Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Tuna Nehri » AMADEUS BRILLIANT İLE TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE
Exclusive
AMADEUS BRILLIANT İLE TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE

AMADEUS BRILLIANT İLE TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE

ALMANYA - AVUSTURYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA
Tarihler: 23 Haziran 2023 (Kurban Bayramı)
Günler: 7 Gece 8 Gün
1599 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1.Gün              İSTANBUL – MÜNİH – PASSAU (ALMANYA) (23.06.2023)
  Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Münih'e hareket ediyoruz. Münih'e varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau’da bizi bekleyen gemimize transfer.(170km) Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz 17.00'da hareket edecek.

   

  2.Gün              EMMERSDORF – DÜRNSTEİN – VİYANA (Geceleme)
  Gemimiz Emmersdorf limanına sabah saat 09:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Melk şehir ve Benedict Manastırı ve müzesi turuna turuna katılabilirler. Buradan hareket saati 11:30 olarak belirlenmiştir. Dürstein limanına varış saati 13:30’dur. Buradan Viyana limanına gitmek için hareket saati 16:00’dır. Viyana limanına varış saati 21:00’dır. Gece Viyana limanında geçirilecektir.

   

  3.Gün              VİYANA
  Sabah kahvaltıdan sonra Viyana da serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Viyana Şehir turu ve akşam klasik müzik konser turuna katılabilirler.  Budapeşte limanına gitmek için Viyana limanından saat 19:00’da hareket edecektir. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle geçirebilirsiniz.

   

  4.Gün              BUDAPEŞTE
  Gemimiz Budapeşte limanına saat 11:30’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Budapeşte şehir turuna katılabilirler. Bu gece gemimiz Budapeşte de demirli kalacaktır.

   

  5.Gün              BUDAPEŞTE (*VİSEGRED – SZENTENDRE) – ESZTERGON
  Gemimiz Esztergon limanına gitmek için Budapeşte limanından saat 13.30’da ayrılacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Sztendere- Visegrad -Esztergon turuna katılabilirler.  Esztergon limanına varış saati 19:00 olarak belirlenmiştir. Burada kısa bir mola verdikten sonra saat 19:15’te limandan ayrılacaktır.

   

  6.Gün              BRATİSLAVA – HAİNBURG   
  Gemimiz Bratislava limanına sabah saat 08:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Bratislava şehir turuna katılabilirler. Hainburg limanına gitmek için buradan saat 14:00’da ayrılacaktır. Hainburg limanına varış saati 16:00 olarak belirlenmiştir. Burada kısa bir mola verdikten sonra 16:30’da tekrar limandan ayrılacaktır.

   

  7.Gün              LİNZ (*CHESKY KRUMLOW)
  Gemimiz Linz limanına saat 14:00’da yanaşacaktır. . Arzu eden misafirlerimiz  Chesky Krumlow turuna katılabilirler.  Buradan hareket saati 22:00’dır. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle geçirebilirsiniz.

   

  8. Gün             PASSAU – MÜNİH (ALMANYA) – İSTANBUL (30.06.2023)
  "Sabah 07.30'da Passau limanına varıyoruz. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanına varışımızın ardından turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler gemi firması ve havayolları‘ndan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Golden Bay Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  *Golden Bay Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Golden Bay Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

  * Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  * Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

  *Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

  Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  *Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

  *Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  *Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

  *Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

  *Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

  *Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Golden Bay Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

 •  

  TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

  KATEGORİLER

  23.06.2023

    Dış Kabin (15m2)

  1.599 €

    Orta Kat French Balkonlu Kabin (15m2)

  1.799 €

    Üst Kat French Balkonlu Kabin (15m2)

  1.999 €

    Üst Kat Suite Kabin (26m2)

  2.299 €

    Liman Vergisi & Havalimanı Vergisi & İptal Teminatlı

  Seyahat Sağlık Sigortası ( Paket fiyata dahildir.)

  450 €

    Nehir Gemisi Servis Hizmet Ücreti

  Gemide misafir tarafından direkt olarak gemiye ödenir

  77 €

    SINGLE Oda Farkı :

   

    ÇOCUK İndirimi :

    BEBEK :

  Tek kişi farkı için sorunuz.

   

  Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

 • 2011 yılında seferlerine başlayıp 2020 yılında yenilenen gemi, 110 metre, 76 kabin / 150 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır. Kabinler çoğunlukla, güzel geçen nehir manzaralarının muhteşem manzarasını sunan Fransız balkonlarla donatılmıştır.

  Teknemizdeki Panorama Restaurant'ta yeni mutfak lezzetlerinin yanı sıra Panorama Bar ve Lounge'da lezzetli kokteyller ve rahatlatıcı atmosferi keşfedebilirsiniz. Tüm araç içi olanaklar, alışılmış yüksek AMADEUS standardına uygundur ve Lido Bar'lı geniş Güneşlenme Güvertesi'nde uzanmanın keyfini çıkarabilir veya sessiz ve konforlu AMADEUS Club'da güzel bir kitap okuyarak gevşeyebilirsiniz. Ne yapmayı seçerseniz seçin, Brilliant ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Misafir Yorumları

yorumlarNURBANU PEKOL

Sevgili Tuba hanım,

sayenizde çok keyifli bir gezi yaptık çok teşekkürler. Her zamanaki gibi Goldenbay tarafından düzenlenen herşey sorunsuz geçti. Tuna ve Akdeniz turlarını dört gözlen bekliyoruz. bu arada sizin Peru turunuzu çok övdüler.Lütfen Kasım için aklınızda olalım...Çin olursa tekrar bizi unutmayın lütfen.

Sizlere çok teşekkür ederiz,iyiki varsınız.

Nurbanu PEKOL

yorumlarSEVİM ONUR

Güvenilir ,iyi personel, programları güzel ve aynen uyguluyorlar,programlarını değişik yerlere göre yapıyorlar, çok geziye katıldık, daha önce gitmediklere yere program yaparlarsa katılırız.

Sevim ONUR

yorumlarNEZAHAT EREN

Güzel geziyi gerçekleştiren sevgili arkadaşımız Tuğrul ve Sezene Golden Bay ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İleri günlerde gerçekleşecek olan gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

Nezahat EREN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında