Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Ren & Mosel Nehirleri » AMADEUS QUEEN İLE ROMANTİK REN NEHRİ & MUHTEŞEM MOSEL NEHRİ - TÜM TURLAR DAHİL
Exclusive
AMADEUS QUEEN İLE ROMANTİK REN NEHRİ & MUHTEŞEM MOSEL NEHRİ - TÜM TURLAR DAHİL

AMADEUS QUEEN İLE ROMANTİK REN NEHRİ & MUHTEŞEM MOSEL NEHRİ - TÜM TURLAR DAHİL

Amsterdam(1)(*Marken-Volendam) - Utrecht – Köln - Cochem - Koblenz ‘’Romantik Ren Parkuru Geçişi’’- Rüdesheim Mannheim(*Heidelberg) - Speyer - Strazburg - Basel
Tarihler: 05 Temmuz 2022 *Kurban Bayramı Turu
Günler: 7 Gece 8 Gün
2190 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1.Gün                  İSTANBUL – AMSTERDAM (HOLLANDA) (05.07.2022)                   
  Programımız, sizi havalimanındaki buluşma noktamıza götürmek üzere verdiğiniz adrese gelecek olan özel aracın adresinize ulaşması ile başlamaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşma, check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket etmektedir. Amsterdam'a varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Amsterdam Kanal Turu & Zaanse Schanse Değirmenler Turumuzu müteakip gemimize transfer ve check –in işlemleri gerçekleştirilmektedir. Gemimiz bu gece Amsterdam limanında demirli kalacaktır.

   

  2.Gün                  AMSTERDAM – UTRECHT (06.07.2022) 
  Sabah erken kahvaltıdan sonra Volendam Turumuz için gemiden özel aracımızla hareket edilecektir. 08:30’da Amsterdam’dan hareket eden gemimiz 12:30’da Utrecht limanına yanaşmaktadır ve 13:00’da Utrech’den hareket etmektedir.

   

  3.Gün                  KÖLN (ALMANYA) (07.07.2022)              
  Gemimiz öğlen 10:30’da Köln limanına yanaşmaktadır. Köln Şehir Turumuzun ardından serbest zaman. Gemimiz akşam 20:00 de Köln’den hareket etmektedir.

   

  4.Gün                  COCHEM – MOSEL NEHRİ (ALMANYA) (08.07.2022)                      
  Sabah Muhteşem Mosel Nehrinin içine doğru ilerleyip nefes kesici manzaralar eşliğinde Cochem’e 14:00’da varışın ardından Reichsburg ve Cochem Turumuz gerçekleşmektedir. Gemimiz 21:45’de Cochem’dan hareket etmektedir.

   

  5.Gün                  KOBLENZ – RÜDESHEIM Gemi ile Romantik Ren Parkuru Panoramik Geçiş (ALMANYA) (09.07.2022)

  Sabah 06:00 itibariyle Ren Nehrinin en güzel kısmı olan Romantik Ren Geçişini yapılmaktadır. Bu seyir esnasında 20’den fazla orta çağ döneminden kalmış kale ve muhteşem manzaralar görülebilmektedir. Gemimizin öğlen 11:00’da Rüdesheim’a varışının ardından Rüdesheim Tren  ve Müzik Müzesi Turu yapılmaktadır. Gemimiz akşam 22:00 de Rüdesheim Limanından hareket edecektir.          

   

  6.Gün                  MANNHEIM – SPEYER (ALMANYA) (10.07.2022)             
  Gemimiz sabah 06:00’da Mannheim limanına yanaşmaktadır. Bu limanda Heidelberg Şehir & Kale Turu yapılmaktadır. Gemimiz 13:00’da Mannheim’dan hareket edecektir. Saat 15:30’da Speyer’a varan gemimiz akşam 19:30’da limandan hareket edecektir.

   

  7.Gün                  STRASBOURG (FRANSA) (11.07.2022)  
  Sabah 07:30’da Strazburg limanına varışı takiben Strazbourg Kısa Panoramik Şehir Turu yapılmaktadır. Gemimiz 13:00’da hareket edecektir.

   

  8. Gün                 BASEL (İSVİÇRE) – İSTANBUL (12.07.2022)          
  Sabah 09:00'da Basel limanına varıyoruz. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Basel havalimanına transfer öncesi Colmar Şehir Turu. Check-in ve pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul Yeni Havalimanına hareket edilmektedir. Varışımızın ardından turumuz, özel şoför ve aracınız ile evinize transferinizle sona ermektedir.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Havayolları firmalarından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden dolayı gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmamaktadır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik Cruise Card ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, su ısıtıcı, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası birçok kabinde su ısıtıcı mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kabininize gelmeyebilir. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü bir güvenlik tatbikatı ve sunumu yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize bırakılacaktır. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para ve değerli zihniyet eşyalarınızın kaybolması ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika öncesinde gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Gemi seyahatinizin sonunda bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketlerin takılması gerekir. Sabah erkenden kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir daha sonra valizlerinizi toplanarak transfer yapılacak otobüslerin önünde dizilir. Yolcular tarafından burada teslim alınacaktır.

 • TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

  KATEGORİLER

  05.07.2022

    Orta Kat French Balkonlu Kabin (18m2)

  2.190 €

    Üst Kat French Balkonlu Kabin (18m2)

  2.290 €

    Liman Vergisi & Havalimanı Vergisi & İptal Teminatlı

  Seyahat Sağlık Sigortası ( Paket fiyata dahildir.)

  450 €

    Orta Kat French Balkonlu Kabin Single Farkı

   

  +1.600 €

    Üst Kat French Balkonlu Kabin Single Farkı

   

  +1.700 €

    Nehir Gemisi Servis Hizmet Ücreti

    Gemide misafir tarafından direkt olarak gemiye ödenir

  77 €

  SINGLE Oda Farkı :

   

  ÇOCUK İndirimi :

  BEBEK :

    Standart kabin için vergi hariç kısımdan %70; Suite kabinler için vergi hariç kısımdan %90 olarak hesaplanır.

   

    Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

 • 2018 yılında seferlerine başlayan gemi, 135 metre, 81 kabin / 162 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır.

  Bu gemi, AMADEUS Silver gemilerinin ödüllü modelini takip ediyor, ancak daha da yenilikçi gelişmeler sunuyor. Popüler ferahlık konsepti korunmuş olan bu gemimizde yalnızca geniş ortak alanları değil, aynı zamanda geniş kabinleri de içerir: 12 büyük süit, açık balkon ve rahat bir okuma köşesi ile etkileyicidir, 69 standart kabin ise çoğunlukla otomatik olarak indirilebilen panoramik pencere cephelerine ve lüks banyolara sahiptir. Teknenin öne çıkan özelliği, güzel havalarda çatısı açılabilen kapalı havuzdur. Akşamları bu alan bilgilendirici konuşmalar, etkinlikler ve sinema gösterileri için de kullanılabilir.

Misafir Yorumları

yorumlarGÖNÜL ÖNER

Golden Bay ile,
6 veya 7 tura katıldım, Baltık turundan yeni döndüm. Ankara'da Golden Bay de Barış Çağıran bey sayesinde, bu turları alıp, sorunsuz ve zevkli gezilere katıldık.

Gönül ÖNER

yorumlarBERRAK KINIK

Canım tuğbacığım sayende çookk keyifli nehir turları yaptık yapmayada devam ediyoruz.Güler yüzün samimiyetinle herşey çok keyifliydi iyiki varsın😘

Berrak KINIK

 

 

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında