizin ardından yarışma parkurlarına geçilerek kişilerin kendi seçeceği partneri ve/veya bizim yapacağımız eşleşme ile parkurda yarışıyoruz. Akşam otele geri dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
  *PCR Test ücreti tur paketine dahildir.

  16 MAYIS 2021 – PAZAR: DOMİNİK CUMHURİYETİ (SAONA ADASI KATAMARAN GEZISI)
  Sabah kahvaltı sonrasında Katarmaran turumuz için Lobide buluşma. Saat 09:00’da otel iskelesinden Katamaran ile Saona Adasına doğru yola çıkıyoruz. Saona Adasına doğru giderken yolda Acun Medya çekimlerinin yapıldığı deniz parkurlarını uzaktan görme şansımız oluyor. Ada da yüzme, voleybol vb. aktiviteler için serbest zamanımız olacaktır. Katamaran içerisinde ücretsiz Ron ve soft içecek servisi, ada içerisinde ise ücretsiz açık büfe öğle yemeği Ron ve alkolsüz içecek eşliğinde sunulacaktır. Öğleden sonra saat 15:00’de Katamaranımız ile otele geri dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  Saona Adasi
  Dominik Cumhuriyeti'nin güneydoğu ucunda, anakaraya kısa bir mesafede bulunan tropikal bir adadır. Devlet tarafından korunan bir doğa rezervidir ve Parque Nacional Cotubanamá'nın bir parçasıdır. Ada, düzenlenen gezilerde katamaran ve küçük motorlu teknelerle gelen Dominik Cumhuriyeti'nin her yerinden turistler için popüler bir destinasyondur. Plajları ile bilinir , “Issız ada" ortamı arayan film yapımcıları ve reklamcılar tarafından birçok kez kullanılmıştır.

  17 MAYIS 2021 – PAZARTESİ: DOMİNİK CUMHURİYETİ / İSTANBUL 
  Sabah kahvaltı ve odaların boşaltılması ve check-out işlemlerini tamamlıyoruz. 09:30 otelimizden La Romana havalimanına transfer ve check-in işlemleri. Türk Hava Yolları’nın TK 3281 sefer sayılı uçuş ile saat 12:00’de İstanbul’a uçuyoruz. 

  18 MAYIS 2021 – SALI: İSTANBUL
  Yerel saat ile 06:00’da varış. Turumuzun sonu. 

  TOPLAM 05 GECE / 07 GÜN
   

 • fotoicon
  fotogaleri

 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  • Türk Hava Yolları özel seferi ile İstanbul – Dominik – İstanbul Ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
  • Belirtilen otellerde 5 gece Her Şey Dahil Konaklama
  • Tur sırasında tüm transferler
  • Programda Yer Alan tüm turlar
  • La Romana karşılamalı Türkçe Rehberlik hizmeti
  • Dönüş PCR Testi

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  • Yurtdışı çıkış pulu
  • Kişisel harcamalar ve alışverişler
  • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Business Class kişi başı farkı + $3000
  • Türkiye çıkışı için; Uçuştan 72 saat önce yapılmış PCR Testi
  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurt dışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75’lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:

  *Tur programı ve organizasyonu AF Seyahat Organizasyon tarafından yapılmıştır ve çeşitli acentalar tarafından satışa sunulmaktadır.

  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve yerel havayollarından alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.

  *Golden Bay Tour gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, şehirlerin program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

  *Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur operatörü yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.

  *Havayolunun veya havayollarının yapacağı rötarlardan veya uçak iptallerinden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir.

  *Havayolunun rötarından kaynaklanan ve yolcunun bağlantı uçuşunu kaçırmasından Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  *Panoramik şehir turları notlarda belirtilenlerin haricinde herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.

  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.

  *Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.

  *Türk yolcuların bu seyahatte herhangi bir vizeye ihtiyaçları yoktur. Ancak pasaport temdit sürelerinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması gerekmektedir.

  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz.

  *Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni biletin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına ücretsiz valiz hakkı 1 parça ve maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle Japonya ve Türkiye dönüşlerinde kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 7 kg olabilir.

  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır.

  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.

   

   

   

   

   

   

   

   

 • -VivaWyndham Dominicus Beach - All-Inclusive Resort
  https://www.wyndhamhotels.com/wyndham/la-romana-dominican-republic/viva-wyndham-dominicus-beach-an-all-inclusive-resort/overview
  Çift kişilik odada kişi başı: 
  Standart oda - 2.469$, Bungalow Bahçe manzaralı - 2.619$, Bungalow Okyanus manzaralı -2.749USD

  -Hilton La Romana, an All-Inclusive Resort
  https://www.hilton.com/en/hotels/lrmdohh-hilton-la-romana-an-all-inclusive-adult-only-resort/?SEO_id=GMB-HHLRMDOHH&y_source=1_MTIxNjk1MDAtNzE1LWxvY2F0aW9uLmdvb2dsZV93ZWJzaXRlX292ZXJyaWRl
  Çift kişilik odada kişi başı: Standart oda – 3.099$, Premium Yan Deniz manzaralı – 3.599$

 • EKSTRA TURLAR;
  14 MAYIS 2021-CUMA: Punta Cana Hard Rock Casino Turu Kişi Başı : 70 USD
  19:30: Otel Lobisinden hareket, 01:15 Casino’dan dönüş
   

Misafir Yorumları

yorumlarZEYNEP ULAŞAN

Tuba hanim,

Bizlere yasattiginiz tum guzel turlar icin gercekten cok tesekkurler. Hepsi ayri ayri cok keyifli idi. Daha nicelerinde bulusmak uzere . Sevgiler

Zeynep ULAŞAN

 

yorumlarBİRSEN & NEJAT EFEOĞLU

Bu güzel bulusmayı organize eden başta Sevgili Tuğrul ve Sezen'e, Golden Bay'in bizim için gereken her şeyi en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren üyelerine candan teşekkür ederiz. Sağlıkla nice buluşmalar olsun.

Birsen-Nejat EFEOĞLU

yorumlarMELİHA ÇIRPANLI

Baltık Başkentlerine seyahat etmiştim süper hizmet
Aldık harika tatil yaptık Rehberlik hizmeti veren Feri Hanımefendiye sevgilerimi gönderiyorum

Meliha ÇIRPANLI

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında