Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Ren & Mosel Nehirleri » BAŞTANBAŞA İSVİÇRE ve DLX NEHİR GEMİSİ LEONORA ile ROMANTİK REN & MOSEL NEHRİ
BAŞTANBAŞA İSVİÇRE ve DLX NEHİR GEMİSİ LEONORA ile ROMANTİK REN & MOSEL NEHRİ

BAŞTANBAŞA İSVİÇRE ve DLX NEHİR GEMİSİ LEONORA ile ROMANTİK REN & MOSEL NEHRİ

Lyon – Annecy Gölü - Cenevre (1 Gece Konaklama)- Lozan- Montrö – Bern – Luzern – Zürih(1 Gece Konaklama) – Colmar - Strazburg – Mannheim (*Heidelberg) – Rüdesheim - Romantik Ren Parkuru - Koblenz – Cochem - Köln(*Düsseldorf)
Tarihler: 10 Temmuz 2022 **Kurban Bayramı
Günler: 6 Gece 7 Gün
999 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün                                  İSTANBUL – LYON - CENEVRE
  10 Tem 22 / Pazar                  İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Lyon ’a hareket ediyoruz. Lyon a vardıktan sonra özel aracımızla Fransa nın en güzel göllerinden biri olan Annecy gölü ve kasabasını ziyaret edip Cenevre ye geçiyoruz. Panaromik Cenevre turunun ardından otelimize transfer ve check in işlemleri sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde

   

  02. Gün                                  CENEVRE – LOZAN – BERN - ZÜRİH
  11 Tem 22 / Pazartesi             Sabah erken alınacak kahvaltıdan sonra tarihimizde önemli yer tutan Lozan ve Möntrö şehirlerini panoramik ziyaret ettikten sonra İsviçre nin başkenti Bern e hareket edeceğiz. Bern de öğle yemeği serbest olarak alınacaktır. Bern şehir turundan sonra yol üzerinde Zürih e yakın konumda görsel olarak kartpostal larda yer alan Luzern gölünde kısa bir molamız olacaktır. Daha sonra Zürihe devam edilecektir. Otelimize vardıktan sonra check in işlemleri sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde

   

  03. Gün                                  ZÜRİH – COLMAR - STRAZBURG
  12 Tem 22 / Salı                     Sabah erken alınacak kahvaltıdan sonra Zürih şehrinde panoramik turumuz yapıp Alsaz bölgesinin en meşhur şehirlerinden Colmar a devam ediyoruz. Colmar da arzu edenler Ekstra olarak mini tren ile şehri detaylı gezebilirler. Daha sonra Strazburg da gemimizin bağlı olduğu limana transfer. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz Strazburg limanından akşam 21:00 de hareket edecektir.

  Arzu eden misafirlerimiz Ekstra Strazburg Şehir turuna katılabilirler.

   

  04. Gün                                  MANNHEIM- RUDESHEIM
  13 Tem 22 / Çarşamba          Sabah 07:00 de  Mannheim limanına yanaşıyoruz. Gemimiz öğlen 13:30 de Mannheim den hareket edecektir. Keyifli bir seyir sonrası akşam gemimiz 19:00 de Rüdesheim limanına yanaşacaktır. Gemimiz gece Rüdesheim limanında demirli kalacaktır.

  Arzu eden misafirleriniz ile Manheim dan Ekstra Heidelberg turuna katılabilirsiniz.

   

  05. Gün                                  RUDESHEIM - KOBLENZ
  14 Tem 22 / Perşembe            Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Gemimiz öğlen 12:00 de Rüdesheim dan hareket edecektir. Ren Nehrinin en güzel kısmı olan Romantik Ren Geçişini yapacağız. Bu seyir esnasında 20 den fazla orta çağ döneminden kalmış kale ve muhteşem manzaralar görebilirsiniz. Gemimiz öğlen 16:00 da Koblenz e yanaşacaktır. Rehberlerimiz eşliğinde yürüyüş turu yapıyoruz. Geceleme Koblenz de gemimiz de olacaktır.

  Arzu eden misafirleriniz ile Ekstra Rüdesheim Tren turu ve Müzik müzesi turuna katılabilirsiniz.

   

  06. Gün                                  KOBLENZ – COCHEM
  15 Tem 22 / Cuma                 06:00 da Koblenz den hareket ediyoruz. Mosel Nehrinin içine doğru ilerleyip nefes kesici manzaralar eşliğinde Cochem e 13:30 da varıyoruz. Gemimiz akşam 19:30 de Cochem dan hareket edecektir.

  Arzu eden misafirleriniz ile Ekstra Reichsburg ve Cochem turuna katılabilirsiniz.

   

  07. Gün                                  KÖLN-DÜSSELDORF - İSTANBUL
  16 Tem 22 / Cumartesi          Sabah 08:00 de Köln limanına varıyoruz. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul Yeni Havalimanına hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

  Arzu eden misafirleriniz ile Ekstra Köln veya Düsseldorf turuna katılabilirsiniz.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

  gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

 • KATEGORİLER

  10.07.2022

    Dış Kabin (16m2)

  999 €

    Orta Kat French Balkonlu Kabin (16m2)

  1099 €

    Üst Kat French Balkonlu Kabin (16m2)

  1199 €

    Üst Kat Suite Kabin (24m2)

  1.499 €

    Liman Vergisi & Havalimanı Vergisi & İptal Teminatlı

  Seyahat Sağlık Sigortası (Paket fiyata dahildir.)

  450 € (Yukarıdaki Fiyatlara Dahildir)

    Nehir Gemisi Servis Hizmet Ücreti

    Gemide misafir tarafından direkt olarak gemiye ödenir

  40 €

  SINGLE Oda Farkı:

  ÇOCUK İndirimi:

  BEBEK:

    Dış Kabinde +899 €, Orta Kat F.Blk Kabinde +999 €, Üst Kat F.Blk Kabinde +1099 €, Suite Kabinde +1.299 €

    Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

 • 2008 yılında seferlerine başlayan gemi Avalon Scenery adıyla seferlerine başlamış daha sonra Ms Leonora olarak adı değişmiştir. 2017 yılında tamamen renove edilmiş ve takip eden yıllarda da yenileme işlemleri devam etmiştir. Uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 67 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 138 olarak belirlenmiştir. Dış ve French Balkonlu kabinler 16m2,  Suite kabinler ise 24m2 büyüklüğündedir.

  Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve masalar ve oturma yerleri ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin en alt katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi size gemide belirtilen masada alabilirsiniz. Geminin arka kısmında sizler için hazırlanmış olan Club Lounge Bar bölümünde iskambil oyunları, tavla ve okey gibi oyunlar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz.  

Misafir Yorumları

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında