Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURTİÇİ
TURLAR

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Amerika & Alaska & Kanada » 6 YILDIZLI, INSIGNIA İLE YILBAŞINDA AMERİKA & PANAMA KANALI & MEKSİKA KIYILARI
Exclusive
6 YILDIZLI, INSIGNIA İLE YILBAŞINDA AMERİKA & PANAMA KANALI & MEKSİKA KIYILARI

6 YILDIZLI, INSIGNIA İLE YILBAŞINDA AMERİKA & PANAMA KANALI & MEKSİKA KIYILARI

Miami – George Town – Cartagena – San Juan Del Sur – Acajutla – Puerto Chiapas – Manzanillo -Puerto Vallarta – Mazatlan – Cabo San Lucas
Tarihler: 28 Aralık 2022
Günler: 18 Gece 19 Gün
3599 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 1.Gün                  MİAMİ – ABD (28.12.2022)                            

  Miami Limanı’nda demirli bulunan 6* Oceania Insignia gemimize pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 19.00’ da hareket edecektir. Geceleme gemide.

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  HAREKET

  02

    Florida Boğazında Seyir

  -

  -

  -

  03

    George Town

  Cayman Adaları

  11:00

  19:00

  04

    Karayip Denizinde Seyir

  -

  -

  -

  05

    Cartagena

  Kolombiya

  08:00

  13:00

  06

    Panama Kanalından Gün Işığında Transit Geçiş

  -

  -

  -

  07

    Pasifik Okyanusunda Seyir

  -

  -

  -

  08

    San Juan Del Sur

  Nikaragua

  08:00

  17:00

  09

    Acajutla

  El Salvador

  10:00

  20:00

  10

    Puerto Chiapas

  Meksika

  08:00

  16:00

  11

    Pasifik Okyanusunda Seyir

  -

  -

  -

  12

    Manzanillo

  Meksika

  12:00

  21:00

  13

    Puerto Vallarta

  Meksika

  09:00

  18:00

  14

    Mazatlan

  Meksika

  08:00

  18:00

  15

    Cabo San Lucas

  Meksika

  08:00

  17:00

  16

    Pasifik Okyanusunda Seyir

  -

  -

  -

  17

    San Diego

  ABD

  11:00

  22:00

  18

    Pasifik Okyanusunda Seyir

  -

  -

  -

   

  19. Gün                             SAN FRANCISCO – ABD (15.01.2023)

  Gemimiz sabah saat 08:00 de San Francisco Limanı’na yanaşacaktır. Gemimizde alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

  İyi seyahatler dileriz…

 • TUR ÜCRET DETAYLARI

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

  KATEGORİLER

  28.12.2022

    İç Kabin (14 m2) (G Kategori)

  3.599 Euro

    Kısıtlı Görüş Dış Kabin (13 m2) (E Kategori)

  3.849 Euro

    Deluxe Dış Kabin (15 m2) (C2 Kategori)

  4.309 Euro

    Balkonlu Kabin (20 m2) (B1 Kategori)

  6.079 Euro

    Concierge Kategori Balkonlu Kabin (20 m2) (A3 Kategori)

  6.239 Euro

    Penthouse Suite Kabin (29 m2) (PH3 Kategori)

  9.019 Euro

    Liman Vergisi & Havalimanı Vergisi &

    Seyahat Sağlık Sigortası (Fiyata Dahildir)

  1.233 Euro

  FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  [2 Kişilik Kabinde Kişi Başı]

    Gemi Personel Bahşişleri

    Misafir tarafından Nakit veya Kredi kartı ile Gemide ödenir

  Gecelik 16 Usd / Suite Kabinlerde 23 Usd

    Vize Ücreti (ABD & KANADA)

  Lütfen Sorunuz

    SINGLE Oda Farkı :

   

    ÇOCUK İndirimi  ve 3. KİŞİ Ücreti

    Vergi dahil kısımdan %100

   

    Lütfen Sorunuz

 • Golden Bay Tour turlarında hizmet veren tur rehberleri, yerel rehberler, hizmet veren tüm şoförler ve araç görevlileri çift aşılıdır.

  Tüm misafirlerimizi ücretsiz, kişi başı 15-20 Euro arasında ve 30 bin Euro teminatlı Covid-19 sağlık sigortası yapıyoruz.

  Tura katılan misafirlerimizin tamamının aşılı olduğuna dikkat ediyoruz. Bu nedenle hem ülkemizde hem de ziyaretini gerçekleştirdiğimiz ülke Sağlık Bakanlıkları tarafından onaylanmış çift aşı ibrazını rica ediyor veya son üç ay içerisinde COVID-19 hastalığını geçirerek bağışıklık geliştirme zorunluluğu arıyoruz.

  0-12 yaş arası çocuklarda aşı zorunluluğu yoktur ancak bu durum turda ziyaret edilen ülkenin uygulamasına göre değişiklik gösterebilir.

  Sağlıklı Seyahat konsepti kapsamında, rezervasyon anında tüm misafirlerin HES kodlarının sisteme girilmesi gerekmektedir.

Misafir Yorumları

yorumlarMÜRİEL HAYIREL

Tüm Goldenbay ailesine selam,
Hiç uzun uzun anlatmaya gerek yok:) herseyiyle mukemmel ,çok keyifli ve tabii ki sevgili Deniz sayesinde çok oğretici bir deneyimimiz oldu.
şimdiden gelecek yıl yapacağımız seyahati planlıyoruz!!!!!
organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…..

saygılarımla
Müriel HAYIREL

yorumlarSENİHA ÖZKARTAL

En son Eylül ayında Kanada-Alaska turu yaptık çok güzel bir gezi programı ve muhteşem bir organizasyondu
Her zaman ilk tercihimiz Golden Bay gemi turlarıdır herkese tavsiye ederim

Seniha ÖZKARTAL

yorumlarNADİR ÖNEN

Bu seyahat firması ile 1968 yılı Mülkiyeden mezunlar olarak topluca Fransada bir nehir gezisinde bulunduk.İlgi,alaka ve iş anlayışları takdire şayan bir seviyede.İlgililerini gerçekten tebrik ediyorum ve herkese bu seyahat firmasını hararetle tavsiye ediyorum.

Nadir ÖNEN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında