Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
GEMİ TURLARI
Anasayfa » Gemi Turları » Akdeniz & Yunan Adaları » 6* OCEANIA INSIGNIA ile İstanbul Başlangıçlı EGE & ADRİYATİK & BATI AKDENİZ (Sadece Gemi)
6* OCEANIA INSIGNIA ile İstanbul Başlangıçlı EGE & ADRİYATİK & BATI AKDENİZ (Sadece Gemi)

6* OCEANIA INSIGNIA ile İstanbul Başlangıçlı EGE & ADRİYATİK & BATI AKDENİZ (Sadece Gemi)

İstanbul (1) / Kavala / Philippi / Mykonos / Atina / Dubrovnik / Venedik (1) / Messina / Taormina / Sorrento / Amalfi Sahilleri / Capri / Roma / Livorno / Floransa / Pisa / Cinque Terre / St. Tropez / Barselona
Tarihler: 18 Mayıs 2021
Günler: 15 Gece 16 Gün
3209 €
REZERVASYON
 • 01. Gün           İSTANBUL (TÜRKİYE)
  18
  Mayıs 21     İstanbul limanında demirli bulunan 6* Insignia Gemisi’ne giriş işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz bu gece limanda demirli kalacaktır.

  GÜN

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  2

   İstanbul

  Türkiye

  -

  16.00

  3

   Philippi (Kavala)

  Yunanistan

  09.00

  18.00

  4

   Mykonos

  Yunanistan

  09.00

  19.00

  5

   Atina (Pire)

  Yunanistan

  06.00

  19.00

  6

   İyon Denizinde Seyir

  -

  -

  -

  7

   Dubrovnik

  Hırvatistan

  07.00

  16.00

  8

   Venedik

  İtalya

  12.00

  geceleme

  9

   Venedik

  İtalya

  -

  17.00

  10

   Adriyatik Denizinde Seyir

  -

  -

  -

  11

   Taormina (Messina), Sicilya

  İtalya

  09.00

  18.00

  12

   Amalfi Sahilleri & Capri (Sorrento)

  İtalya

  07.00

  18.00

  13

   Roma (Civitavecchia)

  İtalya

  08.00

  20.00

  14

   Floransa & Pisa & Cinque Terre (Livorno)

  İtalya

  08.00

  20.00

  15

   St. Tropez

  Fransa

  07.00

  14.00

  16. Gün                 BARSELONA (İSPANYA)
  02 Haziran 21     
  Gemimiz sabah 08.00’de Barselona limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası çıkış işlemleri ve turumuzun sonu.

 • fotoicon
  fotogaleri
 • *Programda belirtilen saatler gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

  Mutlu bir seyahat geçirmenizi dileriz…

 • TUR ÜCRETİ (Kişi Başı) 

    İç Kabin (14 m2)

  2.361 Euro  

    Kısıtlı Görüş Dış Kabin (15 m2)  

  2.681 Euro  

    Deluxe Dış Kabin (15 m2)

  2.911 Euro  

    Balkonlu Kabin (20 m2)

  3.921 Euro  

    Concierge Kategori Balkonlu Kabin (20 m2)

  4.291 Euro  

    Penthouse Suite Kabin (29 m2)

  7.731 Euro  

       İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

    Liman Vergisi

  848 Euro  

    Gemi Bahşişleri

  Gemide ( Kişi başı 240 $)  

    Vize

         Multiple Shengen

      Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Gemide 15 gece 16 gün tam pansiyon konaklama
  * Ücretsiz internet ( 1 kullanıcı girişi)
  * Kabin Başı 800 $ gemi harcama kredisi  veya  Kişi başı 4 adet gemi ekstra turu  veya  House Select Alkollü İçecek Paketi dahil olacaktır.
  * Ücretsiz  Soft İçecekler (Kola & Soda vb)( Minibar ve Restaurantlar Dahil )
  * Ücretsiz Shuttle Servisleri ( Gemi tarafından düzenlenen liman-şehir merkezi arası ücretsiz ulaşım. Geçerli limanlar gemide belli olmaktadır.)
  * 24 Saat ücretsiz oda servisi

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
  * Personel Bahşişleri ( Kişi Başı 240 Usd )
  * Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
  * Gemi tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
  * Liman vergileri
  * Vize ücreti
  * Yurtdışı çıkış harcı

   

 • 6 YILDIZLI INSIGNIA

  Yapım tarihi: 1998 (Yenilenme 2019)

  Yolcu sayısı: 684 kişi

  Personel sayısı: 400 kişi

  Tonaj: 30.277 gross ton

  Uzunluk: 181 metre

  Genişlik: 25,46 metre

  Kabin sayısı: 350

  Yolcu katı sayısı: 9

Misafir Yorumları

yorumlarGÖNÜL ÖNER

Golden Bay ile,
6 veya 7 tura katıldım, Baltık turundan yeni döndüm. Ankara'da Golden Bay de Barış Çağıran bey sayesinde, bu turları alıp, sorunsuz ve zevkli gezilere katıldık.

Gönül ÖNER

yorumlarASİYE YALÇINKAYA

08-17.02.2019 tarihinde Deniz Kılıç rehberliğinde unutulmaz bir tatil geçirdik. Bu turu organize eden her türlü ayrıntıyı bizim için düşünen, sorularımıza içtenlikle cevap veren Gonca Tekin ‘e vee varlığıyla bize hem rehberlik hem yoldaşlık yapan çok sevgili Deniz Kılıç’a bu müthiş deneyim için çok teşekkür ederim

Asiye YALÇINKAYA

yorumlarSENİHA ÖZKARTAL

En son Eylül ayında Kanada-Alaska turu yaptık çok güzel bir gezi programı ve muhteşem bir organizasyondu
Her zaman ilk tercihimiz Golden Bay gemi turlarıdır herkese tavsiye ederim

Seniha ÖZKARTAL

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1