Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Akdeniz & Ege & Karadeniz » COSTA DİADEMA ile EGE & AKDENİZ & TÜRKİYE - 15 GÜN
COSTA DİADEMA ile EGE & AKDENİZ & TÜRKİYE - 15 GÜN

COSTA DİADEMA ile EGE & AKDENİZ & TÜRKİYE - 15 GÜN

Barcelona – Marsilya – Savona – Salerno – Sicilya – Girit Adası – İzmir – İstanbul(Geceleme) – Atina – Barcelona
Tarihler: 22 Ekim 2021
Günler: 14 Gece 15 Gün
1149 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1. Gün / 22.10.2021               İSTANBUL – BARCELONA, İSPANYA
  İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Hava Yolları’nın TK 1853 no’lu seferi ile saat 07.45’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 10.20’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Barcelona Limanı’na transfer. Costa Diadema Gemisi’ne giriş işlemlerinden sonra kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 19.00’da limandan hareket edecektir.

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  2

    Marsilya

  Fransa

  09.00

  18.00

  3

    Savona

  İtalya

  08.00

  17.00

  4

    Salerno

  İtalya

  15.00

  20.00

  5

    Catania (Sicilya)

  İtalya

  10.00

  18.00

  6

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  7

    Kandiye / Girit Adası

  Yunanistan

  09.00

  16.00

  8

    İzmir

  Türkiye

  09.00

  17.00

  9

    İstanbul

  Türkiye

  14.00

  Geceleme

  10

    İstanbul

  Türkiye

  -

  20.00

  11

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  12

    Pire / Atina

  Yunanistan

  06.00

  14.00

  13

    Denizde Seyir

  -

  -

  -

  14

    Denizde Seyir

  -

  -

  -


  15. Gün / 05.11.2021             BARCELONA, İSPANYA - İSTANBUL
  Yerel saat ile 08.00’de gemimiz Barcelona Limanı’na yanaşmış olacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Roma Havalimanı’na transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Hava Yolları’nın TK 1856 no’lu seferi ile saat 18.00’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 23.40’da varış. Turumuzun sonu.

   

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

   

  İyi seyahatler dileriz…

 •   TUR ÜCRETİ  (Kişi Başı)                               

   

    İç Kabin

  1149 €

    İç Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

    Dış Kabin

  1449 €

    Dış Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

    Balkonlu Kabin

  1749 €

    Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı

  Sorunuz

    Suit Kabin

  sorunuz

    3/4. Kişi (yetişkin & çocuk)

  sorunuz

    Vize Bilgisi

  Çok girişli Schengen (Yeşil pasaporta vizesiz)

    Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.


   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
  * Türk Havayolları ile İstanbul - Barcelona - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  * Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
  * Havalimanı & Liman vergileri (360 Euro)
  * Programda belirtilen tüm transferler
  * Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)


  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Geminin servis personeli bahşişleri (gemide nakit ya da kredi kartıyla ödenir)
  * Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
  * Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
  * Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
  * Seyahat sağlık ve iptal sigortası

  * Geminin servis personeli bahşişleri           
  * Vize ücreti
  * Yurtdışı çıkış harcı  

 • 5* COSTA DİADEMA

  Yapım tarihi: 11 Ocak 2013
  Yolcu sayısı: 4947 kişi
  Personel sayısı: 1253 kişi
  Tonaj: 133.019 gross ton
  Uzunluk: 305,7 metre
  Genişlik: 37,2 metre
  Kabin sayısı: 1504
  Yolcu katı sayısı: 14

Misafir Yorumları

yorumlarBEYZA TUNCAY

Çok kaliteli bir tur organisyonuher seferinde mutlu olduk.

Beyza TUNCAY

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında